Şimdi Ara

unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ogzmrt Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 11 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
16.961
Cevap
180
Favori
1.083.355
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)
Giriş
    637 Mesaj

İmpactor bozuldmuş(jb aracı olan evosı0n yuklemeye yarayan program) update de daha gelmedi şu anda tek çare 3u denilen pc uygulaması ,orda araçlarda jb kısmı var versıyonunuzu secın yuklensın cıhazınıza evosı0n dıye uygulama atacak sızde o uygulamaya gırıp jaılbreak e basacaksınız jb yapılcak cıhazınıza gayet basit cıhazınız 12.4 ustu olmaması laızm yoksa calısmaz he ıos 13 ıse raın jb cıktı ama o da sadece mac laptoplarla yapılabılıyor wındows vers daha cıkmamıs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    xclbr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Şuanda 12.1.2 jb kullanıyorum. Mantıklımı 13.2.2 yükseltip jb yapmam? 7 plus telefonum
    Aynı durumdayım

Orijinalden alıntı: serginho1912

Aynı durumdayım

Alıntıları Göster
    Aynen, yeni çıkacak sürümlerin tamamı kırılabiliyor sanırım.
    Şuanki açık yazılımsal değil donanımsal diyorlar bu sebeple hangi sürüm çıksa kırılacak diye bilgi verildi ama doğrumu yanlış mı bilemiyorum.
    Şuan windowsa çıkmadı ama sanal sunucuyla kurulabilir mac.

Hocam merhaba

Windows sürümü bekleyenlerdenim bende

Siz sanal olarak da kurulabilir demişsiniz

Nasıl yapabiliriz bilgi verebilir misiniz ?

|
    |
    hakan_harputlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    194 Mesaj

ben buldum ama sıkıntı yarattı telefonda..dik durumdayken bile ekran yataya geçiyor kendi kendine sinir bozucu bir durumdu ben de sildim gitti.
    |
    |
    shawshang kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iPhone 11'de neden kullanılmıyor bu Jailbreak yada ben mi yanlış anladım olayı. Yardımcı olabilir misiniz?

Orijinalden alıntı: koderap

iPhone 11'de neden kullanılmıyor bu Jailbreak yada ben mi yanlış anladım olayı. Yardımcı olabilir misiniz?
    yanlış anlamadınız iphone X e kadar kullanılabiliyor bulunan açık
    |
    |
    13.2.3 sürümünü temiz kurulum yaptıktan sonra checkra1n ile jailbreak yapmak isterseniz hata alıyorsunuz uyumlu değil şeklinde, bunu aşmak için terminalde /Applications/checkra1n.app/Contents/MacOS/checkra1n_gui - komutunu çalıştırmalısınız. Kısa sürede güncellenir zaten checkra1n
    |
    |

Orijinalden alıntı:

Şuanda 12.1.2 jb kullanıyorum. Mantıklımı 13.2.2 yükseltip jb yapmam? 7 plus telefonum
    ben 12.4 den geçtim aynı cihazı kullanıyoruz, kullandığınız tweakler güncellenmişse geçin derim. Birde mac'e sürekli ulaşımınız olması gerekir, telefon açılıp kapandığında checkra1n ile tekrar jb yapmanız lazım
    |
    |

Orijinalden alıntı: hakan_harputlu

Aynen, yeni çıkacak sürümlerin tamamı kırılabiliyor sanırım.
    Şuanki açık yazılımsal değil donanımsal diyorlar bu sebeple hangi sürüm çıksa kırılacak diye bilgi verildi ama doğrumu yanlış mı bilemiyorum.
    Şuan windowsa çıkmadı ama sanal sunucuyla kurulabilir mac.

Alıntıları Göster
    hackintosh işinizi görebiliyor şu an sadece vmware tarzı uygulamalarla maalesef
    |
    |
    bazı tweak kurulumlarından sonra menüye ikonu gelmiyor, onu da UICache çalıştırarak hallediyoruz. acaba buna kalıcı bi çözüm yok mu? ana menüye ikonu gelmeyen her tweak için UICache yapmak gerekiyo neredeyse.
    |
    |
    Arkadaşlar ios 12.4 yüklü iphone 6 var bir türlü jail yapamadım. uncover ile yapıyorum hata veriyor checkrain ile yine aynı şekilde. 3utool su da denedim. ya telefonu kapatıyor ya da takılıyor bi yerde ya da hata veriyorlar . bir türlü yapamadım. en sağlıklısı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 19 Kasım 2019; 18:12:51 >

Orijinalden alıntı: Kuon

Arkadaşlar ios 12.4 yüklü iphone 6 var bir türlü jail yapamadım. uncover ile yapıyorum hata veriyor checkrain ile yine aynı şekilde. 3utool su da denedim. ya telefonu kapatıyor ya da takılıyor bi yerde ya da hata veriyorlar . bir türlü yapamadım. en sağlıklısı nedir?
    unc0verda ne hatası alıyorsunuz
    |
    |
    |
    |

Check raın ıos 13 ıcın ve sadece mac laptoplarda yapılabılır wındowsu cıkmadı,ıtunes u guncelleyın cıhazı pc ye baglayın 3tools dakı jaılbreak kısmında 12;4 jaılbreakı secın 2u da ilerleme tamamlaninca 3.7 uncover i sitesinden indirip 3utoolla cihaza yukleyin sonrasinda cihazinida ayarlar genel deki profili onaylayin son olarak uncover a giriin jailbreak yazisini tiklayin cihaz jb yapilir bu adimlardan sonra resart olacak cydia yuklenmis olarak acilacak ,wifi baglantisi sart ,cydia impactor un yaptigini appsync kurarak 3utools yapiyor ,impactor bozuk guncelleme daha grlmedi

|
    |
    Kuon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1790 Mesaj

Onu hallettim hocam şimdi temaları indiriyorum fakat etkinleştiremiyorum. temelar sanırım anemone ile etkilenştiriliyor fakat açtığımda error: there was an error the optitheme daemon. please reistall anemone and or rockerbootstrap diyor. ben annemone ve rockerbootstrap ı silip tekrar yükledim sorun aynı.
    |
    |
    trcpt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Valla ben tema kullanmiyorum uyumlu olanlara bakmak lazim cydiadan yukluyorsaniz,benim icin onemli olan localapp di oda calisiyor jb versiyonunuza uygun tweakler icin tweakcompatible yi cydia dan yukleyin biylece uyumsuz yukleememis olursunuz arama kisminda buldugunuzda yaninda yesil tikli olanlar versiyonunuza uygun demek oluyor

|
    |
    Kuon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2506 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Onu hallettim hocam şimdi temaları indiriyorum fakat etkinleştiremiyorum. temelar sanırım anemone ile etkilenştiriliyor fakat açtığımda error: there was an error the optitheme daemon. please reistall anemone and or rockerbootstrap diyor. ben annemone ve rockerbootstrap ı silip tekrar yükledim sorun aynı.

Alıntıları Göster
    temalar snowboard veya anemone ile yönetilebiliyor, tweakleri de ayarlarda görmek istiyorsanız rocketbootstrap ve preferenceloader yüklü olması lazım
    |
    |

• Teğmen
    238 Mesaj
    MERHABALAR ARKDASLAR

CİHAZIM İPHONE X i 13.1.3 sürümü mevcut bu sürüme jb varmı? Yoksa 13.2.3 güncelleyipmi jb yapmalıyım yardımcı olabilcek birisi varmı biraz uzağım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.