Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.031
Cevap
18
Favori
45.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki farklı karakterler ve onlara göre hikaye modu gelir mi yoksa tek karakter tek hikaye mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

quote:

quote:

Şu Uncharted serisi hiç bitmesin ya çok güzel. Naughty Dog'un şuan elinde TLOU 2 kaldı ondan sonra ne yapacaklar merak ediyorum. TLOU 3 mü yaparlar acaba? Part II olarak geçiyor Part III'de seriyi bitirirler.

The Last of Us Part II final oyunu olacak biliyorum.Öyle okumuştum biryerde.
    Birinci oyunun kaldığı yerden devam edecek zaten.Last of Us ın ilk oyunu çıkmadan planlanmış bu.
    2 bölüm olacak ve hikaye sonlanacak.

Uncharted serisi belli değil.Ya farklı karakter çıkacak Nathan yerine.Yada o seride sonlanacak.
    Benim fikrim Naughty Dog un planı hazırdır yeni aksiyon IP için.

Genelde oyunlar üçlü olur, öyle biter diye biliyorum :) Naughty Dog PS4 neslini daha oyun yapmaz bence PS5 çıkınca ona yapacaktır.

Uncharted 4 oldu
    Hikaye ne zaman biterse o zaman bitirirler seriyi
    PS4 Pro ya 2020 ye doğru Naughty Dog un yeni serisinin çıkacağını düşünüyorum.PS4 ün kapanış oyunu olabilir.
    Last of Us ın PS3 ve ardından PS4 e çıkışı gibi olabilir

İstisna Uncharted işte.

Şimdi Standart PS4 ile Pro kardeş konsol ya. Birinde ayarlar daha düşük, birinde ayarlar daha yüksek. PS5 çıkana kadar bu durum devam eder değil mi? mesela 2 yıl sonra Standart ps4'ü sokak köpeği gibi kenara fırlatıp Pro'yla devam etmezler? gerçi Sony böyle bir şey yapmadı hiç bir zaman ama son zamanlarda teknoloji çok gelişiyor, ne olacağı belli değil güvenemiyorum artık. Ya keşke Normal PS4, Pro gibi olsaydı tek konsolla devam ederdik ne güzel. Pronun çıkması biraz kafa karıştırıyor açıkcası. 2019'dan sonra ne olacağı anlaşılır artık. Oyun yapımcıları yavaş yavaş şu lafı söylemeye başlar aha yazıyorum buraya ''standart ps4'ün gücü artık yetmiyor, oyunumuzu maalesef pro'ya çıkartıyoruz.'' bunu sony oyunlarda geçerli değil, sony oyunları standart ps4'e her zaman gelicektir, sıkıntı yok zaten de diğer oyunlar 2 yıl sonra yavaş yavaş teknolojinin gelişmesiyle birlikte güçsüz gelicek

herşey olabilir.2019 a kadar aynı nesil zaten.PS4 ün çalıştırdığını PS4 Pro da çalıştırır.
    Fakat 2019-2020 arasında PS4 desteği kesebilirler PS5 çıkarsa.PS5 ile birlikte 1 yıl daha PS4 Pro ya oyun çıkarıp 2020 de sadece PS5 şeklinde devam edebilirler.Bu senaryo bile en adaletlisi

Sony, Last of Us ve Death Stranding gibi en geç çıkacak oyunlarda standart PS4 lerde kasma gibi sorunlarla çıkarabilir oyunu.Zaten yıl 2019 olmuş.Pro ya geçin bir zahmet diyebilir.O zamana daha çok var.
    PS4 olsun da ne olursa olsun farketmez.4K HDR tv olanlar yada almayı düşününler Pro alıyor 4K oynamak için.

• o konuda hiç bir fikrim yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu Uncharted serisi hiç bitmesin ya çok güzel. Naughty Dog'un şuan elinde TLOU 2 kaldı ondan sonra ne yapacaklar merak ediyorum. TLOU 3 mü yaparlar acaba? Part II olarak geçiyor Part III'de seriyi bitirirler.

The Last of Us Part II final oyunu olacak biliyorum.Öyle okumuştum biryerde.
    Birinci oyunun kaldığı yerden devam edecek zaten.Last of Us ın ilk oyunu çıkmadan planlanmış bu.
    2 bölüm olacak ve hikaye sonlanacak.

Uncharted serisi belli değil.Ya farklı karakter çıkacak Nathan yerine.Yada o seride sonlanacak.
    Benim fikrim Naughty Dog un planı hazırdır yeni aksiyon IP için.

Genelde oyunlar üçlü olur, öyle biter diye biliyorum :) Naughty Dog PS4 neslini daha oyun yapmaz bence PS5 çıkınca ona yapacaktır.

Uncharted 4 oldu
    Hikaye ne zaman biterse o zaman bitirirler seriyi
    PS4 Pro ya 2020 ye doğru Naughty Dog un yeni serisinin çıkacağını düşünüyorum.PS4 ün kapanış oyunu olabilir.
    Last of Us ın PS3 ve ardından PS4 e çıkışı gibi olabilir

İstisna Uncharted işte.

