Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu kolay hallettik de iPad kırılmıyor. Bu kaçıncı deneme oldu
  • Selamlar, son aylarda JB haberlerini takip edemedim. Beni birkaç konuda bilgilendirebilir misiniz?

1) iOS 12.2 sürümünde unc0ver JB’im vardı, Impactor çalışmadığı için jailbreak’imi yenileyemiyorum. Mac kullanıyorum alternatifim nedir?
    2) iTunes üzerinden en güncel iOS sürümüne geçip checkra1n kullanmamı önerir misiniz? Bu jailbreak versiyonunun durumu nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    1) 3tools üzerinden jb yapmayı deneyin

2) bence ios 13e geçmeyin

• iPad 6 (iPad 2018) sahibi olup checkra1n ile jb yapabilen var mi?
    Cihazi aldigimdan beri 11.3.1 ve unc0ver ile kullaniyordum. Nasilsa simdi iOS 13 jb var diye guncelleyeyim dedim. Simdi jb yapamiyorum. Jb olmayinca sogudum cihazdan

• cli ile denediğimde ekrandaki hatayı veriyor. Yok mu yardımcı olacak birisi?
  • 13.2.3 desteğide gelmiş yeni beta güncellemesi ile. Şuanda 0.9.6 güncellemesinde. Bayadır yeni güncelleme gelmiyordu acaba apple bu adamı satın mı aldı diye düşünmeye başlamıştım. Windows ve linux desteği bir sonraki güncellemede gelecek çok şükür.

Kaynak orjinal sitede;https://checkra.in/

• 0ldskool kullanıcısına yanıt
    Mac cihaz bulup yapmaniz lazim bende ios 12 de jb li kullaniyorum onda windowsla oluo 3toolsla yapmistim jbsiz cihaz harbiden gereksiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 13.2.3 için reklam engelleme tweak varmıdır. usandım bu reklamlardan
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    Hocam 3uttols üzerinden yapmaya çalıştığımda electra yüklemye çalışıyor yükleyemiyorda. Uncover yüklemesi için bir seçenek felan yokmu acaba ?

• trcpt kullanıcısına yanıt
    mac var sorun değil de jb yapan program çok problemli. Güncelleme beklemek gerekiyor herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

mac var sorun değil de jb yapan program çok problemli. Güncelleme beklemek gerekiyor herhalde.
    valla bı sorun oldugu bıldırılmemıs forumlardan gordugum kadarıyla dfu moduna alıp tekrar deneyın olmaması ıcın bı sorun gorunmuyor ,
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquaR

Hocam 3uttols üzerinden yapmaya çalıştığımda electra yüklemye çalışıyor yükleyemiyorda. Uncover yüklemesi için bir seçenek felan yokmu acaba ?
    versıyonunuz ne kı bende 12.4 le sımdı bı daha yaptım hemde stabıl calısıo ,uncov0r ıpa sının son versıyonunu ındırın 3tools dan versıyonunza uygun olan jaılbreak ı secın sonra 3tool uygulama kısmına gecın ordan masaustune attıgınız ıpa yı kurun cıhazınızdan uygulama ıcıne gırıp jaılbreak yapa basın
    Hocam iPhone var son sürüm 2. denemede jb oldu, bir tane de iPad 2018 var iPad 6 diye geçen. O da son sürüm ama belki 50 defa denedim olmuyor.

En son, "iPad 6 is broken right now. They are working on fixing it and confirmed it on the Github page." diye bir mesaj gördüm, beklemedeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Hocam iPhone var son sürüm 2. denemede jb oldu, bir tane de iPad 2018 var iPad 6 diye geçen. O da son sürüm ama belki 50 defa denedim olmuyor.

En son, "iPad 6 is broken right now. They are working on fixing it and confirmed it on the Github page." diye bir mesaj gördüm, beklemedeyiz.
    Bende de aynı ipad var da ben güncellemedim 13 e ,belki checkrainde ipad için jb olmayabilir sitesinden kontrol etmrk lazım oluo mu diye ipad 6 şimdilik kesildi,durduruldu ,sorunu halletmeye çalışıyorlar github un sayfasından alıntılandığı kadarıyla demiş shsh kaydı aldıysanız sürümünü düşürüp jb olabılır aslında

• Checkrain githubda var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galtun24

arkadaşlar 13.2.3 için reklam engelleme tweak varmıdır. usandım bu reklamlardan
    mega uhb poomsmart reposu
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Hangi tweak bu repodaki

11.3.1 kullanıyorum. Ama ipayı atamıyorum telefona.

• SquaR kullanıcısına yanıt
    3tools la denediniz mi? Cydia impactor bozukdu guncelleme belki geliy duzelticez diyorlardi ben 3 tools la yaptim ordan menuden secin versiyonunuza uygun jb yi kurul bitince ipa yik yukleyin olmasi lazim ne gibi hata verio ki

İpayı atınca app sync hatası veriyor

• 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.