Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vede fiyati daha mi ucuz olur pahali mi
  • Ölü fiyat verecekler yine ne yapacaklar ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheVeteran®

Ölü fiyat verecekler yine ne yapacaklar ki?

3-4 yıllık oyunları bile (2.el gelen oyunları paketleyip sıfır diye satıyorlar) 60 TL den satıyorlar ,ben 2.el isterim deyince gene aynı fiyat olur ağbiii diyenlerden alınmaz zaten. Yurtdışından alırım pahalı bile olsa. En azında o sıfatları görmemiş olurum.

Bu arada beyler bu oyunun online'ı amma zormuş arkadaş zaten aim'i değiştirmişler eskisi gibi rahat hedef alamıyorum. Uncharted 2 'de daha kolaydı. Sorum bi an önce level atlamak için nasıl bi taktik denemeliyim. 1 saatte ancak 3-4 level atlıyorum.
  • .............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snox484 -- 12 Mart 2013; 19:26:50 >
  • Oyun dünyasının en iyi serilerinden biri. 3.oyunda harikuledeydi. Grafik olarak aşmış yalamış yutmuş adamlar. Türkçe olması da zevkin değerini 10 kat attırdı. 2.oyun nedense daha iyi gibi geldi bana. İlkler her zaman güzeldir hesabı. Oynamayan kalmasın bu serisi. Gow ve bu seri başyapıt kesinlikle.

Oyunun sonuna gelirsek çok klişe bitti. Hazine bulup zengin olacaz ümitleri kurarken geleceği kurtardık sadece.
  • Arkadaşlar 40 level ım ama multide bazen oyuncu bulurken kişilerin yanındaki simgeler levelı gösteren yıldızlı falan oluyor ve hepsinin simgesi aynı olmuyor bu neden kaynaklanıyor birde aynı haritalardan aynı şeylerden bıktım artık ya
  • yıldızları eşli hikaye modlarını bitirdiğin zaman alıyorsun, levellerin farklı olmasıda prestijlerden dolayı oluyor.her 75 levele geldiğinde miras yaparak prestij atlıyorsun. haritalardan bıktıysan Fortune Hunters’ Club satın alabilirsin..
  • oyunu yeni aldım mw3 verip üzerine 15 tl verdim
    hikaye modunu normalden başilamak istiyorum acaba normalden bitirirsem ezici zorluk açılıyormu yoksa ezici zorluğu açabilmek için zordanmı başlıyacam

bu arada multisine az buçuk baktım 2. oyunun grafikleri daha iyiydi multide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Oyun dünyasının en iyi serilerinden biri. 3.oyunda harikuledeydi. Grafik olarak aşmış yalamış yutmuş adamlar. Türkçe olması da zevkin değerini 10 kat attırdı. 2.oyun nedense daha iyi gibi geldi bana. İlkler her zaman güzeldir hesabı. Oynamayan kalmasın bu serisi. Gow ve bu seri başyapıt kesinlikle.

Oyunun sonuna gelirsek çok klişe bitti. Hazine bulup zengin olacaz ümitleri kurarken geleceği kurtardık sadece.

Multisi sıkıcı ama
  • oyunu normalde bitirsem ezici zorluk açılıyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

oyunu normalde bitirsem ezici zorluk açılıyormu

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiCimbomlu

quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

oyunu normalde bitirsem ezici zorluk açılıyormu

evet

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Oyun dünyasının en iyi serilerinden biri. 3.oyunda harikuledeydi. Grafik olarak aşmış yalamış yutmuş adamlar. Türkçe olması da zevkin değerini 10 kat attırdı. 2.oyun nedense daha iyi gibi geldi bana. İlkler her zaman güzeldir hesabı. Oynamayan kalmasın bu serisi. Gow ve bu seri başyapıt kesinlikle.

oyunun sonunun öle biteceği aslında 18. yada 17. bölümde belli olmaya başlamıştı....
    oyunu bu gün bitirdim güzeldii sahiden oyun beklenmedik anda anlık patlama sahneleri ve aniden karşımıza çıkan düşmanlar baya tedirgin etti beni çünkü oyunu kulaklıkla oynadım ses efektleri fenaydı:))

• Oyunu %99 alıcam beyler sizin yorumlarınızıda alabilirmiyim nasıldır değermi bu fiyata.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeNpaCinO

Oyunu %99 alıcam beyler sizin yorumlarınızıda alabilirmiyim nasıldır değermi bu fiyata.?

ne kadara alıcan ? Ben 120'ye almıştım ocakta hiçte pişman değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsiCimbomlu -- 26 Mayıs 2012; 8:52:39 >
  • quote:

quote:

Oyunu %99 alıcam beyler sizin yorumlarınızıda alabilirmiyim nasıldır değermi bu fiyata.?

Bu sorumu dostum bu oyunu oynamayan oyun oynadım dememeli her türlü deger. Multisi tartışılır kimi begenir kimi begenmez sıngle si efsane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

quote:

quote:

Bu sorumu dostum bu oyunu oynamayan oyun oynadım dememeli her türlü deger. Multisi tartışılır kimi begenir kimi begenmez sıngle si efsane.

hmm. bide biz aradaşla iki kişi oynucaz 2 kol ile oynanabiliyordu izlediğim videolarda.peki böyle oynayınca bi fark oluyormu ?

quote:

quote:

PS3 UNCHARTED 3 90 tl burda ama güvenilirmi bilmiyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnyMade -- 26 Mayıs 2012; 9:42:57 >

• quote:

bir sinema filminde başrolde oynamak istiyorsan mutlaka al dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostEagle

quote:

bir sinema filminde başrolde oynamak istiyorsan mutlaka al dostum

Alıcam kararımı kesin verdim.Herkez iyi diyo zaten gamespot vb sitelerde 90+ almış ben daha ne diyebilirimki.
  • Oyunu az once bitirdim. 2 deki affalama ve cekiame bu oyunda yoktu, senaryo aktarimi iyi degildi. Oyun bildiginiz dev butceli vasat bir filmi andiriyor. Ancak gradik detaylari her zamanki gibi muhtesem. Cogu bolumlerde etrafi dolasmaktan kendimi alikoyamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.