Şimdi Ara

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - inceleme: PS5 versiyonu neler sunuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uncharted: Legacy of Thieves Collection - inceleme: PS5 versiyonu neler sunuyor?

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'in yaptığı, geliştiriciliğini Naughty Dog'un yaptığı sevilen oyun serisi Uncharted'ın son oyunu Uncharted 4 ve bağımsız eklenti paketi The Lost Legacy'nin tek bir pakette bulunduğu Uncharted: Legacy of Thieves Collection geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı.

Ayrıca Bkz.Bilgisayarları saklayın: Crysis 4 duyuruldu

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın PlayStation 5 versiyonunun neler sunduğunu, nasıl grafiksel farklılıkları olduğunu ve fiyatını inceleme videomuzda sizler için yanıtlamaya çalıştık. Oyun, şu anda PS5 sahipleri için erişime açılmış durumda ve bu yıl içerisinde PC sahipleri için de çıkış yapacak.

• Sony tebrik etmek gerek iyi iş çıkartmış ps5 sürümünü beğenerek oynuyorum.

• hiçbir şey sunmuyor. çöp, boş oyun

• joven kullanıcısına yanıt

Sony yi ancak senin gibi fanları tebrik eder. 1000₺ ye oyun satsalar normal karşılarsınız yazık…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişen tek şey 1440p 60 ve 1080p 120 FPS modu olması buna rağmen ayrı oyun diye satıyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Beğendiği için bu şekilde bir yazıyı hakket ediyor mu fiyatla ilgili bir şey yazmamış çok ilginç gerçekten yazık …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • frudi kullanıcısına yanıt
    Bu xbox fanları bir açık gördüğünde hemen saldırıya geçerler aynısı ps fanboyları içinde geçerli fanboy demiş kendisi ulu bir xbox fanboyudur kendisine yazık bir gün sony yerel fiyatlandırma yapsa diyecek bir şey bulur bunlar sanki xbox oyunları çok ucuza satıyor adamın parasından sanane kardeşim

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Oyunu daha önce aldıysan 90 TL'ye upgrade edebiliyorsun. Dualsense desteği, grafikler vs. kesinlikle değer.

Mevcut döviz kurunda şu fiyat muhabbetini yapmanın anlamı yok.

• Mükemmel bir oyun, 60fps + 3d audio + dualsense özellikleri mükemmel. Kuduran xbokçular biliyor ki bu oyunun çeyreği kalitede bir tane oyunları yok. Sırada Horizon Forbidden West ve sonra Gran Turismo 7 var, sonra Forspoken var, sonra the last of us remake ve son olarak God of War Ragnarok gelicek 2022 de. Kuduranlar çıkabilir kasıyor site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 30 Ocak 2022; 19:56:49 >
  • Oyun nasılmış bakayım

• RocK__StaR kullanıcısına yanıt

Adam sonuna kadar haklı yok game pass’mış da Xbox da bir bok yok çer çöp resmen

• Aynı okun lacivertini kakalayıp kakalayıp duruyorlar leşsteyşıncılara Uncharted: Legacy of Thieves Collection - inceleme: PS5 versiyonu neler sunuyor? 

• SONY 10.000 TL YE OYUN ÇIKARSIN YİNE ALIRIM XBOZUKCULAR KUDURSUN

• Bütün sürümleri zamanının en iyisi ve halo'dan çok daha iyi görünüyor.
    Crushing modu en gerçekçi ve en iyi TPS oyunu

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Uncharted: Legacy of Thieves Collection - inceleme: PS5 versiyonu neler sunuyor? 

• Hiçbir özgürlük yok full script ve şişirilmiş bir seri maalesef. Halo düşmanı küçük kardeşimiz Halo serisi senin yaşından büyüktür o işler boyunu aşar :) Karne hediyenle oyna ve sus bence.

• Son nesil konsollarda PS5'in Xbox'ın gerisinde kaldığını düşünüyorum. Xbox stüdyo alımları ve üyelik sistemiyle oyuncudan yana bir tablo çizerken, Sony'nin güçlü yanı olarak gördüğümüz exclusiveleri hala ortada yok. Üstelik bizim gibi 3. dünya ülkelerinde yerel fiyatlama da yapmıyor. Bunca sene (PS 1'in ilk kasasından beri) hep Sony konsol kullandım, şu an PS4 toz içinde yatıyor, PS5 almaktan vazgeçtim ve PC'deyim. Konsol alacak olsam da Xbox'ı ciddi ciddi değerlendiririm.

• PS5 versiyonuna yükselttim. Zaten tekrar oynamak için bahane arıyordum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.