Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım redditte nasıl haberler dönücek bilgisi olan varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam saygı duyarım bu kılıf jak ve sarj girişinide kapatıyor hiç bir zaman kürdanla sarj yerini temizlemek zorunda kalmayacağım :)

tabiki haklısın zevk konusuna birşey diyemem ama senelerdir iphone kullanırım ilk çıktıgından beri de 6s var ama hiç bir zaman kürdanla vs. birşeyle temizlemedim sağını solunu :) ve bir sorunda olmadı hiç. cidden böyle temizleyen var mı sagını solunu :)

Spigen alacağıma Spada alırım daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam saygı duyarım bu kılıf jak ve sarj girişinide kapatıyor hiç bir zaman kürdanla sarj yerini temizlemek zorunda kalmayacağım :)

tabiki haklısın zevk konusuna birşey diyemem ama senelerdir iphone kullanırım ilk çıktıgından beri de 6s var ama hiç bir zaman kürdanla vs. birşeyle temizlemedim sağını solunu :) ve bir sorunda olmadı hiç. cidden böyle temizleyen var mı sagını solunu :)

Spigen alacağıma Spada alırım daha iyi.

Verus verge modelini de bir incele derim.

• Katılıyorum ben Spigen Ultra Thin Fit A aldım 6S için soyulmalar ve köşelerde kırılmalar oldu pişmanım şimdi gidip komple body jelatın yaptırcam arkasına öyle kullanıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TutanKHamun99

Bekyeleyim bakalım yarından sonra imzalar kapanır öyle çıkar dedikoları çıkar imzalar kapanır yine beklerin sıkıldım artık

1 Gün içinde imza kapatmazlar genelde 5-7 gün sürüyor. İki cihazım var birine yükledim 9.3'ü ve bence abartıldığı gibi değil. Şuan JB gelene kadar en manıklı sürüm 9.1

4s cihazı 9.1 di dün 9.3 kuruldu fakat 9.1 e geri nasıl alacağız

Şu an için sadece 9.2.1'e dönüş mümkün... 3-5 güne o da kapanır....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

quote:

quote:

Bekyeleyim bakalım yarından sonra imzalar kapanır öyle çıkar dedikoları çıkar imzalar kapanır yine beklerin sıkıldım artık

1 Gün içinde imza kapatmazlar genelde 5-7 gün sürüyor. İki cihazım var birine yükledim 9.3'ü ve bence abartıldığı gibi değil. Şuan JB gelene kadar en manıklı sürüm 9.1

Nasıl işlem yapılıypr anlatır mısınız acaba

• iphone 6 ios 8.3 jailbreak ile kullaniyorum. 9.2.1'e geçip jailbreak bekleme riskine degmez degil mi?

• Sarj ve kulaklık çıkısını kapatan silikon kılıf kullanıyorum gayet güzel kılıfa cok para vermenin manası yok diye düşünüyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• yokmu reddditten ordan burdan haber ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aşağıda ki dosyayı indirip, itunes ile cihaza yükleyin, cihazı dfu moda alırsanız daha iyi olur.

http://appldnld.apple.com/ios9.2.1/031-47705-20160119-BEDB39CC-B969-11E5-BFC2-154E8FD31F8F/iPhone4,1_9.2.1_13D15_Restore.ipsw

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aşağıda ki dosyayı indirip, itunes ile cihaza yükleyin, cihazı dfu moda alırsanız daha iyi olur.

http://appldnld.apple.com/ios9.2.1/031-47705-20160119-BEDB39CC-B969-11E5-BFC2-154E8FD31F8F/iPhone4,1_9.2.1_13D15_Restore.ipsw

Teşekkürler akşam bakacağım

• spigen crystal liquid aldım hepsiburadadan simdilik memnunum. ön tarafa jelatin yaptırmıstım ama cam film daha sağlam olur.

• Dediğim gibi jailbreak minimum 1 haftaya çıkar

• Elde var 6 gün cıktıçıktı çıkmadı bekletilmeye devam pangu ve taig çok degişti evvel zaman içinde yeni bir ios sürümü çıkmasına az bi süre kala jailbrea k urbanı haberleri gelir yazılım cıkarcıkmaz tweak dünyasında masal gb vidyolar yayınlanırdı şimdi appstore de bile yeni bikac oyun dışında milyonlarca uygulama olmasına karşın yenilikçi adam akıllı uygulamalar azaldı eskiye göre nazaran görüşüm böyle .görecelidir elbet kişiden kişiye degişebilir

• 9.3 e geçenler imzalar kaapanmadan 9.2.1 e nasıl geçebilir arkadaşlar peki?

not: pil sıkıntısı var 9.2.1 de o yüzden geçtim 9.3 e epey bir fark var 9.3 daha stabil, pil de kullanımda 1.5 saat farketti..
  • Googleye ıpsw.me yazın ordan teledonun markasını bulun girmek iatediğiniz sürümü seçin zaten bir tek 9.2.1 var dowland diyin indirin çok geç olmadan

• Buda benim 10-15 tl lik kılıfım. Sevdiğim yanlardan birisi ses ve güç tuşlarının açık olması.

Bu kılıfın yeşil ve kırmızısıda var bende çok memnunum.

Buda benim çektiğim foto :))

• Evet forum jb bekleyenler değil :) satılık kılıflar arkadaşlar ricam olucak konuyu değiştirmeyelim ya aylardır bekliyoruz jb tek umudumuz haberler almak bir an öncede çıkması.

• bi haber yok an itibariyle
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Daha 2 3 hafta bekletirler bizi

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.