Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Sezon guzel gibiydi her hafta izliyordum sonraki yaz 2 ye başlamadım . Önerir mısınız arkadaslar ?

Saçmaladı falan diyen var bana da biraz oyle gelmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

1. Sezon guzel gibiydi her hafta izliyordum sonraki yaz 2 ye başlamadım . Önerir mısınız arkadaslar ?

Saçmaladı falan diyen var bana da biraz oyle gelmişti

En güzel sezon 1. sezondu. Gittikçe kötüleşti.
  • melanie mugen tsukuyomi (naruto izleyen bilir.) yapti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Valla yoklukta bile zor gitti. Benim düşüncem tabii ki izlemek isteyenler izlesin ama çok saçmalamışlar bence.

birebir aynı düşüncedeyim saçmalamada rekor denemişler :(
  • 3. Sezon hakkında yorumları alalım

• 3. sezon 1-2. bölüm spoiler
    En azından 2 bölümde o müthiş saçmalık kısmını atladılar. Bir umut iyi bir şeyler olur. Dizi yok çok sıkılıyorum. İlla ki izleyeceğiz yani
  • Ya stephen king ve güzel konusu için başladım gitgide batıyo ama bir türlüde bırakmıyorum amacım ne benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlamaya değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 28 Haziran 2015; 7:11:37 >
  • 3. sezon başlamış. Bakalım nasıl ilerliyor. İdare eder çerezlik bi dizi ama merakta bırakmıştı 2. sezon finali.

Ekleme:
    İzledim 1 ve 2. bölümü.

Allah'tan bu matrix'e bağlanma olayını çabuk bitirdiler. Sezonu bununla ilerletselerdi izlemezdim.
    Yeniden başladıkları yere döndüler sadece daha çok bilgi var ve 2 yeni karakter var adada. Bakalım bunlardan ne çıkacak. Ki birisi işin başındaki kadın gibi duruyor.

Bakalım ne olacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ya aslında dizide çok mantık hatası var ama lost gibi gizemli bir havası olduğu için izlettiriyor kaç senedir lost gibi dizi bulamadım be
  • 2. sezon 7. bölüm bunalıp bırakmıştım baktım 3. sezon çıkmış hemen arayı kapatayım dedim vay serhat neler dönmüş ya Dizi bence güzel gitmiş 2. sezon sonuna doğru baya iyi.IMDB puanına baktım millet pek beğenmemiş 3. sezon da iyi başladı.Tek korkum bu kadar olayı arap saçı edip batırmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S4gaciouS

melanie mugen tsukuyomi (naruto izleyen bilir.) yapti...

melanie aslında kaguya'ymış
  • dayanamadım 3 .szona bakayım dedim saçma bir kurgu kurmuslar.
  • Bizim Türk dizilerine döner bu dizi, İki kişi arasında tercih yapmalar falan başlar Aşk konuya ne kadar çok girerse ana temadan o kadar çok sapılıyor. Neler olacak bakalım dizi yokluğundan izliyoruz
  • Rigsby kullanıcısına yanıt
    çıkmaz öyle dizi sanmıyorum bir de lostta sadece gizem yoktu karakterler de sevdiriyordu kendini; hugo'nun dude demesi olsun, sawyer'n lakap takmaları olsun, desmond'n see you in another life brotha demesi olsun :)
  • bende artık bırakacak gibiyim. beni affet gibi oldu dizi:)
  • 3. bölümü izledim izlemez olaydım. Forumda saçma hala izleyen var mı diyenlere sinir oluyorum. Ama bu dizi gerçekten saçma. İzleyen izler orası ayrı mesele. Ben Rachelle Lefevre için izledim uzunca bir süre.
    Bir de Stephen King nasıl izin veriyor bu saçmalıklara anlamıyorum.
  • Son bölümü izleyen olmadı mı bilmiyorum. Kimse yorum girmemiş.
    Ben henüz bitirdim 4. bölümü. Hiç fena değildi. İlerleyen bölümlerde daha iyilerini görecek gibiyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

çıkmaz öyle dizi sanmıyorum bir de lostta sadece gizem yoktu karakterler de sevdiriyordu kendini; hugo'nun dude demesi olsun, sawyer'n lakap takmaları olsun, desmond'n see you in another life brotha demesi olsun :)

wayward pines oneirim izlemediyseniz
  • çok dizi izliyorum azaltmak için bir kaç tanesini bıraktım belki ilerde izlerim wayward'ı
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.