Şimdi Ara

UNCHARTED 3 STOKLARDA - ÖN SİPARİŞLER DAĞITIMA VERİLİYOR !!! (HepsiSony) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
5.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu bugün istinye park Darty de satılırken gördüm.
    149 TL idi

Hemen karşısındaki sony bayiye gittim.
    Yarın satacaz dedi.
    Darty de var dedim.
    Çıkardı verdi oyunu

140 TL 8 taksit aldım..

üzerindeki fiyat 149 TL idi.
    herkes 140 a satıyor dedim 140 a verdi.

taksit istedim. 140 a yapamam dedi.
    herkes yapıyor dedim, 140 a taksit yaptı

Türkçe oyunlara desteğim bu oyunla da devam etti.
    Call of Duty MW3 ü yurtdışından alacam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

bu nasıl bir saçmalık kargoyu daha bugün vermişler yarın elimde olucak bu nasıl iş hani kargoyu dün vericeklerdi önsipariş verdik sözde bu nasıl iş anlayışı yaa

Nereden öğrendiniz ? Büyük ihtimalle benim kargom da aynı durumdadır. Demek ki bütün ürünler dün kargoya teslim edilmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

quote:

bu nasıl bir saçmalık kargoyu daha bugün vermişler yarın elimde olucak bu nasıl iş hani kargoyu dün vericeklerdi önsipariş verdik sözde bu nasıl iş anlayışı yaa

Nereden öğrendiniz ? Büyük ihtimalle benim kargom da aynı durumdadır. Demek ki bütün ürünler dün kargoya teslim edilmemiş.

4442552 yi aradım ismimle sorguladılar söylediler kargoyu bugün vermişler dedi kan beynime sıçradı
  • İzmirden bir kaç gün önce sipariş verene oyun bugün ulaşmış. İstanbul dan ön sipariş verenlere ancak yarın ulaşacak bu ne saçma nasıl iş. Ön sipariş verenlerin ne avantajı kaldı ki resmen enayi yerine konduk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

İzmirden bir kaç gün önce sipariş verene oyun bugün ulaşmış. İstanbul dan ön sipariş verenlere ancak yarın ulaşacak bu ne saçma nasıl iş. Ön sipariş verenlerin ne avantajı kaldı ki resmen enayi yerine konduk.

+ 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocake

Oyunu bugün istinye park Darty de satılırken gördüm.
    149 TL idi

Yarın satacaz dedi.
    Darty de var dedim.
    Çıkardı verdi oyunu

140 TL 8 taksit aldım..

sebep-sonuç ilişkisi güzel olmuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

quote:

4442552 yi aradım ismimle sorguladılar söylediler kargoyu bugün vermişler dedi kan beynime sıçradı

Teşekkürler. Bir ara arayayım.Bir ön sipariş verdik peşinden koşturup duruyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 1 Kasım 2011; 16:34:26 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurdonanimhaber

İzmirden bir kaç gün önce sipariş verene oyun bugün ulaşmış. İstanbul dan ön sipariş verenlere ancak yarın ulaşacak bu ne saçma nasıl iş. Ön sipariş verenlerin ne avantajı kaldı ki resmen enayi yerine konduk.

+ 1

Çıkış Şubesi: DARPHANE Varış Şubesi: BULVAR
    Çıkış Tarihi: 31.10.2011 Gönderi Tipi: Yönlendirildi
    Desi: 1 Adet: 1 parça
    Fatura Türü: Ücreti Göndericiden Fatura Tutarı: 5.08 (KDV Hariç)
    Gönderici Adı ve Soyadı: AKMEL DAY. TÜK. MALZ. İTH. İHR. PAZ. LTD. ŞTİ

evet dün gönderilmiş ama ne hikmetse hala çıkış şubesinde yazıyor hele bi yarın gelmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 1 Kasım 2011; 14:47:30 >
  • Bizimki de yarına kaldı heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocake

Oyunu bugün istinye park Darty de satılırken gördüm.
    149 TL idi

Yarın satacaz dedi.
    Darty de var dedim.
    Çıkardı verdi oyunu

140 TL 8 taksit aldım..

heh heh, budur

140 a satarken kar ediyorlar düşünün, bende aynı fiyattan aldım. oyunun 100 lira gibi bir rakama geldiğini düşünüyorum. iyi pazarlık yapmışsınız tebrikler.
  • paranla rezil olmak buna denir heralde.
  • beyler kargom gelmiş ama evde olmadığım için şubede bekliyor. gidip alıcam birazdan. bu arada kapıda ödeme ile almıştım yani kapıda ödeme ile alanlar bizimkiler daha mı geç gelir diye endişelenmesin
  • Oyunlarimi almaya gidiyorum subede alabilirsiniz dedi.
  • hadi gözünüz aydın bizim iş yarına kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

paranla rezil olmak buna denir heralde.

aynen katılıyorum.

Hala kargo bilgisi bile girilmedi. 2 gün evvel sipariş verdiğini söyleyip oyunu gelen arkadaşlar var 10 gün evvel verdiğim siparişin kargo bilgisi bile bana ulaşmadı. Teşekkürler hepsisony. Bir daha alışveriş yaparken tekrar düşünücem
  • arkadaşlar kargo bilgisini beklemek zorunda değilisiniz. Aras kargo yu arayın : 444 25 52. İsminizi söyleyin onlar kargonun hangi şubede olduğunu söylüyorlar. Mesela benimki yarın teslim olacaktı. Dikilitaş şubesinde bekliyormuş. Eve dönerken uğrayıp alacağım bana yakın zaten. Bir gün daha beklemek istemedim
  • OYUNUM GELDİ AZ ÖNCE !!!
  • Türkiyede tek oyun merkezli mağaza olan OverGame gerçekten bu alanda oyuncuların ihtiyacını karşılayacak gibi . Önce ön sparişte 135 TL dediler ve bugünde kargoya verildi avrupa çıkış tarihi olan 2 kasımda da yani yarın inşallah elimde . Biz oyunu aldık , yaladık yuttuk diyen arkadaşlara afiyet olsun sahsen benim UC3 gibi bir başyapıtı yalayıp yutmam okşar severim önce türkçe normal mod da severim sonra orjinal dilinde okşarım (crushing mode) ardından multi ile evleniriz :) oyunu spottan alıp Türkiyem oyun piyasasına destek olan !!! Arkadaşlara selam olsun umarım boyları uzamış , ufukları genişlemiştir ...
  • Hepsiburada.com'un günahını almışsınız. Sipariş yola çıkmış.
  • beyler oyunun yanında film verilyolardı di mi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.