Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Türkiye'de 2.5 aylık süreç içerisinde 15.000 adet satmış.(GOW 3'ün satış grafiğine yakın bir grafik çizmiş.) 1 yıl içerisinde 25.000 satması bekleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopur

Oyun Türkiye'de 2.5 aylık süreç içerisinde 15.000 adet satmış.(GOW 3'ün satış grafiğine yakın bir grafik çizmiş.) 1 yıl içerisinde 25.000 satması bekleniyor.

Yine de çok az.Bandrolsüz ve yurtdışından gelenleri katarsak sene sonuna kadar o rakam 50.000 olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuru Altı Pilav

quote:

Oyun Türkiye'de 2.5 aylık süreç içerisinde 15.000 adet satmış.(GOW 3'ün satış grafiğine yakın bir grafik çizmiş.) 1 yıl içerisinde 25.000 satması bekleniyor.

Yine de çok az.Bandrolsüz ve yurtdışından gelenleri katarsak sene sonuna kadar o rakam 50.000 olur.

Adamların kendileri satışlar çok iyi diyor. Siz nereden bileceksiniz iyi olup olmadığını ?
  • quote:

quote:

quote:

Adamların kendileri satışlar çok iyi diyor. Siz nereden bileceksiniz iyi olup olmadığını ?

Ben onlara göre konuşmadım zaten.Kendi fikrimi belirttim.Bu oyunun dublajına Yüzüklerin Efendisi filminin dublajı kadar para harcandı.Bu para,satışlardan elde edilen geliri önemli ölçüde azaltacaktır.Bir senede 25.000 adet bu oyun için çok az.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben onlara göre konuşmadım zaten.Kendi fikrimi belirttim.Bu oyunun dublajına Yüzüklerin Efendisi filminin dublajı kadar para harcandı.Bu para,satışlardan elde edilen geliri önemli ölçüde azaltacaktır.Bir senede 25.000 adet bu oyun için çok az.

oyun kırılmasaydı emin ol GOW u gecerdi Ama Sanakatılıyorum Şuan için Rakam az gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

quote:

quote:

quote:

quote:

oyun kırılmasaydı emin ol GOW u gecerdi Ama Sanakatılıyorum Şuan için Rakam az gibi.

O da doğru hocam.Ön sipariş verenler daha oyunun mağazalara gelmesini beklerken oyun çıkış gününden 2-3 gün önce kırıldı.Sony nasıl açık verdi burada anlamak mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: ramazanyurt

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ankara ırmakdan 110 TL ye unc 3 aldım. türkçe olup olmadığını sormayı unuttum. ps3 şu an yanımda değil. normalde kitapçığında veya kutunun üzerinde yazıyor mu türkçe olduğu?

Yazıyor. Kutusu Türkçe ise yani sağ üst köşede Şimdi Türkçe yazısı varsa kesin Türkçedir.

o ifade yok ya. ulan adamlar hiç söylemiyorda. akıl var mantık var türkçe oyun varken niye ingilizce alayım ki!!! gel de adamlarla konuş şimdi

PAL ise olması lazım, açıp bakın derim.

her tarafına baktım. maalesef hiç bir yerinde türkçe olduğuna dair bir şey yazmıyor.

Oyunu çalıştırın demek istedim.

arkadaşım oyunu bugün denedim ve türkçe çıktı. hatta bir sürü başka dillerde var.

yalnız şunu belirtmeden geçemeyeceğim. oyun tek kelimeyle mükemmel ya. şahaser. grafikler çevre dizaynı vs. şimdiye kadar ps3 almadığıma pişmanım. hele bugün bir arkadaşla move ile sport champ. oynadım yok böyle bir şey ya. yaşım 31 gerçekten çok zevk aldım. belki abartıyor diyebilirsiniz ama ben eğlenceme bakıyorum :))

şu fps olayına alıştık mı tamamdır.

the fight oyununda kalibrasyonu bir türlü beceremedim. onu da türkçe yapsalardı ne olurdu sanki!
  • Oyunda plat alan varmi beyler cok fazla kasiyormu alirken (: bugun baslicam bende (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Oyunda plat alan varmi beyler cok fazla kasiyormu alirken (: bugun baslicam bende (:

Ben aldım. zor değil, birkaç trophyde dikkat etmek gerekiyor sadece. Crushing modu önceki oyunlar kadar zorlamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Oyunda plat alan varmi beyler cok fazla kasiyormu alirken (: bugun baslicam bende (:

Ben aldım. zor değil, birkaç trophyde dikkat etmek gerekiyor sadece. Crushing modu önceki oyunlar kadar zorlamıyor.

