Şimdi Ara

Üni. 1.80 not ortalaması durumu noldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
13.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üni'den atılma kalktığından beridir iki dönem üst üste dno'su 1.80 altında ve aynı zamanda gno'su 2.00 altında olanların sınıfta kalma olayı bitti diye duydum doğru mudur?Genel olarak her yerde kalktı diye biliyorum ben.Pek önemi yok ama çukurova'da okuyorum ben.

• Bizde kalkmadi (istanbul universitesi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakarya Üni. kaldırdılar bu dönem
  • Marmara'dayım bu dönem 1 defa uğradım derse bir bilgim yok.Sorayım bakalım arkadaşlara.

Geçen yıl vardı ama, kalanlar var biliyorum.
  • Geçen yıl zaten vardı.Ona diyeceğim birşey yok ama bu sene heryerde kalktı diye biliyorum sanki.Hiç olmazsa çukurova için bilgisi olan var mı?Sağolun..
  • üniversiteden atılma kalktı,dönem uzadıkça harç parası artıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7he mcRp

üniversiteden atılma kalktı,dönem uzadıkça harç parası artıyor

evi filan satayim ben en iyisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 3 Haziran 2012; 1:58:23 >
  • Selcuk unı. Bizdede yok oyle birşeyi zaten makine muh. Okuyorum bölüm zor o ortalamayı yapan adam az

• Deu: hala kol gibi.. :D

• hmm,duruma göre değişiklik var galiba.Keşke birileri çukurovadan çıksa da kalkıp kalkmadığını söylese.Benin genel ort 1.93 oldu bu sene ve iki dönemim de 1.80 altı.Geçen sene 2.78 yapmış birisiydim halbuki ona göre siz düşünün artık.
  • bizim okulda kalkmadı hatta 1.75 ten 2.00 a yükseltildi.(mustafa kemal üniversitesi)
    sende google a çukurova üniversitesi sınıf geçme yönetmeligi yazarsan gerekli bilgiyi bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agoze

hmm,duruma göre değişiklik var galiba.Keşke birileri çukurovadan çıksa da kalkıp kalkmadığını söylese.Benin genel ort 1.93 oldu bu sene ve iki dönemim de 1.80 altı.Geçen sene 2.78 yapmış birisiydim halbuki ona göre siz düşünün artık.

benim de geçen sene 2.81 di, bu sene 1.92 oldu. benim gibi bir tane daha yoktur diyordum, varmış

(ktü inşaat mühendisliği öğrencisiyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

hmm,duruma göre değişiklik var galiba.Keşke birileri çukurovadan çıksa da kalkıp kalkmadığını söylese.Benin genel ort 1.93 oldu bu sene ve iki dönemim de 1.80 altı.Geçen sene 2.78 yapmış birisiydim halbuki ona göre siz düşünün artık.

benim de geçen sene 2.81 di, bu sene 1.92 oldu. benim gibi bir tane daha yoktur diyordum, varmış

geçen sene 2.63 bu sene 2.23 şu anda hafta içi bütler var
    inşaat müh. 3. sınıf mkü

• okuldan atılma bitti , harcı verdiğin sürece öğrenci olarak kalırsın istersen finallere girme , derslere girme ama ortalama tutturamadıysan sınıf- dönem tekrarına girersin ve bu ort. kuralı hala var çünkü ; olmadığına dair kimseden birşey duymadım he ama şu var her ünin uygulaması farklıdır hatta üni içinde bölümler arasında bile değişebilir okul yönetmeliğine bakıcaksın açıkça yazıyodur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakup13 -- 3 Haziran 2012; 3:40:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

okuldan atılma bitti , harcı verdiğin sürece öğrenci olarak kalırsın istersen finallere girme , derslere girme ama ortalama tutturamadıysan sınıf- dönem tekrarına girersin ve bu ort. kuralı hala var çünkü ; olmadığına dair kimseden birşey duymadım he ama şu var her ünin uygulaması farklıdır hatta üni içinde bölümler arasında bile değişebilir okul yönetmeliğine bakıcaksın açıkça yazıyodur

Sorun da orada ya.O konuda birşey yazmamışlar,1.80 ile ilgili hiçbir şey yönetmelikte yazmıyor.Aslında piyasada 2 tane yönetmelik var,anlamadım gitti.Birinde 1.80 yazıyor öbüründe yazmıyor.

http://ogrenci.cu.edu.tr/culisyont_2004.asp
    http://ogrenci.cu.edu.tr/sinavyonetmeligi.asp

quote:

Orijinalden alıntı: bamberg

quote:

Olunca oluyormuş demek 2 dönem üstüste 1.8 altında mı kaldın sen acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agoze -- 3 Haziran 2012; 10:43:52 >

• fatih universitesinde kalkmadi su an ortalama 1.9 2.sinif sonu 1.8 i tutturmamiz lazim

• 2.00 ı 1.80e çekmişler diye duydum.İstanbul üniversitesindeki arkadaş panoda görmüş bende marmara da arkadaştan duydum panoya bakmadım ama asistanlar felanda öyle diyodu.
    Gerçi pek bişey değişmiyor sanırım,1 yıl sonunda toplasan 2 yi bulamayan ort 1.8i de kolay kolay bulamaz yani bizim sınıftakilerin durumu öyle buna bana yarıyor boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Marmara'dayım bu dönem 1 defa uğradım derse bir bilgim yok.Sorayım bakalım arkadaşlara.

Marmarada 2 dönemde 1.80 altında ise tekrar mı yapılıyor

Anlamadım :S . Umarım yanlış söylemişsindir
  • ktü 1,8 aynen devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Marmara'dayım bu dönem 1 defa uğradım derse bir bilgim yok.Sorayım bakalım arkadaşlara.

Marmarada 2 dönemde 1.80 altında ise tekrar mı yapılıyor

Anlamadım :S . Umarım yanlış söylemişsindir

Doğru dedim maalesef, hatta çok net hatırlıyorum bir kız isyan ediyordu hiç FF yok ama ortalamam 1,78 kaldım bu yıl diye

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.