Şimdi Ara

Uncharted: The Lost Legacy, Left Behind DLC'sinden Daha Uzun Olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Uncharted: The Lost Legacy, Left Behind DLC'sinden Daha Uzun Olacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13820 Mesaj

PlayStation Experience etkinliğinin açılışında duyurulan Uncharted - The Lost Legacy'nin The Last of Us için çıkmış Left Behind hikaye DLC'sinden daha uzun olacağı doğrulandı. Bu haber ise PlayStation Experience 2016 sonrası Naughty Dog üyeleri, Claudia Black (Chloe) ve Laura Bailey (Nadine) ile yapılan konuşmada geldi.

Uncharted 4'ün sonrasında geçecek Uncharted - The Lost Legacy, belirtilene göre de Naughty Dog'un şu ana kadar yapmış olduğu en büyük hikaye genişleme paketi olacak.

Uncharted -The Lost Legacy, Uncharted 4 Deluxe Edition veya Explorer’s Pack sahiplerine ücretsiz olarak verilecek. Ancak bu iki paketin 13 Aralık tarihine kadar ulaşılabilir olacağını belirtelim. Onun dışında hikaye genişlemesi standalone olarak da satılacak.

2017 yılında çıkış yapacak olan Uncharted - The Lost Legacy'nin henüz net bir çıkış tarihi yok. PlayStation Experience esnasında paylaşılan videoya aşağıdaki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

|
    |

• Yüzbaşı
    599 Mesaj
    bu şekilde izleyerek bitirmek istiyorum almaya gerek yok :)
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

Ana oyuna sahip olmadan oynayabilecek mi acaba?

Standalone olacak evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    438 Mesaj
    İndirime girse de alsam artık. Oynayacak oyun kalmadı elimde.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewferofking -- 5 Aralık 2016; 12:10:13 >
    |
    |

Andrew Wiggins | Karl-Anthony Towns | Zach LaVine
  • Yüzbaşı
    471 Mesaj
    Eh bi zahmet o dlc baya kısa sürüyordu zaten
    |
    |
    Alışveriş yaptığım kişiler Liquido02 / Unborn / Sahapo / Umut Aşkın / Nicolae / fbastan / blackcold1907 / osman13 / alperekrem / pepe7115 / murat708 / van doom / Ocondrion / BERATTAN / oguzmete / ghostofsparta / intikad / nevzatcan21 / tammel
  • Yarbay
    6276 Mesaj
    Bu oyuna fazla vakit harcamasınlar da TLOU 2 ye odaklansınlar ve mümkünse Pro da ciddi farklar olsun milletin pro aldığına değsin .

Steam
  • Yarbay
    8361 Mesaj
    Bi witcher 3 dlc si aldım bide bunu normalde karşıyım ama bu adamlar desteği hak ediyo
    |
    |
    1948 Mesaj

Sanıyorum bu dlc'nin tasarımcıları TLOU ile ilgilenen ekipten farklıydı. Nispeten küçük bir oyun olacağından ayrı bir ekibin yürüttüğü bir proje zaten ki aslında oyun hazır, eksiği gediği yamalanıp çıkış tarihine hazır edilmeyi bekliyor artık. 3 ya da 4 saat falan olur olsa olsa (Left Behind'ı baz alarak) o da ara sahneleri çıkartırsak yarım saatten fazlasını düşebiliriz.
    |
    |
    MALTHAEL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Bu oyuna fazla vakit harcamasınlar da TLOU 2 ye odaklansınlar ve mümkünse Pro da ciddi farklar olsun milletin pro aldığına değsin .

Geçenlerde ps4 ile pro arasında ciddi bir görüntü farkı olmayacağını playstation yetkilileri açıklamıştı. Fakat TLOU 2 için kesinlikle haklısın.

|
    |

|
    |
    |
    |
    valla bu dlc bana ücretsiz geleceği için sorun yapmıyorum psn üzerinden deluxe edition almıştım zamanında :) ve @MALTHAEL arkadaşıma pek katılmıyorum UNCHARTED seriside en az TLOU kadar önemli bir seri neden uğraşmasınlarki benim saygımı kazanan nadir şirketlerden birisi NAUGHTY DOG :)
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.