Şimdi Ara

Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşılaştırmayı ben de merak ediyorum. Kış indiriminde kaçırmayacağım bu kez.
  • Bunlar son halleri,

Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]
    Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]
    Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]

Bu da eskilerden (bir tane bulabildim eskilerden, şimdilik idare ediverin )

[simage][/simage]

• 21 Aralık ta çıkıyor!

Underrail, Falloutların tahtına göz diken İndie [18 Aralık 2015] Ek paket Expedition geldi [2019]
  • Sonunda çıkıyor.Çok bekledik,umarım dolu bir oyun olmuştur.
  • Çıkış tarihi değişti!!!!

18 Aralık oldu, erken çıkacak 3 gün daha

Bu da çıkış videosu:

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Çıkış tarihi değişti!!!!

18 Aralık oldu, erken çıkacak 3 gün daha

Bu da çıkış videosu:

SüperHocam oyunu 1 sene evvel 10 liraya almıştım ama hiç oynamadım,çıkış tarihini bekledim.Sen oynadıysan artık bir rehber gibi bir şeyler yazarsınNelere dikkat edelim oyun oynarken ön bilgi verirsin.Şimdi oyunu bilmeden etkisiz saçmasapan bir karakter yaratmayalım

• Fallout ile bu oyunu kıyaslayamazsın. Indie olup da başarılı olan oyun çok var fakat bunun onlardan biri olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

Fallout ile bu oyunu kıyaslayamazsın. Indie olup da başarılı olan oyun çok var fakat bunun onlardan biri olacağını düşünmüyorum.

Sirf tarzinin bile ayni olmasi kiyaslamayi olanakli kilan bir faktor neden kiyaslanmasin anlamadim.fallout 4 sims cakmasi bir oyun olmus eski falloutu ozleyen insanlarin elbette deneyebilecekleri bir guzel bir yapima benziyor.ayrica bagimsiz bir yapim,bu tur yapimlarin desteklenmesi oyun sektoru adina yapilabilecek en iyi is.
  • Zierox kullanıcısına yanıt
    Tam gaz destek, fakat Fallout 4'ün satış rakamlarına ulaşamayacağı da bir gerçektir hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 14 Aralık 2015; 22:41:17 >
  • Yazar Fallout derken 1-2 ve Tactics ten bahsediyor aslında. 3 ve 4 istediğini yapabilir.

Şu an için eski oyunlardan çok çok iyi savaş, karakter geliştirme ve eşya bakımından (yeni oyunlardan da baya iyi durumda aslında) bir tek hikaye ve yazım dili olarak biraz gerisindeysi eskilerin ama bu kısımda elden geçti diyor yapımcı. 5 gün sonra göreceğiz.
  • quote:

Yazar Fallout derken 1-2 ve Tactics ten bahsediyor aslında. 3 ve 4 istediğini yapabilir.

Şu an için eski oyunlardan çok çok iyi savaş, karakter geliştirme ve eşya bakımından (yeni oyunlardan da baya iyi durumda aslında) bir tek hikaye ve yazım dili olarak biraz gerisindeysi eskilerin ama bu kısımda elden geçti diyor yapımcı. 5 gün sonra göreceğiz.

15 i degil miydi yav
    Yok 18 i, cuma gecesi.
  • quote:

Yok 18 i, cuma gecesi.

tamamdir sagolun.yaklasik kac saatlik bir oyun suresi sunuyor acep?
    40-50 saat arası gider gelir. Fazla sağı solu gezmezseniz biraz daha azalır tabi bu süre. Ama en eğlenceli kısmı o tünelleri keşfetmek zaten :)
  • Ben 5 yaşındayken çıkan Fallout 1 oyununu oynamadan buna geçmeyi düşünmüyorum. ama bu da güzel görünüyor bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DMUKKS kullanıcısına yanıt
    Karakter yaratmayla ilgili şunları diyebilirim;

-Tecrübe kazanma olayını "Oddity"lere ayarlayın başlamadan. Bu şekilde seçtiğiniz yol ne olursa olsun seviye olarak geri kalmazsınız ve keşifleriniz en iyi şekilde ödüllendirilir.
    -Herşey den anlayan karakter yapmaya çalışmayın, 3-4 skille yoğunlaşın.
    -Crafting skillerinden birini en azından alın mutlaka hem eşyalar hem de para için.
    -Oyunda savaşa girmeden ilerlemek yok, en iyi konuşan veya gizlenen karakter bile savaşmak zorunda bazı yerlerde. Savaş skilli olmayan karakter açmayın (en azından ilk seferde)
    -En güçlü görünen buildlerin bile çok basit zayıf yanları var (Aşil gibi) Önüne geleni dümdüz eden devasa çekiçli ve tamamen zırhlı savaşçınızı, iyi bıçak kullanan bir düşman veya bir flashbang mezara gönderebilir.
    -Tuzaklara dikkat edin, düşmanlar görünmezliği ve tuzakları iyi kullanıyor. İçi sandıkla dolu bomboş gözüken odalar genelde göründüğü kadar boş değiller. Biraz paranoyaklık hayat kurtarır.
    -Psişik yetenekleri öğrenme şansını kaçırmayın. Skillerini yükseltmeseniz bile işe yarayacaklrı yerler oluyor.