Şimdi Standart PS4 ile Pro kardeş konsol ya. Birinde ayarlar daha düşük, birinde ayarlar daha yüksek. PS5 çıkana kadar bu durum devam eder değil mi? mesela 2 yıl sonra Standart ps4'ü sokak köpeği gibi kenara fırlatıp Pro'yla devam etmezler? gerçi Sony böyle bir şey yapmadı hiç bir zaman ama son zamanlarda teknoloji çok gelişiyor, ne olacağı belli değil güvenemiyorum artık. Ya keşke Normal PS4, Pro gibi olsaydı tek konsolla devam ederdik ne güzel. Pronun çıkması biraz kafa karıştırıyor açıkcası. 2019'dan sonra ne olacağı anlaşılır artık. Oyun yapımcıları yavaş yavaş şu lafı söylemeye başlar aha yazıyorum buraya ''standart ps4'ün gücü artık yetmiyor, oyunumuzu maalesef pro'ya çıkartıyoruz.'' bunu sony oyunlarda geçerli değil, sony oyunları standart ps4'e her zaman gelicektir, sıkıntı yok zaten de diğer oyunlar 2 yıl sonra yavaş yavaş teknolojinin gelişmesiyle birlikte güçsüz gelicek

herşey olabilir.2019 a kadar aynı nesil zaten.PS4 ün çalıştırdığını PS4 Pro da çalıştırır.
    Fakat 2019-2020 arasında PS4 desteği kesebilirler PS5 çıkarsa.PS5 ile birlikte 1 yıl daha PS4 Pro ya oyun çıkarıp 2020 de sadece PS5 şeklinde devam edebilirler.Bu senaryo bile en adaletlisi

Sony, Last of Us ve Death Stranding gibi en geç çıkacak oyunlarda standart PS4 lerde kasma gibi sorunlarla çıkarabilir oyunu.Zaten yıl 2019 olmuş.Pro ya geçin bir zahmet diyebilir.O zamana daha çok var.
    PS4 olsun da ne olursa olsun farketmez.4K HDR tv olanlar yada almayı düşününler Pro alıyor 4K oynamak için.

Sony oyunlarında standart ps4'e çıkarmamazlık etmezler açıkcası ben sanmıyorum adamlar oyunlardan para kazanıyorlar, şimdi açık açık konuşalım kaç milyon ps4 kullanıcısı var sonuçta millet olay çıkarır he 3 yıl sonra tabi bencede Prodan devam edip yanına PS5 çıkarabilirler bellide olmaz. Ama diğer oyun şirketler yamuk yapıp standart ps4 ileride güçsüz müçsüz diyip çıkarmayabilirler onun yerine Pro'ya çıkarıyoruz diyebilirler. Her şey olabilir, teknoloji sonuçta.

Valla 1080p Full Hd Sony Bravia TV var standart ps4 beni çok fazlasıyla tatmin ediyor, artık nereye kadar götürürse o zamana kadar kullanırız. PS5 çıkana kadar 4K TV fiyatları daha çok ucuzlar. PS5 kim bilir nasıl olucak merak ediyorum umarım slim kasası gibi ince olur, jet kasalar gibi olmasın :)

• Daha pro çıkmadan sony bu işi resmileştirdi ps4 ve pro aynı cihazlar ve aynı oyunlar olacak. Birine bir oyunun çıkıp diğerine çıkmaması gibi bir durum mümkün değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 8 de Naughty Dog geniş bir oynanış gösterecekmiş twitch'te
    https://www.twitch.tv/naughtydog

NaughtyDog
    23 hours ago

Hey everyone! We're hosting a live stream tomorrow (Tuesday, June 20) to reveal our extended E3 gameplay demo of Uncharted: The Lost Legacy. We're kicking things off at 10:00am PT / 1:00pm ET / 7:00pm CET! Don't miss it.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anomaly -- 20 Haziran 2017; 19:50:21 >
  • Ps3 üm varken serinin 1 2 3 ünü zevkle oynayıp bitirmiştim. Bugün pro modeli aldım ve 4.sünü oynamaya başladım.
  • Uncharted: The Lost Legacy | E3 2017 Extended Gameplay | PS4

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Spinoff film tadında bir ekpaket, çıksın da yardıralım.
  • Arkadslar uncharted serileri gbi bir serimi bu yani 20 kusur bolumdenmi oliscak...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreKart2515 kullanıcısına yanıt
    seri falan değil ek oyun olarak geliyor kaç bölüm var bilinmiyor oyun çıktıktan sonra belli olur
  • EmreKart2515 kullanıcısına yanıt
    8-10 saat sürecekmiş işte sen hesap et...

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    helal :D

• Soluksuz izledim klasik uncharted işte day1 alacaz o ayrı
  • İzlesem mi

• Güzel güzelde. Yeni Uncharted yapacaklar mı? Yaparlarsa hikayeyi nasıl bağlayacaklar. Oyunun sonu beni üzdü nedense

• iyiki deluxe almışım zamanında
  • Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

Oyunun kötü karakteri
    Asaf'ı Uğur Taşdemir seslendiriyormuş.

https://www.facebook.com/aykutugurtasdemir/photos/a.771158652979204.1073741833.769589166469486/1407326086029121/?type=3&theater

Nam-ı diğer Nicolas Cage

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.