Şimdi Ara

Üni okuduğum şehirdeki ev sahibine şöyle bir teklifte bulunacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malumdur ki durumlar çok kritik. Her şeyi kaybetme riskimiz var, bunu en aza indirmek için bunu düşündüm. Şehirdışında üni okuyanlar bi yeşillendirsin bakalım.

1) Ya gidip eşyaları alıp kirayı da iptal edeceğim, sonuçta bu iş baya yaza kadar uzayacak. 2 ay boşa kira ödemek istemiyorum. Bu tür salgın, afet durumlarında kira kontratları geçersiz kalır. Bir de boşuna elektrik ve doğalgaz da ödüyorum şimdi oraya. Saçma. Ev boşken bile 50 tl geliyor

2)Ya da adamla anlaşacağız, 2 ay okul kapalı kalacağından, 2 ay kira almamayı kabul edecek, çünkü orada kalmıyorum. Belki 100-200 veririm adam mağdur olmasın diye. Oraya gitmek de o kadar tutar zaten. 2 ay içinde başka adam bulması pek mümkün değil, orada bir sürü boş yer var sitede. Hepsi yatıyor. Bu yöntemin amacı tekrar o şehre gidip eşyaları toplamakla uğraşmamak, otobüse binmek demek risk almak demek çünkü. Ona reddedemeyeceği bir teklif yapacağım yani

Sizce nasıl plan? Kritik bir durum var ortada, o yüzden böyle bir şey düşündüm. Ayrıca oradaki elektrik doğalgazı da kapatacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 26 Mart 2020; 17:58:33 >

• Eşyalarını topla evden çık başka türlü anlaşamazsiniz .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Eşyalarını topla evden çık başka türlü anlaşamazsiniz .
    Bana da öyle geliyor muhtemelen. Ama şimdi oraya da gitmek de bir risk otobüs falan. O yüzden anlaşabilirsek anlaşmak iyi olurdu.
  • Adam anlaşmak istemez sen parayı ödemek istemiyorsan her şeyi toplayıp çıkman gerek

• Hiç uğraşma bence eşyaları topla çık.

• Şansını dene belki tutar. Adama durumu açıkla güzelce. Daha sonra teklinifi söyle. Sonrası da adamın insiyatifine kalmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.