Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.267
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu dizinin zaman kavramında ciddi sıkıntı var. Barbie'nin içeri girmeden önce halka yaptığı konuşma sırasında söylediğine göre tüm olaylar 2 hafta içinde olmuş. (Ok I know that I'm a stranger. But for the last two weeks, we have fought together for the survival of this town.) Şimdi diziye sıfırdan başlayıp sadece geceleri saysak çok rahat 2 haftadan fazla çıkacağını düşünüyorum.

3. sezon onayı alamayabilir. Gidişat pek iyi değil.
  • Bu kadar gizemi nasıl açıklayabilecekler onu merak ediyorum.
    3. sezon onayı aldı mı ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Bu kadar gizemi nasıl açıklayabilecekler onu merak ediyorum.
    3. sezon onayı aldı mı ki.

Umarım almıştır yoksa mükemmel bi senaryo nasıl mok edilir bunu izlemiş oluruz.

Bence
    eğer kubbeden çıktılarsa 3. sezon tamamen kubbenin neden geldiği, kim için ne için geldiği, kimin getirdiği vs soruları cevaplamaya çalışacaklar ve barbie içeri girmeye çalışacak.

Hatta şöyle söyleyeyim bence bütün eller içeri girmek zorunda kalacak.
  • Bu ne saçma bi sezon finaliydi ya
  • Sadece kitabını okuduğum ve diziyi nasıl devam ettireceklerini merak ettiğimden dolayı izliyorum. 3. Sezon onay alırsa izlerim almazsa üzülmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DewilDragon

Sadece kitabını okuduğum ve diziyi nasıl devam ettireceklerini merak ettiğimden dolayı izliyorum. 3. Sezon onay alırsa izlerim almazsa üzülmem.

Tamamen aynı durum
  • Her ne kadar kitaptan alakasız, bambaşka olaylar olsa da yine de dizi gayet güzel ilerliyor. Artık bölüm sonları heyecanda bırakıyor.

Bence bu sezon dizi bitirilmeliydi. Bakalım devamı nasıl olacak.
  • 2.Sezonu 8 yada 9.bölümde bıraktım dizi aşırı boş ilerlemeye başlamıştı sezon finalinde önemli bir olay oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

2.Sezonu 8 yada 9.bölümde bıraktım dizi aşırı boş ilerlemeye başlamıştı sezon finalinde önemli bir olay oldumu ?

Yani oldu bir şeyler. Dediğin bölümler bence de boştu. Yazın dizi yok diye de izliyorum. Ama şimdi yeni sezon başladı. Kış sezonunda olsa izlemem mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA * Nedvedmania

Her ne kadar kitaptan alakasız, bambaşka olaylar olsa da yine de dizi gayet güzel ilerliyor. Artık bölüm sonları heyecanda bırakıyor.

Bence bu sezon dizi bitirilmeliydi. Bakalım devamı nasıl olacak.

Bir ara Lost da aynı şeyi yaşıyordum özellikle 3. sezondan sonra boş bölümler ama bölüm sonu heyecanlı diye under the dome da aynı gitmeye başladı . Neyse bilimkurgu olsun izliyoruz işte.
  • Dizi, 3.sezon onayını aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Bu ne saçma bi sezon finaliydi ya

en son 2x9 izledim. son 4 bölümde noluyor özet geçebilir misin.izlerken çok sıkılıyorum artık da.

kubbeye geri giriyorlardı en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Bu ne saçma bi sezon finaliydi ya

en son 2x9 izledim. son 4 bölümde noluyor özet geçebilir misin.izlerken çok sıkılıyorum artık da.

kubbeye geri giriyorlardı en son

Şu an hatırladığım iki şey kubbeden çıkmak üzere oldukları ve walterın kayınçosunun kafayı yiyip milleti öldürmesi

• Diziye başladım. 3 bölümünü izledim. Pek sarmadı şimdilik doğrusu. İlk ya da en geç 2.3. bölümden Kubbe hakkında daha fazla bilgi vermeleri lazımdı.
    Herkes bi free bi relax takılıyor. Angie kayıp kardeşinin umrunda değil. Kubbe gelmiş sarmış her yeri gençler parti peşinde. Meclis üyesi uyuşturucu işinde.
    İlk bölümdeki ineğin ikiye ayrılması sahnesi güzeldi ama o da hatalıydı. Sanırsın hayvan komple kastan oluşmuş da her yeri kan. Bunun koskoca işkembesi var bağırsakları var akciğerleri var. Orta kısmı bomboş olmalıydı hayvanın.

