Şimdi Ara

Undisputed IV (????) | Scott Adkins

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film çıkacak mı diye araştırırken Universal Soldier: Day of Reckoning filminin galasında Scott Adkins ile yapılan bir röportajı buldum.

Röportajda Scott Adkins filmin isminin "Boyka: Undisputed IV" olmasını istediğini söylüyor.
    Diğer bir söylediği şey Boyka hapisten çıkıp dışarıda yeraltı dövüşlerinde boy gösterebilir, karşısına da yine iyi bir rakip geleceğinden söz ediyor.

Senaryonun hazır olduğunu söyleyip, umarım seneye çekeriz ama bu bana bağlı olan bir şey değil diyor.

Kısaca böyle, bence harika bir film olur.

Kaynak:http://www.craveonline.com/film/articles/196737-scott-adkins-wants-undisputed-iv-to-be-more-like-rambo

• Yuri Boyka
  • Scott ın istemesiyle olmuyor bu işler bu daha şimdilik dedikodu yu bile geçtim istek seviyesinde ama tabi çıkarsa izleyebiliriz artık yapımcılar ne diyecekse
  • quote:

Orijinalden alıntı: \mXm/

Scott ın istemesiyle olmuyor bu işler bu daha şimdilik dedikodu yu bile geçtim istek seviyesinde ama tabi çıkarsa izleyebiliriz artık yapımcılar ne diyecekse

Senaryosu hazırmış, yani kesin gibi birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony

quote:

Orijinalden alıntı: \mXm/

Scott ın istemesiyle olmuyor bu işler bu daha şimdilik dedikodu yu bile geçtim istek seviyesinde ama tabi çıkarsa izleyebiliriz artık yapımcılar ne diyecekse

Senaryosu hazırmış, yani kesin gibi birşey.

imdb de falan kırık çıkık bi konu başlığı görürüm dedim ama yok o yüzden bu açıdan söylüyorum kaynak siteyi ilk defa görüyom ama güvenilir gibi ilk sayfadan yerimizi aldık bakalım
  • 2.filmdeki zenci chambers da oynarsa manyak film olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelsin gelsin 2 ve 3'teki gibi kaliteli dövüş sahneleri bekliyoruz ailecek
  • 3.film çok iyiydi.Dövüş filmi sevenlere 2 ve 3 ü tavsiye ederim.4 çıkmaz bence
  • Güncelleyelim.
  • boyka boyka :D
  • Kendi açtığım konu gereksiz bulunup kapatıldı bende bilgileri buradan paylaşayım dedim.

Scott Adkins muhtemelen undisputed 4 filmiyle dönecek haberin orjinali:

Good news for fight fans emerged from the world premiere of Isaac Florentine's Ninja: Shadow Of A Tear at Fantastic Fest last night. In the midst of the Q&A Session a fan asked a question on the mind of many fans: What will come first for Adkins? Ninja 3 or Undisputed 4? Adkins, clearly unsure how much he was allowed to say in public, simply paused and smiled at the crowd until producer Frank De Martini picked up the mike and delivered this little nugget: "The Undisputed 4 script is being written right now by David White and it should shoot in the spring. Unless Scott wants too much money."

So there you have it, straight from the horse's mouth. Undisputed 4 is happening and - given Adkins' reaction to the money joke - Boyka is very much back as the central character.

Also worth noting is that Marko Zaror was in the audience for the screening and after the Chilean fighter delivered the first question - laced with ample praise - of the Q&A both Adkins and Florentine responded in part by saying how much they'd like to work with him again. So file that away for future reference.

Anladığım kadarıyla yönetmen İsaac Florentine'e sorulmuş oda şu an senaryosunun yazdılığını scott çok para istemezse filmin çekileceğini söylemiş. Daha detaylı biri çevirebilirse çok iyi olur.

http://twitchfilm.com/2...rn-in-undisputed-4.html
    Bu haber facebooktaki scott adkins official page tarafındanda paylaşıldı.

edit: scott adkins official page facebook ve twitterdan boyka fotoğrafı paylaştı ve üzerinde he''ll be back!! yazıyor

haziran itibariyle scott adkins film için mental çalışmalara başladı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 10 Haziran 2015; 8:54:07 >

•  Undisputed IV (????) | Scott Adkins

yerlerimizi alalım prodüksiyon başlamış öyle sanıyorum 2016nın ilk veya ikinci çeyreğinde izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 24 Haziran 2015; 21:57:57 >
  • Foto buldukça konuya atacağım:  Undisputed IV (????) | Scott Adkins

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 11 Temmuz 2015; 18:21:19 >
  • Filmden 2 adet official resim paylaşıldı ayrıca synopsiste belli:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11141186_953802328016624_7357235645370446761_n.jpg?oh=b622fdf8d7fd7f14857d9c5ffb824d35&oe=561F94A0

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/s720x720/11752588_956414807754925_3777482700276705648_n.jpg?oh=0ae5b455e354d112fb375a9289ff9b48&oe=565034BF

"In the fourth instalment of the fighting franchise, Boyka is shooting for the big leagues when an accidental death in the ring makes him question everything he stands for. When he finds out the wife of the man he accidentally killed is in trouble, Boyka offers to fight in a series of impossible battles to free her from a life of servitude."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !antidote! -- 14 Temmuz 2015; 18:29:19 >

• !antidote! kullanıcısına yanıt
    en sağdaki sagat mı yav
  • designr kullanıcısına yanıt
    sagattan bile iri duruyor tiger uppercut!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgü®

Sonunda be!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane geri dönüyor.

yine de bana göre 3. film en iyisidir.
  • 3.filmdeki diğer eleman olsaydı iyiydi.

Biraz 80-90 yıllardaki Van Damme filmleri gibi olacak sanırım

Tam çerezlik, kafa dağıtmalık film. Bana 3. filmden biraz daha kötü olacak gibi geliyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.