Şimdi Ara

Uncharted The Lost Legacy (Playstation Exclusive) [Ana Konu] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.031
Cevap
18
Favori
45.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de aksine duraganlasmasina sevindim.Ozellikle 2. oyun yuzunden ds yi kiracaktim . Daha 4 u bitirmedim o yuzden 1>3=2. 2 ve 3 kotuluk konusunda basa baslar.

Bir de on siparis edenlere oyun vermiyolar miydi siparis ettim bir sey goremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Grafik olarak 1 gram değişen bir şey yok önceki oyundan
  • Son derece net eşsiz grafiklere sahip. O makineye daha ne yapabilirler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RockStar. kullanıcısına yanıt
    daha aksiyonlu bir oyun bizi bekliyor ama birebir aynı her şey. mekan kaplamaları vuruş hissi hatta halat atma ibaresi bile (videoda 4:16. dakika) hiç değiştirmeden aynısını eklemişler çok az da olsa biraz değiştirseler iyi olurdu. tabi sırf seneryosu için bile oynanır o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 18 Temmuz 2017; 23:5:31 >
  • Mükemmel olan birşeyi değiştirmeye gerek yok oyun piyasanın en iyisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

daha aksiyonlu bir oyun bizi bekliyor ama birebir aynı her şey. mekan kaplamaları vuruş hissi hatta halat atma ibaresi bile (videoda 4:16. dakika) hiç değiştirmeden aynısını eklemişler çok az da olsa biraz değiştirseler iyi olurdu. tabi sırf seneryosu için bile oynanır o ayrı

Bu zaten ayrı bir oyun değil.Uncharted 4'ün standalone DLCsi olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

quote:

önceki sayfalarda dlc değil ayrı bir oyun diyordu bir kaç üye sizin dediğiniz gibiyse en azından mantıklı bir açıklama hocam, çok iyi olan bir şeyi değiştirmek olmaz gibi dar düşünce değil en azından bu düşünceyle hiçbir yeni oyun öncekinden daha iyi olamazdı.

• quote:

quote:

quote:

önceki sayfalarda dlc değil ayrı bir oyun diyordu bir kaç üye sizin dediğiniz gibiyse en azından mantıklı bir açıklama hocam, çok iyi olan bir şeyi değiştirmek olmaz gibi dar düşünce değil en azından bu düşünceyle hiçbir yeni oyun öncekinden daha iyi olamazdı.

Standalone = Bağımsız yani ana oyuna gerek kalmadan ayrı satılıp oynanabilen oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 18 Temmuz 2017; 23:42:5 >

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    eyvallah benzerliğin sebebini çözdük zaten, bilmiyordum standalone olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 18 Temmuz 2017; 23:45:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

Ben de aksine duraganlasmasina sevindim.Ozellikle 2. oyun yuzunden ds yi kiracaktim . Daha 4 u bitirmedim o yuzden 1>3=2. 2 ve 3 kotuluk konusunda basa baslar.

Bir de on siparis edenlere oyun vermiyolar miydi siparis ettim bir sey goremedim.

Deluxe Sürümünü ön sipariş etmişseniz veriyor sadece. Standart sürümü ön sipariş etmişseniz alamıyorsunuz. Veya daha sonradan Surviver pack mi neydi onu alanlara da verilecek.
  • DLC iken fiyati 72 TLydi uncharted 4 ilk ciktigi zamanda coin hediyesi ile beraber veriyorlardi. Standalone olunca fiyati 120 TLye cikti bir de o fark var tabi.
  • quote:

quote:

quote:

Yok hocam, yeni oyun gibi değil de 4 e ek büyük bir dlc diyebiliriz.

The Last of Us a gelen Left Behind gibi büyük bir DLC

• RockStar. kullanıcısına yanıt
    anladım hocam umarım oyun kısa olmaz uncharted4 yanlış hatırlamıyorsam 22-23 bölüm falandı sıkılmadan oynamıştık bu da öyle uzun soluklu olsa harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

quote:

quote:

Standalone = Bağımsız yani ana oyuna gerek kalmadan ayrı satılıp oynanabilen oyun.

