Şimdi Ara

UNCHARTED 3 STOKLARDA - ÖN SİPARİŞLER DAĞITIMA VERİLİYOR !!! (HepsiSony)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
0
Favori
5.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar , Az önce gelen mail üzerine konu açmış bulunmaktayım '' UNCHARTED 3 : DRAKE'S DECEPTİON '' Oyunu HEPSİSONY TARAFINDAN ÖN SİPARİŞ verenlere bugün kargo olarak çıkarılacaktır !

-NOT- AJANDALAR GÖNDERİLMEYECEKMİŞ BUGÜN İSTEYENLERDEN

-DAĞITIMA BUGÜN VERİLECEKTİR-

-YARIN 29 EKİM OLDUĞUDAN ARTIK HANGİ GÜN ELİMİZE GEÇER ORASI BİLİNMEZ-

-ÖNEMLİ BİLGİ ; KARGOLAR ARAS KARGOYLA GÖNDERİLECEK OLUP YARIN ARAS KARGO SAAT 3'E KADAR MESAİ YAPACAKTIR . RESMİ SONY MAĞAZASINDAN ALDIĞIM BİLGİ -

BUDA KANIT

Oyun Severlere Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 31 Ekim 2011; 16:45:04 >

• Eheh bende mailimde gördüm şimdi p.tesi yada salı oynuyor oluruz gibi geliyor
  • Benim kargo az sonra dağıtıma çıkacakmış. CUMARTESİ USER İS ONLİNE
  • Kargolar yarın çalışmıyor
  • Stokta da satış başladı mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Stokta da satış başladı mı peki?

Abi az önce HepsiSony'le konuştum.Benim kargo(veya kargolar)KESİN ÇIKACAKMIŞ....Yarın oynuyorum.Umrumda değil gerisi
  • Abi yarın kargo şirketleri çalışmıyor nasıl temin ediceksin oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMF

Kargolar yarın çalışmıyor

Yanlış biliyorsun.Cumartesi Tam günün yarısı kadar çalışıyorlar.Yani 3 ila 4 'te bitiyor dağıtımlar veya kalıyor...Yani ; Yarın kargolar çalışıyor
  • Oyun resmi olarak 2 kasımda çıkmıyormu?ayrıca aranızda hepsiburada'dan alan varmı,adamlar 10 kasımda stokta yazmışlar.
  • Tam gün kapalı heryer diye biliyorum ama inş. çalışıyordur bizim oyunlarda gelsin
  • Hadi gözünüz aydın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

quote:

Yanlış biliyorsun.Cumartesi Tam günün yarısı kadar çalışıyorlar.Yani 3 ila 4 'te bitiyor dağıtımlar veya kalıyor...Yani ; Yarın kargolar çalışıyor

İyi de yarın 29 Ekim. :)

• @TMF ; Hocam çalışıyor.Yani ben bir çok kere ürün aldım ve alıyorum hafta sonları.Markafoni ve Trendyol dağıtmları bazen o günlere geliyor.Gidip şubeden alıyorum oyunları .

Herkese hayırlı olsun
  • quote:

quote:

Sen yarının BAYRAM olduğunu unuttun galiba.. Kargolar ve iş yerlerinin birçoğu kapalı. Yarım gün muhabbeti bugün.

• 2 Kasım'dan önce elinize geçer mi bilemem.Oyunun çıkışı 2 Kasım.Ve resmi bir Sony kurumu oyun çıkmadan satış yapmaz bence.
  • Ahhh evet YARIN CUMHURİYET BAYRAMI....Tamamen unutmuşum.Hayallerimi yıkan C-TRanger ve Cryptdlg ;
  • Arkadaşlar , ARAS KARGO yarın mesai yapıyormuş ve öğlene kadar.Ben şubeden alacağım.Yani kesin oyunu oynayacağım
  • quote:

Ahhh evet YARIN CUMHURİYET BAYRAMI....Tamamen unutmuşum.Hayallerimi yıkan C-TRanger ve Cryptdlg ;

Ben yarının 29 ekim olduğunu unutmamışsındır diye düşündüm ama napalım

Birde ajandalara noldu yav bugün göndermiyceklermiymiş ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 28 Ekim 2011; 12:40:25 >

• Bana da şimdi mail gelmiş, foruma bakayım dedim.
  • quote:

Arkadaşlar , ARAS KARGO yarın mesai yapıyormuş ve öğlene kadar.Ben şubeden alacağım.Yani kesin oyunu oynayacağım

Maalesef, 3 tane Aras kargo şubesine sordum ve yarın çalışmıyoruz dendi. Elden alacak olanlar yaşadı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.