Şimdi Ara

ünide devamsızlıkla alakalı soru

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ünide devamsızlıkla alakalı soru
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    256 Mesaj
    devamlı olup notla kalınan dersleri diğer yıl tekrar alınca devam zorunluluğu oluyor mu yoksa sadece sınavlara mı giriliyor?

|
    |
    Eğer kaldığın sene herhangi bir devamsızlıktan kalma gibi sıkıntı yaşamadıysan yani sadece nottan kaldıysan devam zorunluluğun olmaz. Ama atıyorum 2. sınıf dersini almadıysan kredi yetmeyip 3. sınıfta anca alırsan o derse gitmek zorundasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

Eğer kaldığın sene herhangi bir devamsızlıktan kalma gibi sıkıntı yaşamadıysan yani sadece nottan kaldıysan devam zorunluluğun olmaz. Ama atıyorum 2. sınıf dersini almadıysan kredi yetmeyip 3. sınıfta anca alırsan o derse gitmek zorundasın.

tamam eyvallah
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: TeemoMushroom

Her okulun farklıdır kardeş kendi okulunla ilgili insanlara sor burdan gerekli cevabı alamazsın.
    |
    |
    Bahsedilenler: Barristan the Bold
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.