Şimdi Ara

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
       Naughty Dog merakla beklenen aksiyon-macera oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun tamamlandığını açıkladı. Oyun 10 Mayıs'ta 229 TL fiyatla Playstation 4'e özel olarak raflardaki yerini alacak.  

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun Türkçe dil desteğiyle piyasaya çıkacağını hatırlatalım. Harika grafikleriyle dikkat çeken oyunun Playstation 4'ün satışlarını ciddi şekilde arttırması bekleniyor.

• Erteleme ihtimali kalmadı da niye ertelendi madem bu tarihte tamamlandıysa.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Fiyata gel... Türkiye'ye ÖZEL 229 TL. Merak ediyorum daha ne kadar çıkacak bu oyun fiyatları. Fiyat yükseldikçe satışlar azalacak. Sonra Türkiye'de oyun satmıyor olacak.

• 229 TL etmez .

• quote:

Orjinalden alıntı: ensboyby

Erteleme ihtimali kalmadı da niye ertelendi madem bu tarihte tamamlandıysa.

Eğer yanlış bilmiyorsam artık oyunun paketlenme aşamasına geçecekler. CD ye basımı falan dağıtımı vs.

• trden alınmaz, rus psnde 170tlye geliyor. ayrıca rus psnden alırsanız oyun yine türkçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoRnTuNeS

trden alınmaz, rus psnde 170tlye geliyor. ayrıca rus psnden alırsanız oyun yine türkçe.

Yine pahalı yine pahalı.

Yap 90 lira herkes oynasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ederi 180 ? bu fiyat politikası çok yanlış.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür .

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

trden alınmaz, rus psnde 170tlye geliyor. ayrıca rus psnden alırsanız oyun yine türkçe.

Yine pahalı yine pahalı.

başımızdakiler sağolsun sayelerinde euro dolar yükseldikçe yükseldi. ayrıca oyun tr psn store da 190tl, ama kutulu olarak 229tlye satıyolar. anladığım kadarıyla hedef kesim bu forumlardan uzak cahil (şimdiye kadar hiç dijital oyun almamış ve nasıl alındığını bilmeyen veya cesaret edemeyen anlamında cahil) kesimi kandırıp üzerlerinden para kazanmak. helal olsun(!) sony tr, helal olsun(!) mustafa yiğit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRnTuNeS -- 19 Mart 2016; 18:12:24 >
  • geçen gün rafları geziyorum konsol kullanmadıgım için konsol tarafına bakim dedim oyunlara bakıyorum mediamarkt gibi yerlerde amanın 299tl 280tl xbox one oyunları dedim arkadaş bune 4 oyuna 1 konsol alıyoz o zaman kardeşlik çartu çurt hak getire bana o düzeni savunmayın iyi tamamda kardeşlikte adamlar atıyorum abd ye göre 30tl 30tl ödemiş gibi birşey oluyor hadi sende o oyunu 180tl buldun diyelim 90tl 90tl ödüyorsun bide 180liyide kutulu almamış oluyorsun falan baya kazık bir durum yani hiç bir şekilde şu fiyatlar savunulamaz üstelik adam amazondan siparişi çakıyor geliyor rahat rahat sen araştırıyorsun birşeyler yapıyorsun zamanın gidiyor bilmem ne

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

Yine pahalı yine pahalı.

başımızdakiler sağolsun sayelerinde euro dolar yükseldikçe yükseldi. ayrıca oyun tr psn store da 190tl, ama kutulu olarak 229tlye satıyolar. anladığım kadarıyla hedef kesim bu forumlardan uzak cahil (şimdiye kadar hiç dijital oyun almamış ve nasıl alındığını bilmeyen veya cesaret edemeyen anlamında cahil) kesimi kandırıp üzerlerinden para kazanmak. helal olsun sony tr, helal olsun mustafa yiğit.

Evet dediğiniz gibi yanlış söylemeyeyim Bimeks veya Teknosa kutulu olarak 229 TL'ye Uncharted Collection satıyor utanmadan. Dijitali indirimle 90 lira olmuş bir oyun. Kardeşlik yapınca yarı yarıya kadar düşüyor zaten fiyat.

Doların yıl sonunda 3,30 olması bekleniyor. Hayat çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Goty 2016 ???

• 2 ay var daha
  • Dışarıda ne güzel kutulusu 60 dolar. Yani onlara göre 60 lira gibi oh mis. 170 lira yapıyor bizim parayla dışardan alsak, dolar yüksek ekonomi bok. Ama dijital alım satım olayı insanı çok rahatlatıyor, alıyorsun oynuyorsun sonra aynı fiyata satıyorsun. Elinde de kalmıyor hiçbir oyun. Ama Uncharted 4 arşivlik, gelde sat bunu. :D

• Bir oyunun dağıtımının 2 ay olduğunuda ilk defa görüyorum ha.
    Far cry 4'ün çıkacağı zaman adamlar 20 gün önce bitirmişti oyunu 20 günde rahat rahat hallettiler bu niye böyle oldu şimdi merak ettim.
    PS4 kullanıcısı olsam sinirlenirdim heralde...
  • 229 tl ?!

• İyi bir oyun olacağı kesin,xbox fanlarını kendine çekebileceğinden iüoheliyim.Konsollarda 3 yıldır düzgün oyun yoktu (Tlou'dan beri) bu oyundan beklentim büyük.Bir de şu oyunu gta ve alakasız oyunlarla karşılaştırıp durmasanız.

• Suçu sony de bulacağınıza ülkeyi yönetemeyenlerde bulun bi zahmet!!!

• 229 tl nedir arkadaş?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.