Hocam birsey sorcam 30 adel tabanca tarzi silahla adam oldur dio kac 30 oldu bisey vermedi bu tek seferdemi olcak hic olmeden vs tmm hallettim (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 1 Şubat 2012; 11:17:22 >
  • Hocam bu tau sniper 12. Bolumde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 3 Şubat 2012; 17:11:05 >
  • Oyunu ancak bitirdim.

İlk 2 oyunu dolayısıyla seriyi çok seven biriyim.

3. oyunda tekdüzelik sinyalleri aldım.

Gemili bölümler ise tam bir saçmalıktı, hoplamaktan başka bir şey yapmadık. Çok gereksiz bölümlerdi.

Oyunda genel olarak yapay zeka çok kötü, adamlar silahınız olduğu halde üstünüze üstünüze yürüyorlar durmadan. Aptal aptal etrafta geziyorlar.

Ayrıca çok sayıda düşman var, bu kadar düşman oyunun gerçekçilik dozajını düşürmesine neden olmuş..

Oyun genel olarak bir klasik, yani eleştirilecek çok az şeyi var ve beklentiler çok yüksek o yüzden bunları yazdım, fakat mesela oyunun son bölümü bile ikinci oyundan araklama. Tıpatıp aynı neredeyse, yenilik yok denilecek kadar az, ve tekdüzellik sinyalleri vermişler.

4. oyunda farklı şeyler bekliyorum.

Oyunun Türkçe altyazı ve İngilizce diliyle oynadım, zira Türkçe seslendirme kaliteli olmadığı gibi Nathan Drake'i Okan Yalıbık'tan dinleyerek oyuna hakaret edemezdim. Okan Yalıbık'a lafım yok ama eğer aranızda Uncharted fanıyım diyen varsa, ve oyunu sadece Türkçe oynamışsa oyuna hakaret etmiş olarak kabul edebilirim. Godfather'ı, Fight Club'ı Türkçe dublajla izlemek gibi bir şey bu, sanatı yok etmek..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayforFun -- 5 Şubat 2012; 4:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miex

Oyunu ancak bitirdim.

Gemili bölümler ise tam bir saçmalıktı, hoplamaktan başka bir şey yapmadık. Çok gereksiz bölümlerdi.

Oyunda genel olarak yapay zeka çok kötü, adamlar silahınız olduğu halde üstünüze üstünüze yürüyorlar durmadan. Aptal aptal etrafta geziyorlar.

Ayrıca çok sayıda düşman var, bu kadar düşman oyunun gerçekçilik dozajını düşürmesine neden olmuş..

Oyun genel olarak bir klasik, yani eleştirilecek çok az şeyi var ve beklentiler çok yüksek o yüzden bunları yazdım, fakat mesela oyunun son bölümü bile ikinci oyundan araklama. Tıpatıp aynı neredeyse, yenilik yok denilecek kadar az, ve tekdüzellik sinyalleri vermişler.

Oyunun Türkçe altyazı ve İngilizce diliyle oynadım, zira Türkçe seslendirme kaliteli olmadığı gibi Nathan Drake'i Okan Yalıbık'tan dinleyerek oyuna hakaret edemezdim. Okan Yalıbık'a lafım yok ama eğer aranızda Uncharted fanıyım diyen varsa, ve oyunu sadece Türkçe oynamışsa oyuna hakaret etmiş olarak kabul edebilirim. Godfather'ı, Fight Club'ı Türkçe dublajla izlemek gibi bir şey bu, sanatı yok etmek..

