Şimdi Ara

UNCHARTED: THE NATHAN DRAKE COLLECTION [PS ANA KONU] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.504
Cevap
31
Favori
71.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online'ları kaldırmış olmaları kötü olmuş.
  • Şu seriyi oynayamayan çok şey kaçırıyor. Az önce ilk oyunu bitirdim, o sonu neydi öyle. Yaratıklar çıktıktan sonraki kısım efsaneydi. Hiçbir oyun bana bu kadar keyif vermemişti.

İlk oyunu platinlemeyi düşünüyordum ama o ezici zorluk düzeyi kupası bütün hevesimi alt üst etti. Daha normal zorluk düzeyini zorlanarak bitirdim, ezici'yi kaç ayda bitiririm kim bilir. O yaratıklı kısımlar hele çok zordu, kaç kez öldüm sayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 25 Ağustos 2017; 2:6:44 >
  • Arkadaslar bu oyunu aldim drakes fortune bitti ama 2. Oyun acilmadi? Ben mi yanlis bir sey yapiyorum? Biraz sacma glkebilir sorum ama ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta aldım, öyle bir sardı ki 2+2+3 günde bitirdim oyunları. 4 bulunca alıp seriye devam. :) Naughty Dogs'a böyle bir oyundan dolayı teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Hocam bende niye acilmiyor nasil olacak.Yoksa diger iki oyunu ibdirmek mi lazim ?

• alaattin(bjk) A kullanıcısına yanıt
    koleksiyon şeklinde almışsanız 3 oyunu da indiriyor tek bir oyunmuş gibi. oyunu açtığınızda 1 2 3 diye 3ünü de görebiliyor musunuz?

Ayni anda goremiyorum?Ama koleksiyon olanini aldim 105 tl ye? Dolandirildim mi yani?

• 22 bolum oynadim bu uc oyunun birlesimi mi ?

hocam şu görseldeki gibi sağa sola kaydırdığınızda 3 oyunu da görebilmeniz gerekiyor. bir de bildirim kısmından indirme işlemi bitmiş mi diye bakar mısınız, 43gb indirme yapmış olması gerekiyor.

burada sıkıntı yok. benim attığım görseldeki gibi menü var değil mi? uncharted 2ye gelip bastığınızda bir sorun oluyor?

Yok oyuna girsemde goremiyorum.Gerci ben bu aleti internete hic baglamamistim baglayip deneyeyim bi daha hocam yapamazsam gene yazarim.

garip. internete bağlayınca güncelleme bulursa belki ondan sonra sorun kalmaz bilemedim.

Olmiyor bi bildirm de yok 1 gb lik bi guncelleme aldi oyun ama yeni oyunlar acilmiyor

• Cd de bu

Resme dikkatli bakmamis hicam kusuta bakmayin konuyu mesgul ettim gereksiz yere.Halloldu sagolun

• Arkadaşlar biriniz bana sec hakkını satabilir mi acilen pm bekliyorum sizlerden

• quote:

Orijinalden alıntı: -Master

Şu seriyi oynayamayan çok şey kaçırıyor. Az önce ilk oyunu bitirdim, o sonu neydi öyle. Yaratıklar çıktıktan sonraki kısım efsaneydi. Hiçbir oyun bana bu kadar keyif vermemişti.

İlk oyunu platinlemeyi düşünüyordum ama o ezici zorluk düzeyi kupası bütün hevesimi alt üst etti. Daha normal zorluk düzeyini zorlanarak bitirdim, ezici'yi kaç ayda bitiririm kim bilir. O yaratıklı kısımlar hele çok zordu, kaç kez öldüm sayamadım.

Normal ile Zor arasında çok fark yok ama Ezici gerçekten çok zor. Mouse olsa hiç sorun olmaz ama

• Arkadaşlar oyunu almadan bi demosunu indirip bakayım dedim. Grafikler , kontroller sırıtır mı eski diye. Kesinlikle sırıtmıyor gayet hoş duruyor ama demoda üçüncü oyunu oynattı sanırım tam anlamadım. Demoda hangi oyunu oynattı ? Eğer ücüncü oyunsa ilk iki oyunun kaliteside onun gibi midir? Öyleyse hemen alacağım şimdi

• Uncharted 4 verip ikinci el battlefield 1 i 70 tl ye takasladım.

Battlefield 1 verip ikinci el infinite warfare için üstüne 30 tl para aldım satıcıdan.

İnfinite warfareyi verip sıfır uncharted collectionu 55 tl ye aldım.

Kardeşimi gönderip aldırdıgım icin oyunları sorma fırsatım olmadı mantık neye dayanıyor diye.

Sizce bir problem var mı bir mantık hatası var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyavuzz61 -- 27 Eylül 2017; 17:10:8 >
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.