Şimdi Ara

ÜNİDE KIZLAR TEKLİF EDİYORMU? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
4.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ünide ne oluyor biliyomusun. Kızlar kesiyo kesiyo teklif edincede reddediyolar olay bu. Onların zaten verdiği paralı erkekler mevcut senin gibilerlede ego yapıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 3 senedir ünideyim daha bi kere oldu oda gizliden aradılar evine çağırdı ben gitmedim anlıcağın pek ekmek çıkmıyor karşıda beklersen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Meşhur Kel Adam :)

Ünide ne oluyor biliyomusun. Kızlar kesiyo kesiyo teklif edincede reddediyolar olay bu. Onların zaten verdiği paralı erkekler mevcut senin gibilerlede ego yapıyorlar.

nokta atışı yapmış yapmış arkadaş.üzerine söylenecek söz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakımbuzlu

ben 3 senedir ünideyim daha bi kere oldu oda gizliden aradılar evine çağırdı ben gitmedim anlıcağın pek ekmek çıkmıyor karşıda beklersen :)

Johnny reis bunu okusa kahrından ölürdü.

• Onun için üniversiteyi beklememe gerek kalmadı, azcık ağırdan satın kendinizi.

En son bi kadından duyduğum teklif cümlesi: seni rahatlatayim mı? 3gün önce sordu ve başardı

Üniversitede de teklif edenler oluyor, sonuçta ortam rahat, siz de rahat olun. Ona ihtiyacınız olmadığını hissettiği an pesinizden koşmaya başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mikacan

Hee 10 kişiye ettim ben şahsen

Kizlar ediyo mu die sormus sen bi kiz olarak cevap verdigin icin sagol

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    keşke bende johnny reis kadar olsam türk standadı
  • quote:

ben 3 senedir ünideyim daha bi kere oldu oda gizliden aradılar evine çağırdı ben gitmedim anlıcağın pek ekmek çıkmıyor karşıda beklersen :)

Eee eve niye gitmedin sorması ayıp ben kapı çaldığında bile belki kız gelir diye kapıyı açıyorum dilenci çıkıyor senin yaptığında iş mi şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay çene

quote:

Eee eve niye gitmedin sorması ayıp ben kapı çaldığında bile belki kız gelir diye kapıyı açıyorum dilenci çıkıyor senin yaptığında iş mi şimdi

dedim belki arkadaşlar oyuna getiriyodur gizliden arayıp eve kahve içmeye mi çağrılır ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Reveal

Soru açık. Ona göre sınava hazırlanıcam.

çalışma bence. yalan dolan bunlar. bahçeşehirde yada özel ünide okuyacak kadar param var diyosan eyvallah ama gerisi tırı vırı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Colibri.

quote:

Orijinalden alıntı: S

quote:

Orijinalden alıntı: 3D'ne BANDIM

Paran ve Araban varsa evet
    Paran yoksa ama Araban varsa evet
    Araban yoksa Paran varsa ama az da olsa tipinde varsa evet
    Paran yoksa Araban da yoksa ama tipin, konuşman çok sağlamsa da evet. (Orta derece kızlar gelir)

Adam denklem kurmuş.

Bence direk pseudo kodunu yazmış, ilerde projeleştirmezse şaşmam.

algoritma gibi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Tabiiki de ediyor her gün başka kızla beraberim burcu gidiyor aylin geliyor o gidiyor elif geliyor bu iş böyle. Üniversiteli olmak ayrıcalıktır.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.