Şimdi Ara

UNCHARTED SERİSİ - EN UYGUN ŞEKİLDE NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz ay yeni PS4 aldım ve PS3 oyunu olsa da mutlaka Uncharted serisini de oynamak istiyorum. Bu seriye en uygun şekilde nasıl sahip olabilirim?
    Online kod, hesap, kutulu vs. tüm seçenekler dahil. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• Ekim ayında uncharted remastered collection geliyor. 3 oyun bir pakette. Ps4 te oynarsın onu mis gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekle ekimde uncharted trilogy cikacak 3 oyun tek kutuda al oyna mart nisan 2016 gbide 4 cikacak.onuda alir oynarsin.benden bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim ayını bekle.
  • en uygun şekilde dediğin için şöyle anlatıyorum;

kendine yedek bir tr psn hesabı aç. enpara card'ın olsun. haziran'dan itibaren bu yedek tr hesabının cüzdanının içine enpara card ile her ay 50 tl yükle. oyun çıkana kadar 100 tl geri ödeme almış olacaksın. oyun 179 tl yanlış hatırlamıyorsam tr psn'de. bunun secondary hakkını forumda 70 tl ye falan satabilirsin. primary hakkı ile de oynarsın. dilersen onu da sonra satarsın.

bu hali ile ciddi oranda karın olur. sonra kardeşlik konumuza gelip bu hesabı "kardeşlik" adına yakışır şekilde satılığa çıkartırsın. herkes kazanmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 18 Haziran 2015; 15:31:13 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.