Devam edeyim mi diziye? Extant var merak ettiğim bunu izleyince ona geçeceğim ama izleme derseniz bırakabilirim bunu 1-2 bölüm sonra halen yavan gidiyor olursa.

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Hocam Extant boş malesef. 2.sezon onayını alamadı iptal edildi.

Hadi ya. Halle Berry hatrına izlemeyi düşünüyordum. Bilim kurgu da severim. İptal edilmesine üzüldüm izlemeden.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    extant 2. sezon onayını aldı under the dome 3. sezon onayını aldı
    http://seriable.com/extant-renewed-season-2-cbs-2/

under the dome kitabı ne kadar mükemmelse dizisi ters yönde bence ben izlemeyi bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 17 Ekim 2014; 23:58:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Hadi ya. Halle Berry hatrına izlemeyi düşünüyordum. Bilim kurgu da severim. İptal edilmesine üzüldüm izlemeden.

Bende onun hatırına izledim ama Under The Dome'a çevirdiler. Ama fena değildi. Olan bölümleri izlemeni, en azından şans vermeni ve iptal olmamış gibi düşünerek izlemeyi tavsiye ederim.

6. bölümü de izledim. Olayları hep içeriden görmek sıkıyor bazen. Tamam kubbenin içindeki insanların yaşadıkları, sırları, psikolojileri önemli ama olayları dışarıdan da görmemiz lazım ara sıra.
    Füze atma fikri, Çin'in savaş çıkarma ihtimali, kubbenin ne olduğuna dair araştırmalar...

Dışarıdakilerin çoktan içerisi ile iletişim kurması lazımdı yazılı/görsel bir halde kubbenin kenarından. Ama saçma bir şekilde iletişim kurmuyorlar.

Kitapta gidişat nasıl bilmiyorum ama hep kubbenin içini göreceksek boğar bi süre sonra.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende onun hatırına izledim ama Under The Dome'a çevirdiler. Ama fena değildi. Olan bölümleri izlemeni, en azından şans vermeni ve iptal olmamış gibi düşünerek izlemeyi tavsiye ederim.

6. bölümü de izledim. Olayları hep içeriden görmek sıkıyor bazen. Tamam kubbenin içindeki insanların yaşadıkları, sırları, psikolojileri önemli ama olayları dışarıdan da görmemiz lazım ara sıra. Füze atma fikri, Çin'in savaş çıkarma ihtimali, kubbenin ne olduğuna dair araştırmalar...
    Dışarıdakilerin çoktan içerisi ile iletişim kurması lazımdı yazılı/görsel bir halde kubbenin kenarından. Ama saçma bir şekilde iletişim kurmuyorlar.

Kitapta gidişat nasıl bilmiyorum ama hep kubbenin içini göreceksek boğar bi süre sonra.

Kitapta da aynı hocam. Askerde okumuştum. 1000 sayfa

1. sezonu bitirdim.

Kubbe'nin ve yumurtanın ne olduğunu az çok öğrendik sayılır. En azından ilk defa hakkında ilk ağızdan bilgi aldık. Kubbenin kararması olayı ve yeniden aydınlanması güzeldi.
    Bu Big Jim ne karaktersiz adammış. Oğlu desen bi ayrı. Linda desen aptalın önde gideni.

Kitaptan spoiler alacak olursak?
    Sonunda Kubbe'nin olayı anlatılıyor mu nedir ne değildir vs?

• quote:

Kitabın sonu ile ilgili söyleyeceğim en ufak şey bile büyük bir spoiler olur okumanızı tavsiye ederim.

Okuyamam 1000 sayfalık romanı. Stephen King severim ama hiç okuyacak vaktim yok son zamanlarda.

Ne olduğu neden olduğu açıklanıyor mu? Evet ya da hayır cevabı istiyorum sadece.
  • quote:

Öyle garip bir sondu ki ne evet ne de hayır diyemem

Stephen King tarzı yani

2. sezon 1. bölümü izledim şimdi. Fena başladı gerçekten. 1. sezon finalinden bile etkileyiciydi nerdeyse.

Linda öldü, Angie öldü, Jim ölmekten son anda kurtuldu, gölden gelen kız çıktı ki muhtemelen yumurtadan geldi bu. Kubbe kız.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.