Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kapatmadım jbnin aktifligi kendiliginden gitti. şimdi yeniden başlattım aktif edemiyorum jbyi dfu moduna gırmıyor bu hatayı yaşayan var mı?
  • arkadaşlar iphone x kullanıyorum. ios 12.4 sürümdeyim, uncover kullanıyordum ancak telefon donunca kendi kendine res attı ve jailbreak gitti, jailbreaks.fun sitesinden uncover son sürümü yükleyip düzeltebiliyordum ama şimdi site kapanmış durumda, diğer sitelerdeki sürümler de çalışmıyor maalesef, öneriniz var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

arkadaşlar iphone x kullanıyorum. ios 12.4 sürümdeyim, uncover kullanıyordum ancak telefon donunca kendi kendine res attı ve jailbreak gitti, jailbreaks.fun sitesinden uncover son sürümü yükleyip düzeltebiliyordum ama şimdi site kapanmış durumda, diğer sitelerdeki sürümler de çalışmıyor maalesef, öneriniz var mıdır?
    Bİlgisayar üzerinden 3u tools kullanarak çözebilirsiniz.
  • downgrade ile ilgili gelişme var mı bende ios 10 a dönmek istiyorum olursa çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzmrt

downgrade ile ilgili gelişme var mı bende ios 10 a dönmek istiyorum olursa çok iyi olur.
    Bir kaç deneme var daha çıka bir şey yok . Ama eninde sonunda çıkacak deniyor :) Bende heyecanla bekliyorum :)
  • sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    büyük bir açık yakalamışlar bakalım sürüm düşürme işini yapabilecekler mi? ama firma büyük ihtimalle düşük sürümlerde uygulamaların desteğini keser.

• Arkadaşlar selam, ios 12.4.3 macbooksuz jailbreak yöntemi mevcut mu

• merhaba arkadaşlar.konu çok uzun.cihazım iphonex ve sürüm 13.3.3. bu cihaz ve sürüm için jailbreak var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkman_15

merhaba arkadaşlar.konu çok uzun.cihazım iphonex ve sürüm 13.3.3. bu cihaz ve sürüm için jailbreak var mı
    13.3.3 sürümü beta mı oluyor bilmiyorum ama bende en son sürüm şuan 13.3, cihazım iphone 8 ve checkra1n ile sorunsuz jb yaptım. checkra1n ile iphone x jb yapılabiliyor, tabi mac bilgisayar lazım. alternatif yöntem olarak linux üzerinden de jb yapanlar var ama nasıl bilmiyorum.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkman_15

çok teşekkürler
    rica ederim
  • tohr T kullanıcısına yanıt
    Hayır , Macbook şart yada hackintosh kurabilirsin
  • KAEC kullanıcısına yanıt
    Soru sorarken, model sürüm gibi bilgileri de verirseniz daha doğru yanıt alabilirsiniz. Reiboot diye bir uygulama var onu indirip bu uygulama ile DFU moda almayı deneyebilirsiniz
  • merenkisa kullanıcısına yanıt
    Unc0verı boş ver imkanın var ise checkra1n ile jailbreak yap derim, Unc0verda gün geçtikçe sertifika sorunları can sıkmaya başladı
  • aslanger kullanıcısına yanıt
    Birkaç youtube da türkçe anlatım yardımıyla geçen haftalarda denedim 5-6 saat zaman harcadım ama olmadı. Herşeyi dedikleri&gösterdikleri gibi yapmama rağmen macos kurulum ekranı geldi lakin ekran sanki kırıkmış gibi her tarafı çizik çizik çıktı. Hiçbir yazı veya sembol görünmüyordu o yüzden ülke&dil seçme ekranını bile geçemedim. ☺️ Yani vazgeçtim windows sürümünü beklemeye başladım. Jb çıkalı birkaç ay oldu nerdeyse ama hala haber yok.....

• İpad mini de youtube uygulaması kuramıyorum jb ler arasında mini yi de göremedim. Youtube uygulaması kurmak için veya son sürüme kadar update etmek için ne yapmamız lazım ? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berira B kullanıcısına yanıt
    Uygun sürüm veya config dosyası seçiminde hata yapmışsın sanırım osxinfo.net sitesi üzerinden çalışmaya devam et , ben 2 gün uğraşmıştım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanger -- 26 Aralık 2019; 9:37:46 >
  • Windows sürümü hala çıkmadı mı? Neden bu kadar uzun sürdü anlayamadım.
  • IOS alt yapısı Mac OS ile yaplıyor.Kernel ve bu yüzden her seferinde ilk Mac OS sistemine çıkıyor.En yakın işletim sistemi linux dür.OS terminal ile açık kullanılıyor.Windows çıkması için yapıyı ona göre ayarlamalı bu yüzden gecikiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aslanger kullanıcısına yanıt
    Chekra1n sadece iOS 13.3 için Macintosh gerekmiyor mu ama? Mac cihazım yok maalesef. Bir de şunu sormak istiyorum, iPad aldım bugün, aynı şekilde iPade de jailbreak yapabilir miyim?

• 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.