Şimdi Ara

uncharted 3 ezici zorluk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben trophy için unc3 ü ezici zorlukta bitirmeye calısıyorum fakat gercekten cok zor hareket edilmiyor oyunda çıktıgın anda vuruyorlar.yokmu bunun taktigi neyim?

yada kısaca hilesi felan varsa oda olur

• Sabırlı oynayacaksın hocam. Siper al vur tekrar siper al, uygun anda ilerle.. Rpg-bomba atar tarzı silahları kritik anlara sakla.. Rakipler cod tarzı spawn olmadığından, bir noktadan sonra ille geçersin.
    Ezici zorlukta bir tek gemideki teneke herifte ciddi anlamda zorlanmıştım, onun dışında fazla zorlayan bir durum yok bence.
  • Aynı duyguları bende Dead Space 2'yi oynarken yaşamıştım ilk başlarda zorlansan bile sonradan alışıyorsun arkadaşın dediği gibi sabır gerekli.
  • saolun arkadaşlar dediğinizi uygulamaya çalışacam tek eksiğim sabır
  • quote:

Orijinalden alıntı: etem1907

saolun arkadaşlar dediğinizi uygulamaya çalışacam tek eksiğim sabır

Hocam sakın sinirlenip kolu oraya buraya atıyım deme. sadece sabret.trophy için kendini neden bu kadar kasıyorsun ki? bence gerek yok sadece sinirlendirmekten başka bişey değil.. ben bütün oyunları normal modda oynarım keyfime bakarım.
  • Ben Uncharted 2'yi 'Crushing' modda bitirdigimde sanırım oyunu 6 veya 7 kez bitirmek icin ugrasıyordum , platinum icin son trophy Crus . Mod kalmıştı , çok rahat bir şekilde bitirmiştim ...

Yukarida arkadaşların dediği gibi , ateş / siper / ilerle ... Seklide oynarsan hic zorlanmadan gececeksin ;)
  • Aslında çok zor değil :), iki Uncharted oyununu en zor seviyelerde de bitirdim, sadece sabırlı oynaman gerek, ramboluk yapma ^_^
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.