• quote:

Karakter yaratmayla ilgili şunları diyebilirim;

-Tecrübe kazanma olayını "Oddity"lere ayarlayın başlamadan. Bu şekilde seçtiğiniz yol ne olursa olsun seviye olarak geri kalmazsınız ve keşifleriniz en iyi şekilde ödüllendirilir.
    -Herşey den anlayan karakter yapmaya çalışmayın, 3-4 skille yoğunlaşın.
    -Crafting skillerinden birini en azından alın mutlaka hem eşyalar hem de para için.
    -Oyunda savaşa girmeden ilerlemek yok, en iyi konuşan veya gizlenen karakter bile savaşmak zorunda bazı yerlerde. Savaş skilli olmayan karakter açmayın (en azından ilk seferde)
    -En güçlü görünen buildlerin bile çok basit zayıf yanları var (Aşil gibi) Önüne geleni dümdüz eden devasa çekiçli ve tamamen zırhlı savaşçınızı, iyi bıçak kullanan bir düşman veya bir flashbang mezara gönderebilir.
    -Tuzaklara dikkat edin, düşmanlar görünmezliği ve tuzakları iyi kullanıyor. İçi sandıkla dolu bomboş gözüken odalar genelde göründüğü kadar boş değiller. Biraz paranoyaklık hayat kurtarır.
    -Psişik yetenekleri öğrenme şansını kaçırmayın. Skillerini yükseltmeseniz bile işe yarayacaklrı yerler oluyor.

Peki hocam düşmana göre silah tipi diye bir olay var mı?Mesela Wasteland 2'de enerji silahları robotlara karşı iyi ama insanlara karşı bir tüfek kadar etkili değildi ama orada 6 kişi geziyorduk.Burada bildiğim kadarıyla tek tabanca takılıyoruz.Peki etki edemediğimiz düşman tipi çıktığında ne yapacağız ?Topuklayacak mıyız ?Yoksa her türlü etki eder miyiz ?Bir de Fallottaki gibi yancılarımız,tanıştıklarımız,yardım ettiklerimiz,duygusal bağ kurduğumuz tipler var mı ?Yani oyunca bizi şevklendirecek bir amaç var mı ?

• DMUKKS kullanıcısına yanıt
    Belli tiplere belli zararlar daha etkili ama 7-8 değişik silah taşımaya gerek yok. El bombaları, ok başlıkları, tuzaklar, mermi çeşitleri ve zanaatlarla yaptığımız eşyalar ile seçtiğimiz yola göre ekipmanımız çok. Mesela crossbow un normal okları zırhı zayıf olan hedefleri eziyor ama yüksek zırhlılar veya değişik durumlar için 4-5 ayrı ok çeşidi var. Ek olarak crossbowlarla tuzaklar çok iyi gidiyor, bir perk ile tuzağa yakalananlara karşı ok zararı artıyor deli gibi.
    El bombaları da çeşit çeşit ve çok etkili ama düşmanda gayet güzel kullanıyor bunları dikkat :)

Sürekli tek tabancayız ama bazı görevlerde grup halinde savaşa girdiğimiz oluyor. Yardım ettiğimiz ve arkadaş olacağımız tip çok ama sırtımızdan bıçaklayacak tip de çok.

Ana görev ve yan görevler güzel gayet, 8 tane şundan kes, 5 tane bağırsak topla mantığında MMO görevi yok denecek kadar az. Ana hikaye merak ettiriyordu, şimdi iyice elden geçti diyorlar, yeni halini hep birlikte deneyeceğiz.

• Çıkışa saatler kaldı! İncelemek isteyenler için karakter oluşturma ve geliştirme ekranı aşağıdaki gibi. İleri seviye perkleri görebilmek için seviyeyi arttırmanız lazım ve ilgili karakter özelliğinin yetmesi lazım.
    Karakter yaratırken çok telaş etmeyin, düzgün bir mantık çerçevesinde belli özelliklere yoğunlaşan her karakter oyunun sonunu görebilir.
    Bazılar daha rahat görür sadece :P

http://underrail.info.tm/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 18 Aralık 2015; 10:19:12 >
  • Fallout un ilk sürümleri tarzında mı bu oyun?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.