Şimdi Ara

Unformatted partition'u nasıl tamir edebilirim?Hayat mamak meselesi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Unformatted partition'u nasıl tamir edebilirim?Hayat mamak meselesi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    159 Mesaj
    Merhaba paragon hard disk manager ile iki diski birleştirirken elektirikler kesildi ve şu an iki disk birleşmiş ama unformatted olarak görünüyor.R-studio recovery programı ile dosyalarımın yüzde 95'ini kurtarabiliyorum.Şu an bilgisayarımda 2 partition var C VE D C'de xp kurulu, D'yi kullanamıyorum.Yeterli disk alanım da olmadığından dosyaları kopyalayıp bölümü formatlayamıyorum.Bu bölümü nasıl tamir edebilirim.Recovery programları MFT kayıtlarını okuyup dosyaları kurtarabiliyor ama bütün dosyalarım bozuk bölümde ve boyutları da çok büyük.Dosyaları bozmadan bu bölümü tamir edebilecek program var mı?Partition doctor felan denedim ama olmadı.Ne onerirsiniz?10 yıllık birikimim herşeyim burda lütfen yardım!!!

|
    |
    Biryerlerden harici hdd bulup dene, tanıyorsan internet kafelerden ödünç alabilirsin.
    |
    |
    Kasa:Feel Hurricane2, Psu:Corsair TX650W, Anakart:Gigabyte GA-Z77-D3H, Ram:2x4 Gb Corsair V. DDR3 1600 MHZ XMP, İşlemci:İntel 3570K Ekran Kartı:Zotac GTX 670 2 GB , Monitör: Samsung 2232BW 22" 2 ms, Soğutucu:Ximatek Aegir HDD:Corsair 60 GB SATA3 SSD, Seagate 1 TB sata2 7200 rpm, Seagate 320 GB sata2 7200 rpm
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    bi dakka ya. normalde paragon ile işlem yarım kalırsa makineyi tekrar açtığında "abi kaldığım yerden devam edeyim mi? " gibisinden sorar. ve evet diyince devam eder
    aynısı başıma gelmişti oradan biliyorum

ama bir şekilde bu dediğim olmuyorsa 01myavuz'un da dediği gibi harici hdd ile dene. aman diyim tamir filan yapma. önce verilerini kurtar hariciye , sonra maceraya atıl
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.