Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.504
Cevap
31
Favori
71.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun store da yaklaşık 44 gb görünüyor. Güncellemesi var mı yoksa net bu kadar mı? Sizin hdd de ne kadar yer kaplıyor?
  • Yokmu beyler su oyunu satan kiralayan veya hayrina oynamami saglayacak biri kac gundur ariyorum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde 4 var, eski seriler olmayınca başlayamadım, yakında collection ' u alıp başlıyorum, umarım güzel bir seri olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, Uncharted uyununun tüm serilerini yazabilirmisiniz. Baştan başlayarak oynamak istiyorum. ( ps4 TR dublaj )
  • barhonda kullanıcısına yanıt
    Uncharted: Drake's Fortune
    Uncharted 2: Among Thieves
    Uncharted 3: Drake's Deception
    Uncharted 4: A Thief's End

Son oyuna birde DLC çıktı kutulu, Uncharted: The Lost Legacy oda oyun uzunluğunda gayette güzel bir şey olmuş oynarsınız :)

İlk 3 oyun Paket olarak çıktı zaten Türkçe olarak direkt onu alısınız PS4 e. Son oyun zaten yeni sayılır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _EsmeR -- 22 Mayıs 2018; 14:29:41 >
  • Toplamda 5 oyunu var diyebiliriz o zaman değilmi?
    Aynen hocam 5 oyun diyebiliriz :) 2 yi oynarken müthiş bi keyif alacağınıza eminin :) Tabi hepsi ayrı güzel o noktayı es geçmeyelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _EsmeR

Aynen hocam 5 oyun diyebiliriz :) 2 yi oynarken müthiş bi keyif alacağınıza eminin :) Tabi hepsi ayrı güzel o noktayı es geçmeyelim :)
    Tamamdır çok teşekkür ederim, ben oyun aramaya başlıyayım
    Başlayın hocam oda işin diğer güzel kısmı :)
  • Takip.
  • 3 oyunda güzeldi fakat uncharted serisinin cover sisteminden nefret ediyorum. Oyunun en berbat kısmı bu. Bazı mekaniklerini beni delirtiyor. Yapay zeka çok kötü. Kendine el bombası atan gördüm.

İlk oyunu hardda oynarken kafayı üşüttüm. Covera geç ateş et. El bombası atıldı koş o esnada öl. Tekrar başla.

Stealth mekaniği yok. 3 oyunda da yok. 3. Oyunda daha iyiydi derken yine de bulamadım. Seni bir yolla buluyorlar. Silahla ateş ediyorum aralardan kurşun geçmiyor. kafana RPG atıyorlar. Ki bence bu oyunu mahvediyor.

Oyunların sevdiğim tarafları

Parkur, bulmacalar,hikayesi(ki mantık hataları olsa bile,size o Indiana Jones kafasını yaşattırıyor.)

Silah kullanımı ve cover mekanikleri beni delirtti. Sevemedim bu yüzden. Gereğinden fazla puan verilmiş bence. Bu cover mekanikleri yüzünden gözümde ,2 puan düştü ilk oyun. Hadi 2.si ve 3.sü yine iyi. Özellikle 3. Oyun daha güzeldi. Umarım 4. Oyunda bu cover mekaniği yüzünden kafayı üşütmem. Neyse 8 8.5 9 puan verirdim oyunlara sırasıyla. Verilen 10 puanlarını hiç mantıklı bulmuyorum.

• Oyun hediyeli olan PS4 almıştım, hediyelerden biri de Uncharted 4'dü. Türkçe Dublajın hatrına -bir de COD black ops3 inenen kadar oynayım bari- deyip başladım.

Oyunu çok sevdim, hele ki dublaj gayet iyi olmuş. Şimdi asıl merak ettiğim husus ilk seri ile aralarında önemli hikaye bağı var mı? -Mesela Elena ve Sullivan ile geçmişleri var gibi sanki- Ona göre yarım bırakıp Nathan Drake Collection'u alarak baştan başlayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 7 Temmuz 2018; 0:24:16 >
  • haviconi kullanıcısına yanıt
    4 u oynamadım suan 2. Oyundayim 2 oyunda da Elena ve sully var hocam yani geçmisleri var bende collection ve 4 var sırayla gitmek en iyisi

• haviconi kullanıcısına yanıt
    Uncharted Nathan Drake Collection’dan başlayıp sırayla oynamanızı tavsiye ederim her biri de çok güzel oyunlar. 4.oyunu oynarken “vay be ne maceralar yaşadık şimdi buralara geldik” diye geliyor insanın aklına. Karakterleri çok güzel benimsetiyor oyun. O karakterleri yakın dostlarınız veya ailenizdenmiş gibi hissediyorsunuz

• En çok oynamak istediğim seridir ve bana bu seriyi oynattırmayan da yaptığı fiyat politikasıyla Sony'nin ta kendisidir. Devam etsinler böyle zamanla "biz ne yaptık böyle" kıvamına gelecekler zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 7 Temmuz 2018; 11:32:34 >
  • Her zamanki gibi saçmalamılsın, şu an Nathan Drake Collection oyunları tanesi 20 liraya satılıyor.

• Ben de ortak arıyordum yanıma. İsterseniz ilk 3 oyunun serisini beraber alalım.

• Benim Ps4 konsolum yok orada bahsettiğim oyunun fiyatı değil yıllardır düşmeyip sürekli artan konsolun fiyatıdır.

• Bu ülkede hangi elektronik cihazın fiyatı düşmüş? Geçen sene 1200’e aldığım Switch şimdi 1800’e geliyor.

• Xbox One X'i 2000 tl'ye aldım 5-6 yıllık Ps4 konsolunun gir bir bak fiyatına. İkinci elde de bu cihazı sıfır fiyatına yakın satmaya çalışanlar var. Onu geçtim oyınun fiyatlarına bak Steam ve Xbox'a bak birde Ps4'e bak. Ülkemizde alınabilecek en mantıklı konsol Xbox'dır. Exc oyun muhabbetine satmaya çakıştıkları fiyata bak, eksik kaksın exc oyunları.

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.