Şimdi Ara

Uncharted Serisi Devam Edecek Gibi Görünüyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sully'nin gençliğinde geçen bir Uncharted son derece şahane olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam etmeli ama toparlamaları gerekiyor. Dördüncü oyun harikaydı eyvallah ama adamlar paso atlamaya zıplamaya kasmışlar. İkinci oyunun tadını son iki oyun veremedi.

Chloe üzerinden gidebilirler ama asıl Sully'nin hikayesi üzerine bir oyun yapmaları gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 22 Haziran 2017; 8:24:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: dragonbornx

Muhteşem bir seri gerek oynanış gerek konu gereksede grafikleriyle bir başyapıt. Tabikide devam edecek vede yeni karakter yüksek ihtimal ile chloe olacak. Gayet iyi olur kadın karakter çok güzel gider bu seriye. Bu yeni üçleme için alıştırma evresi sadece ve uncharted 5 ps5 inde çıkış oyunu olacaktır..</blockquote>

Sadece oyunun değil yapımcısının kalitesine diyecek laf yok ama bence PS5'in çıkış oyunu Last of Us 2 olacaktır. Naughty Dog ekibi yaklaşık bir senedir Last of Us 2 için çalışıyor, ortalama olarak Uncharted 4 gibi kaliteli oyunlar en azından 3 seneyi bulan geliştirme süresine sahipler. Last of Us 2'nin 2 sene sonra hazır olacağını hesap edersek PS4'e değil PS5'e çıkacağı daha yakın bir ihtimal bence. Ben Uncharted'e Nathan olmadan devam edeceklerine yeni bir oyun serisine başlamalarını isterim, ayrıca stüdyoyu aynı anda 2 oyun geliştirecek kadar da personel olarak geliştirmeleri gerek. 3 senede bir Naughty Dog oyunu beni kesmiyorda...

Hiç sanmıyorum...PS5'e direk çıkarsa kıyamet kopar...PS4 varken tanıtılan bir oyunu bunlar nasıl olurda bu nesili es geçip yeni nesile çıkarırlar...PS5'in oyunları bambaşka bir görsellikte olacak..2020'den öncede PS5 gelmez..Sonradan 4K 60 Fps Remastered gelebilir, ama bu oyun ps4'e geliştiriliyor...

• UC5 de kesinlikle ana karakter nathan ın kızı olmalı kulağa mantıklı geliyor çünkü
  • Unc 5 nathan in kizi olur

Unc 8 nathan in kizinin kizi olur

Eskisi gibi niye kaliteli ve nitelikli oyun yapilmiyor, buradaki yorumlardan anlasiliyor. Dunyadaki yeni nesil, oyun kalitesini dusurdu. Uncharted efsanedir , naught dog efsanedir , ama onlarin yeni bir uncharted yaparak aptallik edecegini kesinlikle dusunmuyorum. Ki onlarinda amaci artik yeni bir oyun ve karakter yapmak.

Eger isim hakki sony deyse, sony para icin baska bir yapimciya oyunun devam serilerini yaptirabilir. Sony, parayi sever.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venge -- 22 Haziran 2017; 10:41:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Chole denen karakteri Last of Us da görüp Uncharted da görmek de garip doğrusu. Chole uncharted da fazlalık gibi geliyordu bana.

Chloe zaten , Uncharted karakteri değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Yanlış söylemişim. Oyundaki "Nadine Rose" olacakdı.

Nadine denen karakteri Last of Us da görüp Uncharted da görmek de garip doğrusu. Chole uncharted da fazlalık gibi geliyordu bana.

Farklı bir isimle, farklı bir karakter olarak The Last of Us' da da oynuyor yanlış bilmiyorsam. Eğer oynadıysan oyunu; Ellie'yi bir yere götürmesi için Joel'e veriyordu o, zenci ablamız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Haziran 2017; 11:36:23 >
  • quote:

quote:

quote:

Nadine denen karakteri Last of Us da görüp Uncharted da görmek de garip doğrusu. Chole uncharted da fazlalık gibi geliyordu bana.

Farklı bir isimle, farklı bir karakter olarak The Last of Us' da da oynuyor yanlış bilmiyorsam. Eğer oynadıysan oyunu; Ellie'yi bir yere götürmesi için Joel'e veriyordu o, zenci ablamız.

O kadin ,o kadin degil,farkli kisiler, karistirmissin.

• quote:

Orijinalden alıntı: venge

quote:

quote:

quote:

Evet isimlini karıştırmışım "Nedane Rose" muş Uncharted daki ismi. Fakat aynı karaktere benzer biri oynuyordu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venge

quote:

quote:

quote:

Evet isimlini karıştırmışım "Nedane Rose" muş Uncharted daki ismi. Fakat aynı karaktere benzer biri oynuyordu.

Aynen, nadine ross, birbirine benzeyen karakterler ama aynı kişiler değil, benzerlik var.last of us daki Marlene

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hahahaha.Xbox da "yine mi Gears,Halo" diyenler 6.si gelecek olan Uncharted serisi icin agzinin suyunu akitiyor puhahahahahahaha.Ben bundan önce bu serinin altin yumurtlayan tavuk oldugunu,bitmeyecegini ve Nathan'in kizi üzerinden serinin devam ettirelecegini söylemistim ama karsi cikmislardi.Simdi o karsi cikanlar ohhhhhh gelsin diyor muahahahahahah
  • Nathan'ın hikayesi bitti, devam etmemeli. Sully'nin gençliği mantıklı bir fikir olur.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.