Hele bir de standalone platin kupa ile gelirse tadindan yenmez

• quote:

anladım hocam umarım oyun kısa olmaz uncharted4 yanlış hatırlamıyorsam 22-23 bölüm falandı sıkılmadan oynamıştık bu da öyle uzun soluklu olsa harika olur

Last of Us'taki Left Behind dlcsinden daha genis ve kapsamli fakat Uncharted 4 kadar da uzun olmayacak deniyordu aciklamalarda.
    20 kusur bolum olmasini ben de cok isterim ama beklentim 10 civari bolum olacagi yonunde
  • Oyun hakkında herkesin aklında halen sorular var. Genel bir cevap yazayım:

• Uncharted: The Lost Legacy, Uncharted 4'çıkmadan önce DLC olarak planlanan Left Behind gibi 3-4 Saatlik kısa bir hikaye dlcsi olacaktı. Artık şuan ne bir DLC, ne de bir Standalone değildir. Tamamiyle başlı başına Kutulu ve Ditijal olarak satılacak bir AAA kalite yeni Uncharted markası(evreni) oyunudur.

• Oyun 10 Saat ve üzeri sürecektir.(Uncharted 4 ortalama 15-16 Saattir) Bu yüzden bölüm sayısı ile belirlemek doğru değildir, oyunun oynanış süreleri ile belirlemek gerekir. Ortalama 15-16 saat süren Uncharted 4'e oranla Bu oyun 10 saaat ve üzeri olacaktır. Yani oynanış biçiminize göre 13 15 saate erişebilir. Hatta Tropyh kazanmak isteyenler için 20 saati bile geçebilir, ki bu süreler Uncharted 4'için de geçerli.

• Oyun ayrıca Uncharted oyunları arasındaki en büyük levellere sahip olacak(Uncharted 4'ün madagascar bölümünden daha büyük). Araba sürme gibi Uncharted 4 mekaniklerinin yanı sıra Uncharted: Lost Legacy'de oynayacağımız karakter olan Chloe'nin özelliklerine bağlı olarak "gizlilik, kapı kilidi açma" gibi mekanikler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 24 Temmuz 2017; 0:33:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

Oyun hakkında herkesin aklında halen sorular var. Genel bir cevap yazayım:

• Uncharted: The Lost Legacy, Uncharted 4'çıkmadan önce DLC olarak planlanan Left Behind gibi 3-4 Saatlik kısa bir hikaye dlcsi olacaktı. Artık şuan ne bir DLC, ne de bir Standalone değildir. Tamamiyle başlı başına Kutulu ve Ditijal olarak satılacak bir AAA kalite yeni Uncharted markası(evreni) oyunudur.

• Oyun 10 Saat ve üzeri sürecektir.(Uncharted 4 ortalama 15-16 Saattir) Bu yüzden bölüm sayısı ile belirlemek doğru değildir, oyunun oynanış süreleri ile belirlemek gerekir. Ortalama 15-16 saat süren Uncharted 4'e oranla Bu oyun 10 saaat ve üzeri olacaktır. Yani oynanış biçiminize göre 13 15 saate erişebilir. Hatta Tropyh kazanmak isteyenler için 20 saati bile geçebilir, ki bu süreler Uncharted 4'için de geçerli.

• Oyun ayrıca Uncharted oyunları arasındaki en büyük levellere sahip olacak(Uncharted 4'ün madagascar bölümünden daha büyük). Araba sürme gibi Uncharted 4 mekaniklerinin yanı sıra Uncharted: Lost Legacy'de oynayacağımız karakter olan Chloe'nin özelliklerine bağlı olarak "gizlilik, kapı kilidi açma" gibi mekanikler olacak.

çok teşekkürler ..Bu güzel yazınızda bütün cevapları aldım...

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkKnightTR61

quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

Oyun hakkında herkesin aklında halen sorular var. Genel bir cevap yazayım:

çok teşekkürler ..Bu güzel yazınızda bütün cevapları aldım...

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu

• 10 saat sürmez bu oyun nerede okudun? Max 8 saat diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

10 saat sürmez bu oyun nerede okudun? Max 8 saat diyorum.

Nerede okudun diye soracağına kafanı çıkar da internet basınına bak Naughty Dog'un açıklamalarına bak. Öyle senin demenle olmuyor bu işler. 8 Saattede bitiren olabilir 4 Saattede. Uncharted 4'ün 4 saatten erken bitirme gibi bi kupası var ona bakarsan.

Yani herkesin oynanışına göre değişir, Uncharted 4'ü 3 saatte bitiren var kupa kazanan, veya hızlı oynayıp 7-8 saaatte. Ama esas verilen bilgiler bellidir ortalama saat verilir normal oynanışlarda. Uncharted 4 için bu süre 16 saattir normal şekilde arasahneleri izleyerek hızlı gitmeden ilk oynanış. Aynı şekilde de bu oyunuda 4 saat altındada bitiren olacaktır. 8-9 saat arası ikinci sefer oynayan düşmanları gidilceği yerleri bilen vs olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 24 Temmuz 2017; 17:50:25 >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.