Şimdi Ara

UNCHARTED 4: A THIEF'S END | Only On PlayStation 4/Pro (Türkçe) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.236
Cevap
72
Favori
287.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazar gününden sonra oynanamıycakmı beta peki ona göre indireyim sadece 2 günmü açık? bide tek oyunculu çok oyunculu diye sordu nedir bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 4 Mart 2016; 21:05:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Pazartesi sabah 7de bitiyor diye biliyorum

• Oyun takiliyor sanki

• Grafikler nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Grafikler nasıl?

Oyunun multiplayer kismi 900p

Division'dan bi tık daha düşük grafikler

• oyun çok güzel olmuş gerçekten.. sözde 1 el oynayıp çıkacaktım 3-4 el üst üste oynadım kalkamadım başından.. 10 mayıs bir an önce gelsede full sürümü oynasak
  • Arka arkaya beta'da yer alan bütün haritaları oynadım. Oyuna çok yabancı olduğumdan dibimde ki adamlara yumruk tekme girişemedim hangi tuşla yapıyoruz o işi. :D Bu yüzden baya problem çektim neyse sonra devam edicem. Güzel olmuş ben normalde sevmem multi kısımları pek ama bu eğlenceli görünüyor tabi biraz takım oyunu taktiksel ilerleyiş şart.

Bu arada karakteriniz ölmek üzereyken her taraftan gelen mermiler arasında sizi kaldırmaları olayı hoşuma gitti, tanımadığınız kişilerle aranızda sinerji yaratıyor. Grafikleri multi'ye göre güzel buldum, oynanışta çok akıcıydı.

Bu arada bende rahatsız edici bir fan sesi yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 4 Mart 2016; 21:55:39 >
  • He he deyip geciyorum. Ne kadar troll insanlar var su forumda. Bir bitmediler.

• cok sıkıcı mp begenenler oyun görmemiş hikay4 kismini sabirsizlikla bekliyorum

• Karşı takım iyi oynuyorsa ve sizin takım ayrı ayrı takılıyorsa direk ölüyorsunuz fakat beğendim multini coddan sıkılınca buna girerim.10 mayısı merakla bekliyoruz

• 5 el oynadım oyunun multisi beş para etmez single bitirir bir daha yuzune bakmam. Grafikler gunumuz standartlarında ustun olan hiçbır sey gormedım sıngle modunda goreceğiz neye benzeyeceğini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hiçbir bağlantı bulunamadı hatası alıyorum tr psn hesabimda

• Grafikler güzel ama devrim yaratacak türden değil multiden çok single bölümünü ilgi alanimda merakla bekliyorum.

• Evet arkadaslar benden bir video maçın yıldızı olmak guzel his https://www.youtube.com/watch?v=YHPOeRR9kpI
  • Gece map hariç diğer 2 mapı çok beğendim. Hele ormanlı olan çok güzel.
  • Uncharted 4'ün online'ı Uncharted 2'nin tırnağı edemez. Uncharted 2 MP'si bu konuda bana göre en iyisi.

• Grafikler çizgi film gibi gerçeklik hissiyatı yok maalesef last of us tek geçerim

• 2 el attım dayanamadım kapattım malesef olmamış multi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girmediğim bug kalmadı. Arada bazen ingilizce konuşmalar oluyo atlamışlar galiba dublajı :D Grafiklerin full sürümde daha iyi olmasını bekliyorum; ND ye yakışmamış
  • Arkadaslar maalesef oyuna basladiktan 2-3dk sonra oyundan tekrar lobiye atiyor beni.Ayni sorunu yasayan var mi?
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.