Şimdi Ara

Uncharted Serisi 41.7 Milyon Kopya Sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Uncharted Serisi 41.7 Milyon Kopya Sattı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16947 Mesaj
       Sony Interactive Entertainment, PlayStation Experience Uncharted 10. yıldönümü paneli esnasında Uncharted serisinin toplamda 41.7 milyon kopya sattığını duyurdu.

Satış miktarına dahil olan oyunlar şu şekilde: Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Uncharted: Golden Abyss, The Nathan Drake Collection (ilk üç oyunun PS4 remastered paketi), Uncharted 4: A Thief's End ve Uncharted: The Lost Legacy.

|
    |

• Aldığı ödüllere satışlara ve metacritic puanlarına bakarsak tırmanmak baya seviliyormuş ki senin kastetmek istediğin ile oyunun hiç bi alakası yok.
    4k minecraft'ı unutma Project Scorpio'nun çıkış oyunu birde Crackdown 3 var oda gelebilirse oynayacaklar İnşallah
    "Sic Parvis Magna" Büyük başarı hikayesi aslında :) ve satışları sonuna kadar hak eden bir firmadan bahsediyoruz.. Bu bayrağı devir alacak yapım ellerinde şuan oda "Last of us" ile başlayan bir seri :)
    Dünyanın en iyi TPS action adventure serisidir. 2007 yılında Türü diriltti, 2009 yılında piyasayı yerinden oynattı. Uncharted serisi o kadar çok ödül aldı beğenildi ki toplasak Jupiter'e kadar uzanır. Sadece oyuncuların değil, Remedy Phil Spencer gibi rakipler bile fan oldu tebrik etti.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    25 Not
    Bir tırmanma simulasyonu için fena değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Yarbay
    9284 Mesaj
    Çok büyük başarı keşke The Last of Us'uda söyleselerdi malum oda Naughty Dog oyunu sonuçta.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    "Sic Parvis Magna" Büyük başarı hikayesi aslında :) ve satışları sonuna kadar hak eden bir firmadan bahsediyoruz.. Bu bayrağı devir alacak yapım ellerinde şuan oda "Last of us" ile başlayan bir seri :)
    |
    |

Orjinalden alıntı: chris92

senin fanı olduğun çöp konsolda varmı böyle oyun gelmiş birde tırmanma simulasyonu diyor

Bir yandan da haklı tırmanma kısımları zaman zaman sıkıcı çünkü herşey belli, yol belli. Bazen keyifli ancak bazende hızlı hızlı geçmek istiyorsunuz bu bölümleri.
    |
    |
    255 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

Aldığı ödüllere satışlara ve metacritic puanlarına bakarsak tırmanmak baya seviliyormuş ki senin kastetmek istediğin ile oyunun hiç bi alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HHarunTasar -- 10 Aralık 2017; 18:12:16 >
    |
    |
    |
    |
    Dünyanın en iyi TPS action adventure serisidir. 2007 yılında Türü diriltti, 2009 yılında piyasayı yerinden oynattı. Uncharted serisi o kadar çok ödül aldı beğenildi ki toplasak Jupiter'e kadar uzanır. Sadece oyuncuların değil, Remedy Phil Spencer gibi rakipler bile fan oldu tebrik etti.
    |
    |
    255 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: kataaay

Olsun onların Forzası var, bozmayın keyfini Xboxcıların.

4k minecraft'ı unutma Project Scorpio'nun çıkış oyunu birde Crackdown 3 var oda gelebilirse oynayacaklar İnşallah
    |
    |
    Biz bu yüzden gelişemiyoruz. Daha birbirinin konsoluna laf eden. Aldığı malı öven rakibini yeren. Sadece egosunu tatmin etmeye çalışan sözde oyuncular var. Oyuncu dediğin platform ayrımı oyun ayrımı yapmaz. Adamlar kendi oyununa rakip oyunun fanı olur biz daha konsalda kalalım. Tebrikler. Konsol kazandınız.
    |
    |
    Geçen nesil çoğu PS excini oynadım, bu nesil de RDR2 çıkınca PS alıp yine oynayacağım. Çok güzel oyunlar var, exc konusunda bana göre Microsoft'u rahat geçiyor Sony, online sevmeyen biri olarak bana hitap ediyor oyunları.
    Ama bu seri net sıkıcı. Hayatımda oynadığım en sıkıcı oynanışa sahip oyunlardan biri. Grafikler güzel, iyi kötü bir hikaye var ortada ama aman Allahım yani Uncharted 3 kadar bayan bir oyun pek yoktur beni. Bence Naughty Dog biraz oynanışı geliştirmeye, detaylandırmaya çabalasın, yeni Tomb Raider combatıyla vs. kat kat daha fazla zevk veriyor bu seriden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 10 Aralık 2017; 20:23:59 >
    |
    |
    Ben daha 2.oyununu oynuyorum. Sıkıcı değil bence uzun süre oynamadıkça sorun teşkil etmiyor. Türkçe seslendirmesi ayrı bir güzellik katıyor oyuna. Uncharted 4 ü bitirdikten sonra geçiş yapmama rağmen beni üzmedi. Bitirip kayıp mirasa geçicem. Ps4 ömrünü tamamlamadan 6.oyunu çıkar inşallah. Herkes gibi oyuna yenilik gelmesi taraftarıyım. Selametle kalın iyi oyunlar
    |
    |
    Uncharted en sevdiğim macera aksiyon oyunudur aga zevk meselesi işte kayıp miras en kısa oyununda bile aldığım zevki tarif edemem sanki o 3-4 gün tüm dünyayı o antik mekanları gezdim yaşadım o derece seviyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 10 Aralık 2017; 23:55:57 >
    |
    |
    162822 Mesaj
    Harikalar harikası bir oyun herkes ölmeden omrunde bir defa bu seriyi oynamalı.
    |
    |
    1456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Geow da siper alma simülasyonu aynı zeka seviyesiyle düşünürsek

Aynen öyle balta cığım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Balta Harry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Feel True Power

The most powerful console ever!
  • Binbaşı
    1456 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Aynen öyle balta cığım

Öpüyorum seni cancazım
    |
    |
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Sohbet
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.