Şimdi Ara

UNİ ilk gün ne yapılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Genelde okula gidilmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Generalll

Genelde okula gidilmez.

ılk 1 hafta hatta
  • niye ki
  • quote:

Genelde okula gidilmez.

Töbe bismillah ilk günden denemeyin bence bunu. Bence hazır herkes yalnızken gözünüzü açın avcı gibi birini kestirin (anladınız siz onu ) sonra 1-2 adım yavaş yavaş ilerleyin o tarafa doğru. çak selamı kıza başla muhabbete oldu bitti işte

• quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

Genelde okula gidilmez.

Töbe bismillah ilk günden denemeyin bence bunu. Bence hazır herkes yalnızken gözünüzü açın avcı gibi birini kestirin (anladınız siz onu ) sonra 1-2 adım yavaş yavaş ilerleyin o tarafa doğru. çak selamı kıza başla muhabbete oldu bitti işte

kız işi başka iş hocam ilk gün kapıdan girince 3.5moda girerim ben:D

• 1. sınıfsan git ama 2 ler 3 ler fln gelmez okula , sınıfta sırada oturursun kaynaşırısn. başka yapcak bişey yok
  • Bi açılsında,kapıdan içeri gireyim yeter,tanışma kaynaşma konusunda bi sıkıntı çekeceğimi zannetmiyorum
  • Giderim ortama dapte olurum, ne nerdedir kim kimdir öğrenirim tanışma olursa kaynaşma falan filan vs.
  • bu kadar büyütmeyin yaw ilkokula ilk başladığında ne yaptıysan onu yapcan bence. bol bol heyecan ve etrafa mal mal bakışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A899E719 -- 16 Ağustos 2008; 19:17:07 >
  • hayy ağzına sağlıkkkkk dostummmm üniversitenin ilk günü okula gitmessen bundan sonra da gitme zatennn yalnız vakit geçmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

quote:

quote:

Genelde okula gidilmez.

• quote:

quote:

Genelde okula gidilmez.

Üstaddan tavsiye bekliyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: sessizciqlik

hayy ağzına sağlıkkkkk dostummmm üniversitenin ilk günü okula gitmessen bundan sonra da gitme zatennn yalnız vakit geçmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

quote:

quote:

Genelde okula gidilmez.

Fakültede çok sayıda tanıdık var.

• ben ilk günümü hatırlıyorumda(artık mezun) ilk iş olarak bölümdeki kızlarla tanışmak olmuştu o günüm kantinde geçmişti nerdeyse .. hatta sonradan öğrendiğsime göre ilk zamanlar sınıftaki tüm erkekler bana gıcık olmuş

şu da var nasıl başladığınız değil nasıl bitirdiğin önemlidir(anladınız siz onu)onun için ne çok aceleci ne çok sabırlı davranmayın

derslere gelince 1. sınıfta mümkün olduğunca ders kaçırmayın 4. sınıfta zaten hiç uğramayın.. bitirme ödevi bahanesi falan filan

• 6 ekimde başlıyor bizim dersler.Bekle anam bekle Açıldığı gün koşa koşa gideceğim ama ondan önce yurda yerleşirim herhalde.
  • o zaman tanıdıklarla ii vakit geçirirsin umarım adalar doktorlar
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: sessizciqlik

hayy ağzına sağlıkkkkk dostummmm üniversitenin ilk günü okula gitmessen bundan sonra da gitme zatennn yalnız vakit geçmezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

quote:

quote:

Genelde okula gidilmez.

Fakültede çok sayıda tanıdık var.

• quote:

Orjinalden alıntı: You and Me

6 ekimde başlıyor bizim dersler.Bekle anam bekle Açıldığı gün koşa koşa gideceğim ama ondan önce yurda yerleşirim herhalde.

Yeditepe'mi hocam sizin okul ?
  • sanırsam bizimki nakkrazen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nightmare_2

sanırsam bizimki nakkrazen

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.