Şimdi Ara

Unifying özellikli alıcıya ayarladığım logitech faremi eski alıcısına döndüremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
7
Favori
11.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Logitech M705 ve M235 model iki adet farem var. Bu iki fare de unifying özellikli. Ama M235 in alıcısı unifying özellikli değil yalnız M705 in alıcısı unifying özellikliydi.

Geçenlerde M705 in kronik her türlü yüzeyde çalışmama sorunu üzerine; nasılsa unifying özellikli diyerek, ilk defa M235'i M705 in alıcısına ayarladım. İşim bittikten sonra M235'i eski alıcısı ile kullanayım dedim. Ama maalesaf ki fare M235 fare kendi alıcısını tanımıyor. M235 alıcısının da unifying özelliği olmadığı için; Logitech'in programında bu alıcıyı bilgisayara taktığımda unifying menüsü kapalı oluyor. Bu nedenle şu an için M235'i kendi alıcısıyla kullanamıyorum.

Acil çözüme ihtiyacim var. Yoksa M235 in alıcısı elimde patlacak.

• bu konuyu ben mi açtım diye bir an şaşırmıştım. Bugün benimde aynı şey başıma geldi,aynı mouse lar bende de var m705 in alıcısına m235 i bağladım, şimdi m235 i kendi alıcısıyla kullanamıyorum. çözümü bilen biri cevaplarsa sevinirim.
  • Yardım edebilecek kimse yok mu? Halen sorunu çözemedim. Yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: havija

Logitech M705 ve M235 model iki adet farem var. Bu iki fare de unifying özellikli. Ama M235 in alıcısı unifying özellikli değil yalnız M705 in alıcısı unifying özellikliydi.

Geçenlerde M705 in kronik her türlü yüzeyde çalışmama sorunu üzerine; nasılsa unifying özellikli diyerek, ilk defa M235'i M705 in alıcısına ayarladım. İşim bittikten sonra M235'i eski alıcısı ile kullanayım dedim. Ama maalesaf ki fare M235 fare kendi alıcısını tanımıyor. M235 alıcısının da unifying özelliği olmadığı için; Logitech'in programında bu alıcıyı bilgisayara taktığımda unifying menüsü kapalı oluyor. Bu nedenle şu an için M235'i kendi alıcısıyla kullanamıyorum.

Aynı sorun bende de var Çözebildiniz mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ikiodayediduvar

quote:

Orijinalden alıntı: havija

Logitech M705 ve M235 model iki adet farem var. Bu iki fare de unifying özellikli. Ama M235 in alıcısı unifying özellikli değil yalnız M705 in alıcısı unifying özellikliydi.

Aynı sorun bende de var Çözebildiniz mi acaba?

Yok çözemedim.. Umudu da kestim artık. İlk fırsatta bulabilirsem yeni bir unifying alacağım maalesef... :/

Daha kablosuz fare alırsam da iki olsun. Hele hele logitech ise hayatta almam. M235'in bile lazeri sorun yaratıyor arada.

• lojiteck in kendi programında unfityden aglantıyı kesin sonra öteki mause la tekrar baglantı yapmaya çalışın. Bende şuan yüklü değil o yüzden tam adımlanırı söyleyemiyeceğim yalnız unfity baglantısını kesmeye yarayan bir bölüm vardı lojitech in programında bende 2 tane unifty mouse var tek alıcıda çalışan bunları ayıramayınca araştırmıştım orayı keşfettim.

Şansınızı deneyin. Yalnış hatırlamıyorumsam unifty sekmesi altında olması lazımdı o kısmın.
  • Merhaba,

Linkteki programı indirip bir defaya mahsus mouse'u tekrar eşleştirin kendi alıcısıyla.

Sorun ortadan kalkacaktır.

http://www.logitech.com/en-us/support/articles/3516?wt.mc_id=usym_redirect_/connect_utility
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_yassin

Merhaba,

Linkteki programı indirip bir defaya mahsus mouse'u tekrar eşleştirin kendi alıcısıyla.

http://www.logitech.com/en-us/support/articles/3516?wt.mc_id=usym_redirect_/connect_utility

Mc-yassin hey Allah senden binbirkere razı olsun. Sorun sayende çözüldü. Çok teşekkürler büyük dertten kurtardın beni..

• Rica ederim ;)
  • tşk ediyorum bende faydalandım. yoksa garantiye falan gönderecektim tabi garanti belgesini bulabilseydim oda olmadı çöpe gidecekti
  • Konuyu açandan da cevabı verenden de Allah razı olsun. Ne zor şeymiş tab tuşu ile mouse olmadan pc kullanmak.
  • Alllah razı olsun beyler. iyi ki varsın donanımhaber
  • quote:

Merhaba,

teşekkürler... faydalandım...
  • iyi ki varsın hocamm çok sağolasın..
  • quote:

Merhaba,

hortlatmak gibi olmasın ama beni dertten kurtardın şuanda çok teşekkür ediyorum yoksa yarın tekrar bir mouse alacaktım sırf teşekkür etmek için giriş bile yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: _BlackMetal_

quote:

Merhaba,

hortlatmak gibi olmasın ama beni dertten kurtardın şuanda çok teşekkür ediyorum yoksa yarın tekrar bir mouse alacaktım sırf teşekkür etmek için giriş bile yaptım

valla bende dun gordum konuyu 2 tane mouseumu kurtardınız vallahi... ellerinize sağlık...

• quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

quote:

Orijinalden alıntı: _BlackMetal_

quote:

Merhaba,

valla bende dun gordum konuyu 2 tane mouseumu kurtardınız vallahi... ellerinize sağlık...

senin mouse muş iyi ben klavye ve bir mouse u tek uny e tanıtmıştım meraktan diğer mausu uny e tanıtılıyormu diye 2. uny alıcıya tanıtmıştım şimdi mouse ve klavyeminki bozulunca 100 küsür içeri girecektim

iyi oldu

• Boş yere yüklediniz. Unifying menüsünden advancedden unpair yapınca oluyor
  • mc_yassin M kullanıcısına yanıt
    paylaşım için çok teşekkürler.. gayet güzel iş görüyoor @mc_yassin
  • quote:

Merhaba,

teşekkürler
    bu akşam faydalanacağım inşallah

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.