Bende Turkce basladim oyuna 3-4 bolum sonra sikti dublaj, Ingilizce yeni oyun actim. Nathan in kendi sesi gercekten cok iyi, Okan Yalabik in sesini yakistiramadim. Birde Nathan her CRAP dediginde, Okan dan S*ktir kelimesini duymak sinir etti beni
  • quote:

Oyunu ancak bitirdim.

Okan'in sesini yakistirmamis olabilirsin ama dublaja kalitesiz diyemezsin bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak-09k

quote:

Oyunu ancak bitirdim.

Bende Turkce basladim oyuna 3-4 bolum sonra sikti dublaj, Ingilizce yeni oyun actim. Nathan in kendi sesi gercekten cok iyi, Okan Yalabik in sesini yakistiramadim. Birde Nathan her CRAP dediginde, Okan dan S*ktir kelimesini duymak sinir etti beni

Argo dilimizde var ama sık ve lüzumsuz yerde sıkıcı olabiliyor. Genede kendi dilimizde bir oyunu oynamak çok güzel.
  • @Arapnasri

Kardes dilimizde argo var bunu biliyordum zaten yani ilk senden duymadim. Filmlerde ve oyunlarda da gercekcilik adina olmasi lazim. Benim U3 ile ilgili sorunum Nathan in demedigi seyleri Okan a soyletmeleri. Bu biraz beni rahatsiz etti o kadar, oyle abartilacak bir sorun degil. Sadece Nathan in orjinal sesi cok cok iyi, hic bir sey yerini alamiyor.
  • quote:

Beyler Turkce dublaj nasil (youtube'dan bak izle demeyin, bu konudaki hic bir mesaji dahi okumadim, spoiler yemek istemiyorum) Dublaj bu Uncharted 2'de Istanbul sahneleri gibi cok amatorcemi yoksa saglam mi? Ikinci oyundaki Turkce konusmalar gercekten igrencti.

Çok iyi dublaj var, şu ana kadar çıkmış en iyi türkçe dublaj oyun bi kere o kesin, ayrıca bir çok filmdende daha kaliteli bir dublaj var oyunda zaten seslendiren kadroya bakman yeter bunu anlamak için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: besttrr

quote:

Beyler Turkce dublaj nasil (youtube'dan bak izle demeyin, bu konudaki hic bir mesaji dahi okumadim, spoiler yemek istemiyorum) Dublaj bu Uncharted 2'de Istanbul sahneleri gibi cok amatorcemi yoksa saglam mi? Ikinci oyundaki Turkce konusmalar gercekten igrencti.

Çok iyi dublaj var, şu ana kadar çıkmış en iyi türkçe dublaj oyun bi kere o kesin, ayrıca bir çok filmdende daha kaliteli bir dublaj var oyunda zaten seslendiren kadroya bakman yeter bunu anlamak için...

Oyuna Turkce dublaj ile basladim, evet dedigin gibi simdiye kadar oyunlarda karsilastigim en iyi dublajdi. Kadroya bakip anlamam imkansizdi cunku seslendirenlerin hic birini takip etmiyorum, filmlerden ve dizilerden. Sadece demek istedigim bir Uncharted sever olarak, Nathan ve Sully nin dublajli seslerini, yakistiramadim. Nasil Eskiya filminde Sener Sen in sesini Ingilizce dublajli dinlemek cok yavan olursa, bu oyundada dublaj yavan geldi bana. Hosuma gitmedi. Bende Ingilizce oyun actim. Ama her zaman soyledim ve soyleyecegim, oyun firmalarinin Turkce oyun cikarmalari(ozellikle Uncharted gibi oyunun) muhtesem bir sey. Yabanci dil bilmeyen arkadaslarimizin, boyle cok iyi konuya sahip bir oyunu, her detayina kadar anlayip oyunu bitirmesi onlari son derece mutlu etmistir. Bizim cocuklugumuzda Turkce dublajli oyunlar hayal gibi geliyordu.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.