Şimdi Ara

Uncharted ve Last of Us geliştiricisi birkaç farklı projeleri olduğunu söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uncharted ve Last of Us geliştiricisi birkaç farklı projeleri olduğunu söyledi

Sony'nin PlayStation konsolunun son dönemdeki oyun başarısında büyük bir payı olan, The Last of Us ve Uncharted gibi oyunları geliştiren stüdyo Naugthy Dog, birkaç yeni proje üzerinde çalışıyor.

Ayrıca Bkz.Artık PlayStation Store'dan film/dizi satın alımı ve kiralama hizmeti sunulmayacak

Son dönemde oyun dünyasının popüler isimlerinden biri olan Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, kendisine Twitter üzerinden sorulan sorular üzerine bir paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımda göre şu anda üzerinde çalıştıkları projeler hakkında konuşamayacağını ancak birkaç farklı harika şey üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Naughty Dog birkaç ay öncesinde büyük bir iş ilanı açmıştı. Sonrasında da yeni oyunlarına dair birçok söylenti çıkmaya başladı. Naughty Dog'un geçtiğimiz yıl söylediğine göre yeni oyunları ya yeni bir IP olacak ya da The Last of Us Part III olacak.

Şu an için yeni projelerine dair hiçbir resmi bilgi yok ancak Neil Druckmann, yakın zamanda bazı açıklamalar yapılacağını söylüyor. 

Kaynak:https://www.gamesradar.com/neil-druckmann-says-naughty-dog-has-several-cool-things-to-reveal-later/

• Ps5 için bir bombayı patlatsalar 💥 💣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 3 Mart 2021; 15:31:21 >
  • Büyük ihtimalle 4 proje üstünde çalışıyorlar zaten.
    1- Factions
    2- Tlou part 2 ps5 güncellemesi
    3- Yeni IP
    4- Tlou yeni oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soyle bir acik dunya hayatta kalma yapsaniz super olur.
  • Dünyanın en iyi stüdyosu

Uncharted ve Last of Us geliştiricisi birkaç farklı projeleri olduğunu söyledi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last of Us part 2 için ps5 güncellemesi bekliyoruz oynamak için.
  • PS5 in gücüyle yeni Uncharted iyi giderdi.

• Ucharted serisine bir süre ara verebilirler iyi kötü 4 tam bir yarım oyun çıkardılar yaklaşık 9 senelik bir süreçte ben açıkçası doydum uncharted oyunlarına. Yine bir 3-4 sene sonra istiyorum yeni oyun ama seneye uncharted 6 çıkıyor deseler hmm tamam iyiymiş derim geçerim heyecanlanmam.

Tlous için de doydum diyebilirim. 2. oyunu hikaye açısından çok sevemedim ama oynanış olarak keyifli oyun. Muazzam emek var. Çok büyük yenilikler getirmeyeceklerse oynanışsa yakın dönem de pek istemem.

Yeni IP yeni heyecandır daima. Az çıkmaya başladı yeni yapımlar herkes garanti işlerin peşinde ya devam oyunu yapıyorlar ya da eski oyunlarını remake yapıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.