Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Barbie ve Sam dışarı çıktı, aynı zamanda Barbie geri giriş yolunu da buldu sanırım. O kırmızı kapının olayı o galiba.

2*09

Kubbenin girişini de çıkışını da buldular. Daha neyi uzatıyorlar anlamıyorum. Yumurta da yumurta tutturdular, çıkın dışarı, verin yumurtayı, kim ne yaparsa yapsın arkadaş.

2*13
    Final

Jim kayışı kopardı.
    Çıkış yolunu buldular sanırım. Melanie çıktı yerin altından.
    Julie ve Junior geride kaldı.

Şimdi işin yoksa yeni sezonu bekle. Ya da kitabı alıp okuyayım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dizi sanırım sonlandırıldı. 3.sezona dair hiç bir haber yok ve ratingler de düşükmüş.
    zaten çok da iyi bir dizi değildi. 2.sezonun son bir kaç bölümünde uçtular iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

dizi sanırım sonlandırıldı. 3.sezona dair hiç bir haber yok ve ratingler de düşükmüş.
    zaten çok da iyi bir dizi değildi. 2.sezonun son bir kaç bölümünde uçtular iyice.

3. sezon onayını aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

dizi sanırım sonlandırıldı. 3.sezona dair hiç bir haber yok ve ratingler de düşükmüş.

3. sezon onayını aldı.

en son yer altından geçip kubbenin dışına hepsi ulaşmıştı. yeni sezonda ne anlatacaklar ki

• quote:

quote:

quote:

3. sezon onayını aldı.

en son yer altından geçip kubbenin dışına hepsi ulaşmıştı. yeni sezonda ne anlatacaklar ki

Orasını bilemem. Ayrıca julie junior ve jim kaldı geride

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizinin 2.sezonuyla kitabın gıdım alakası yok ve oldukça saçma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel diziydi tam sarmayada baslamıstı
  • quote:

quote:

3. sezon onayını aldı.

Kesin mi acaba sevindim kaynak var mı
  • merak ettim. yorumlara bakayım ilk sezon hakkında iyise başlarım :D
  • Birinci sezon güzel başlamıştı lakin ortalarından sonra acayip saçmalamaya başlamıştı. İkinci sezonun başı da bir o kadar sıkıcı başladığında ilk sezonun üzerinden neredeyse bir yıl geçmesi üzerine pek çok şeyi unutunca devam etmedim. Görüyorum ki yorumlarda da farklı açıdan yorum yapan yok. İyi ki devam etmemişim.

• quote:

quote:

quote:

3. sezon onayını aldı.

Hayır öyle olmadı.

Kubbe'nin dışına ulaşıp ulaşmadıkları belli değil. Yer altından geçtiler bi duvar çıktı, duvara Barbie dokundu duvar yıkıldı içinden Melanie çıktı ve "beni takip edin" dedi bitti. Nereye gittikleri belli değil.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Dizinin 2 sezonunuda bitirdim. Esasında fikir orjinal güzel ama yine batırmışlar. Stephen king güzel filimleri olan birisi ama galiba dizi şeklinde çekildiği için bu kadar mantık hatası ile doldurdular ve saçma bir sebebe bağladılar diziyi diye tahmin ediyorum. ilk sezon hiçbir heyecan yoktu mantık hataları çoktu o sürekli gösterdikleri ineğin kesilme sahnesi dışında koca bir boş sezon, ikinci sezon heyecan aksiyon ve gizem var ama yine mantık hataları çok olduğu için kalitesini düşürüyor dizinin. Devam kararı alınmamalıydı zaten sona gelmişti dizi.
  • dizi iptal mi oldu?
  • Hayır yeni sezon onayını aldı. Sadece sezon arasında
  • Anladığım kadarıyla dizinin sonuyla kitabınki aynı olamayacak. Çok farklı gidiyor.
  • dizi aşırı korkunç mu yani öyle aşırı kanlı,el kafa kopmalı bir dizi değil dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

dizi aşırı korkunç mu yani öyle aşırı kanlı,el kafa kopmalı bir dizi değil dimi?

Değil inek kesilmesi filan 1-2 sahnede vardır öyle bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle alakası yok.
  • dizi devam ediyor mu hala ?
  • Evet devam ediyor hocam . 3.sezon 25 haziranda başlayacak .
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.