Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (859. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel olarak buradan sertifika gerekmeden unc0ver kurabilirisiniz :https://www.youtube.com/watch?v=ypr7U0OLjrE&t=5s
  • quote:

Orijinalden alıntı: TofixGX

Güncel olarak buradan sertifika gerekmeden unc0ver kurabilirisiniz :https://www.youtube.com/watch?v=ypr7U0OLjrE&t=5s
    Gayet güzel bir anlatım olmuş elinize sağlık, kendi cihazımı Checkra1n ile yapmıştım, unc0ver'ı da 3utools ile atıyordum ama sanırım o sistem artık çalışmıyor.

Bu arada kanalınızdaki tweak videosunu da izledim, gayet faydalı tweaklerle tanışmama vesile oldu ama açıklamada verdiğiniz repoların hangisi hangisine ait bilebilseydik daha iyi olurdu.

• _Suat_ _ kullanıcısına yanıt
    Google dan direk tweaki arayıp repoyu bulabilirsiniz hızlı bir şekilde. Teşekkür ederim yorumunuz için :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

checkra1n
    Teşekkür ederim. Youtube'dan nasıl yapıldığını izlesem becerebilir miyim? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    eğer windows kullanıcısı iseniz youtube’dan bootra1n şeklinde arayıp oluşturacağınız usb yardımı ile basit bir iki yolla yapabilirsiniz.

ama sanıyorum 12.4.4 sürümünü unc0ver da desteklemektedir. Unc0ver ile jailbreak yapmak için pcye gerek yok. dosya tele yükledikten sonra birkaç saniyede jailbreak yapılır. zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 19 Nisan 2020; 11:32:16 >
  • bir gün xs'e jailbreak yapabilecek miyim acaba? öncesinde jailbreak yapamadığım bir telefonum olmamıştı, xs 2. senesine yaklaşıyor fakat bu telefona bir kere bile jailbreak yapamadım
  • vlkn216 kullanıcısına yanıt
    düşük sürümde kalın her aman shsh kaydınızı alın birde forumlardna takip edin, 13.3 ve altına jb yapılabiliyor sanırım
  • Tommy_Vercetti T kullanıcısına yanıt
    A12 ve A13 işlemcili bir iOS 11 cihazı yok bilginiz olsun. belli sürümler için jb var uncover ile. 13.3 ile ikisine de yapılıyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty47

Evet bu açık bulundu bulunmasına ama ne çalışma yapan var ne bir haber veren var. Sadece bulundu. Üstünde çalışma yapanı bile yok. Ne yapıcaz hiç bilmiyorum 13.3.1 de kaldık saçma sapan.. 11 pro max kullanıyoruz çok yayvan geliyor. Ne güzel xs i sattım jb li şekilde pişmanım şuan biraz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone 11 alıp jail yapmak istiyordum kutudan 13.3.1 ile geldi maalesef :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 21 Nisan 2020; 19:17:57 >
  • Beyler geri döndüm
    Sırf jailbreak var diye iPhone’a geçtim....

Root şifresini değiştidimizmi?

Terminal’den yapılıyordu ama?

• musty47 kullanıcısına yanıt
    yakında update yayınlarlar JB aracı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

iOS 13.4.1 (17E262) ilk denemede jb oldu. checkra1n versiyon beta 0.10.0. Checkra1n uygulamasında options menüsünde "allow untested iOS/iPadOS/tvOS versions" seçili olmalı.

telefon yeniden başlayınca jb yi kaybediyor muyuz ? uncover ne demek

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

iOS 13.4.1 (17E262) ilk denemede jb oldu. checkra1n versiyon beta 0.10.0. Checkra1n uygulamasında options menüsünde "allow untested iOS/iPadOS/tvOS versions" seçili olmalı.

11 pro max 13.4.1 deyim jb oluyormu tavsiye ediyormusunuz ne gibi avantajları olacak

• thehspeed T kullanıcısına yanıt
    değiştirin değiştirin

passwd

yeni şifre
    yeni şifre
  • arkadaslar selam ben ipade ozel bir oyunu iphoneda oynayabilirmiyim onu sorucaktim seneler evvel elimde ipad vardi uygulamalarin iphone versiyonlarini kullanabiliyordum buyutup kucultebiliyordum sanki cihazim iphonemjs gibi cydiada vardi ozellik... suan hayalim ipade ozel olan football manager touch oyununu iphoneda yada android akilli telefon ekraninda oynamak ama oyun sadece ipade yada tabletlere ozel yardinlarinizi bekliyorum .

• horizont1905 H kullanıcısına yanıt
    fm iphoneda da var oynayabilirsiniz aslnda
  • hocam fm mobile dandirik bir oyun touch gercek fm deneyimine en yakin oyun jailbreak yada root ile telefonu tabletmis gibi gosterebiliyormuyuz 4 5 yil once sanirim ipade cydia uzerinden bir program yukleyip uygulamalarin mobil versiyonlarini kullanabiliyordum simdi onun tam tersini istiyorum ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

değiştirin değiştirin

passwd

yeni şifre
    yeni şifre
    Bu sifre unutulunca ne oluyor

• 
Sayfa: önceki 857858859860861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.