Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kupa_xl

Oyun ne zaman çıkıyor?

1 Kasım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI

Kaynak: Playstation Türkiye Facebook Sayfası

Kadro süpermiş. artık evde cümbür cemaat dizi izler gibi tvnin başına geçeriz

Kesinlikle...Kadro çok kaliteli...Gerçekten Türkçe seslendirme sağlam gelecek ama bu sefer oyun İngilizce altyazı Türkçe seçeneği olsun ya...Sonra TR seslendirmeye akarız Bu arada Katherine bacıyı kim seslendirecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrblack01414 -- 25 Ağustos 2011; 19:24:25 >

• Kadın sanatçılar kim, tanıyamadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kadın sanatçılar kim, tanıyamadım?

Ceyda Düvenci ve Dolunay Soysert
  • Sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertesma

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Kadın sanatçılar kim, tanıyamadım?

Ceyda Düvenci ve Dolunay Soysert

Birde Catherine Marlow u da Betül Arım seslendirecekmiş.

Betül Arım :

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI

• Uncharted 3: Unboxing the Collector's Edition; Nolan North abimiz tanıtıyor paketi.

http://uk.ps3.ign.com/articles/119/1190668p1.html
  • seslendirme kadrosu sağlam olmuş, sabırsızlıkla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZafeerTR

Uncharted 3: Unboxing the Collector's Edition; Nolan North abimiz tanıtıyor paketi.

Vay bee Nolan North abimiz buymuş demek... İnsanın aklında daha farklı bir tip oluşuyor seslendirmeyi duyduğunda Seside baya bir garip geldi...Keşke ''Haha,that's cute'' deseymiş bir kere Edition'da baya güzel özellikle şu yüzüğü çok merak ediyorum...Acaba ne kadardan gider Türkiye'de ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrblack01414

quote:

Uncharted 3: Unboxing the Collector's Edition; Nolan North abimiz tanıtıyor paketi.

Vay bee Nolan North abimiz buymuş demek... İnsanın aklında daha farklı bir tip oluşuyor seslendirmeyi duyduğunda Seside baya bir garip geldi...Keşke ''Haha,that's cute'' deseymiş bir kere Edition'da baya güzel özellikle şu yüzüğü çok merak ediyorum...Acaba ne kadardan gider Türkiye'de ?

99$ yurtdışı fiyatı hocam burda 200 TL'yi geçerse şaşırmamak gerek. Bu arada Nolan North Assassin's Creed serisindeki Desmand'ı da seslendiriyor. Drake'in figürü gerçekten iyi olur PS3'ün yanında

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrblack01414

quote:

99$ yurtdışı fiyatı hocam burda 200 TL'yi geçerse şaşırmamak gerek. Bu arada Nolan North Assassin's Creed serisindeki Desmand'ı da seslendiriyor. Drake'in figürü gerçekten iyi olur PS3'ün yanında

Açıkçası bu dönemde AC,Batman yada UC'den birinin editionını almak istiyorum ama hem içerik olarak hemde para durumu olarak en cazibini arıyorum hayırlısı...Gerçekten kutu içeriği çok güzel bu editionun ama diğerlerinide görmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrblack01414 -- 25 Ağustos 2011; 23:10:25 >

• offf şu metal kutu harika olmuş gercekten :) onun icinde oyun olcak sanırım zaten, diger collector editionlardaki kutulardan harbi daha özenli yapılmış :)
  • Birakin collectors edittion i felan, psn e gelsin cikis gununde yeter bana.
  • Seslendirme kadrosu gayet iyi.
  • Arkadaşlar aldığım bazı duyumlara göre Sony oyunu 140TL altında tutmaya çalışıyormuş. Sony bazı şeylerden fedakarlık edip oyunumuzun fiyatını kısacak. Şuan normal dolar kuru ve vergiler dahil hesaplanınca oyun 150TL yi geçiyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Arkadaşlar aldığım bazı duyumlara göre Sony oyunu 140TL altında tutmaya çalışıyormuş. Sony bazı şeylerden fedakarlık edip oyunumuzun fiyatını kısacak. Şuan normal dolar kuru ve vergiler dahil hesaplanınca oyun 150TL yi geçiyormuş.

Hocam soyle sony ye 200 tl olsun ama psnde de olsun.
  • quote:

Arkadaşlar aldığım bazı duyumlara göre Sony oyunu 140TL altında tutmaya çalışıyormuş. Sony bazı şeylerden fedakarlık edip oyunumuzun fiyatını kısacak. Şuan normal dolar kuru ve vergiler dahil hesaplanınca oyun 150TL yi geçiyormuş.

Oyun heryerde Turkce mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Oyun heryerde Turkce mi?

Oyun çıkınca anca öğrenebiliriz diye düşünüyorum.Çünkü oyun daha Gold bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

quote:

Oyun heryerde Turkce mi?

Oyun çıkınca anca öğrenebiliriz diye düşünüyorum.Çünkü oyun daha Gold bile değil

Umarim yurt disindada Tukce olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

quote:

Oyun heryerde Turkce mi?

Umarim yurt disindada Tukce olur.

İnşallah

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.