Şimdi Ara

üniler gg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
2
Favori
10.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    “Üniversite öğrencilerin çift doz aşılanma oranı. ( %11.1 ) Biontech aşı sevkiyatındaki problem nedeniyle ülkemizde aşılama durmuş durumda.”
    https://twitter.com/yunusaydincom/status/1422599398861774849

• Bizim insanımızda olan en iyisini ben bilirim çok zekiyim akıllıyım büyük oyunu çözdüm şeyi beni bitiriyor

Dünyayı 5 aile yönetiyor diyen tiplerle aynı bir sürü aşı olduk şu yaşımıza kadar s2k hangisini araştırıp baktın bi ton ilaç kullanıyosun hayatın boyunca onları da sorguluyor musun yani

AlManYa BizE çİp TaKAcaK

Ya neyi özgürlük anasını satayım sunduğu bahane de şu: vücuduma bilmediğim kimyasalı sokmam. Ya bu nasıl bahane anasını satayım şunu diyenlerin içinde kim bilir kaç milyon sigara içen var içinde ne olduğu hakkında zerre bilgisi yok, ama aşıya gelince bu yapmam oluyor. Şu forumda bile kaç tane aşı karşıtı varmış şaşırdım valla
    Ulan bir de derler ki z kuşağı bilgili cart curt. Bir bok olacağı yok z kuşağından. Apk fanboyu dayılar gibi ota boka inanan kesim, bir bok bildiği de yok çoğunun
    Hadi kendisi aşının tüm içeriğini çalışma yönünü bilse lan hadi eyvallah, gelip bi profesör açıklasa şu aşıların nasıl çalıştığını, tek kelime anlamayacaklar anasını satayım.
    Yeter anasını satayım ya ülkedeki bir ton sorun yetmiyormuş gibi bir de şu aşı karşıtlarıyla uğraşıyoruz
  • Bu veriye nasıl ulaşmış acaba?

Bi de çift doz diyor tek doz olan oranı %50 vardır bence

• Doğru gecen cuma gunesın onunde bekledım ıkı saat ama en son gitmiştim ilk ben oldum 🤓

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kadar aşı gelmişti en son. yalan habere benziyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: air raid siren

o kadar aşı gelmişti en son. yalan habere benziyor.

aşılama çok düştü. bizzat dün randevusuz bir şekilde aşı olmaya gittim "pazar günü bakanlıktan randevusuzlara aşı yapmayın dediler" diye söyledi hemşire

• air raid siren A kullanıcısına yanıt

normalde bugüne aşı randevusu almıştım 182den telefon geldi iptal olduğu söylendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enessbulut -- 3 Ağustos 2021; 19:59:44 >
  • Northrop Grumman kullanıcısına yanıt

ben de dün gittim, normalden az insan vardı.

• O zaman öl.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • türkiyede çift doz aşılama oranı %44’teyken üniversite öğrencilerinde bu oranın %11’de kalması normal değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crowne -- 3 Ağustos 2021; 20:38:56 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kendisi partilerde eğleniyor, içiyor üniye gelince kapatın, online, şu bu. Ama hak vermeye başladım ünileri %95 açmayacaklar

• türkovac çıkana kadar okulu dondururum

• Northrop Grumman kullanıcısına yanıt

galiba sevkiyatta bir sıkıntı varmış, aşı yok diyorlar birkaç gün

• Youtube komplo teorileri izleyen gençler doktorlar ve bilim insanlarından daha akıllı olduğu için yine online devam  

• ya ben insanları anlamıyorum gerçekten özgürlük diye aşı olmuyorlar 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.