Şimdi Ara

Üniden zevk Alan birtek benmiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum konuyu herkes okudu icimi kararttnz resmen uniden ne beklediniz asiri merak ediyorum.. 2.senem yatay gecisle eskisehire geldim ilk olarak gecen seneden bahsedeyim kyk da kaliyordm oda 6 kisilikti kcuktu ama mutluydk aile ortami vardi resmen herks birbirine destek ckyordu odayi diziyorduk kitap alr okur paylasrdk filmler izledk halisaha maclari yaptk carsya gittik gezdk guzel gunlerdi bu sadece yurt ksmi okulda guzeldi bi kz Arkadas mhabbetm oldu dersler makara geciyordu Arada sklsakta illa srnlu tipler vardi tabi ama ben takmazdm smdi eskisehire geldm evde kaliyorm bi ayda 3 konsere gttm lol turnuvalarna gttm gezdm mkemmel insanlarla tanstm iki farkli sehir ayni hikaye benmi cok sanslym yoksa siz mi hicbiseyden zevk almayan tiplersiniz uni budur baska bisey beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yoo bende varım

• Burdaki asosyallere bakma sen bende gayet zevk alıyorum kafam raad

• Bende iyiyim

• Konya'da okuyorum zevk alıyorum. İş kişide,sosyallikte,arkadaş ortamında bitiyor. Dışarıdan Konya deyince 'uf ne yapacaksın orada ya','herkes kafa çarşaflı mı' vb sorular geliyor. Bununla da yetinmeyip laf ediyorlar. Bunları diyenlerden daha iyi ortamım, daha iyi üniversite hayatım var.
  • Ortamım gayet iyi, sağlam dostlarım var. Gayette zevk alıyorum
  • benimde gayet iyi gidiyor hatta yeteri kadar zaman bile bulamıyorum birçok şeye
  • Her gün dünyanın yolunu tepiyorum ve zevk almıyorum problem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arabam ve evim var ama daha zevk alamadım bakacağız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.