Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.3 ün kırılması zor çünkü 7 tane betasından sadece 3 tanesi kırılabildi( kamuya duyurulan bu idi) ama 9.2.1 in betası degil kendisinin firarı aylar önce sağlanmıştı os 9.2 hakkında ise taigin calışmaları vardı bi ara şimdilerde tayci( taig)den bi haber kaldık eski bir os kullanıcısı olarak en uzun kacış dönemlerini atlatıyoruz umarım önümüzdeki hafta içi ios 9.2 <9.2.1 kullanıcılarına firar etme şansı sunulur bugünden başlayarak bu bi haftalık zaman dilimi aşılır ise kanaatimce bu bekleyiş biraz daha uzun sürebilir bu arada jailbreak lı cihaz kullanan arkadaslar için eskiden severek kullandıgım bi tweak adı paylaşmak isterim aeternum gününüzün tatlı hatıralara konuk olması dilegiyle şimdilik hoşcakalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juno reactor -- 21 Mart 2016; 9:29:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 9.2.1 ben itunesten değilde iphonenin ayarlar kısmında yükledim. 9.3 çıktıgında ve 9.2.1 jailbreak çıkarsa yuklemede sorun yaşarmıyım? eger yaşarsam mecbur 9.3 ü yuklemek zorunda kalırım ve jailbbreak gider :(

• braz evhamlıyız galiba ister itunese baglama ile dilersen kullandıgın apple cihaz aracılıgıyla yeni bir yazılım güncellemesi yapman eşdegerdir dolayısııyla bu günncelleme yöntemleri jailbreak işleminde sana bi + sı veya götürüsü yoktur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juno reactor

braz evhamlıyız galiba ister itunese baglama ile dilersen kullandıgın apple cihaz aracılıgıyla yeni bir yazılım güncellemesi yapman eşdegerdir dolayısııyla bu günncelleme yöntemleri jailbreak işleminde sana bi + sı veya götürüsü yoktur

Dostum eski jailbreaklarda yani ios 9.0 larda bu sorun çok yaşandı elmada takıldı hatası ( jb yuklerken) ve oanvu itunes bilmem kaç versiyonundan güncelleyip jailbreak yapın dedi hani ondn sordum

• uygulama gecis ekranı icin sağdan değil de eski ioslarda oldugu gibi aşağıda olmasını istiyorum. tweak olmadan ayarlayabiliyormuyuz? veya switchertweak tarzı bir tweak olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 21 Mart 2016; 12:20:05 >
  • Iphone 2 den bu yana elma kullanıyorum cihaza yazılım güncelleyip wifi aracılıgı ile birço k ez jailbreak yaptım evasiOn absinte pangu redsnovla ble yalnızca her seferinde yazılım güncelledikten sonra nerden güncelledigin önemsiz cihaz veya bilgisayar bi defa format attıktan sonra jailbreak işlemi yaptım adamların kastettiği şu ki temiz jailbrea. K urulumu olsun dye cihazı fabrika ayarlarına döndürmek yoksa dediğin gb bi hatayla hiç yüzyüze gelmedim için rahat etmesse siz bilgisayardan güncelleyin

• 9.2'deyim aylardır jb yok. Çıkmıycaksa direkt 9.3 olayına girelim. Haber de vermiyorlar ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende ipad mini a1432 model var,ekranı 1024*768 olanindan. Şuan 9.2.1 versiyondayim. Bunu jailbreak yapabilir miyim?

• Apple etkinliği saat kaçta bilen varmı acaba haftaya 9.2 için jb çıkmassa hayırlı olsun bu seferde 9.3 bekleriz böyle işmi olur ya

• quote:

Orijinalden alıntı: TutanKHamun99

Apple etkinliği saat kaçta bilen varmı acaba haftaya 9.2 için jb çıkmassa hayırlı olsun bu seferde 9.3 bekleriz böyle işmi olur ya

7 de bu akşam.
  • İos 9.3 ile işim yok beklememin tek sebebi 9.2 için jb inş bu akşamda jb aracını yayınlarlar ama sanmıyorum yine bekleticekler büyük ihtimal

• quote:

İos 9.3 ile işim yok beklememin tek sebebi 9.2 için jb inş bu akşamda jb aracını yayınlarlar ama sanmıyorum yine bekleticekler büyük ihtimal

kendi tahminim 9.3 final sürümü yayınlandığında çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

İos 9.3 ile işim yok beklememin tek sebebi 9.2 için jb inş bu akşamda jb aracını yayınlarlar ama sanmıyorum yine bekleticekler büyük ihtimal

kendi tahminim 9.3 final sürümü yayınlandığında çıkacaktır.

Bu arada cydia da hemen her tweak için güncelleme geldi.
  • Final için bugünün tarihini veriyorlardı haber sitelerinde oda yalan olucak büyük ihtimal :(

• quote:

Final için bugünün tarihini veriyorlardı haber sitelerinde oda yalan olucak büyük ihtimal :(

Bugün tanıtılır yarına çıkar tahminimce. Bazen tanıtıldıktan 2 gün sonra falan yayınlıyorlar.
  • Ios 9.3 ün jailbreak işlemi coktan yapılmış bu akşam ki Apple etkinliği sonrası paylaşılcagı dillerde geziyo haberim alıntıdır linkini paylaşcm simdi

• Ne hasta bekler sabahı, ne taze ölüyü mezar, ne de şeytan bir günahı! seni beklediğim kadar. Jailbreak
  • Juno reactor kullanıcısına yanıt
    http://www.teknokulis.com/haberler/yazilim/2016/03/21/iddia-ios-93-jailbreaki-kisa-sure-icinde-yayinlanacak. Haber fake gbi geldi ama paylastım mtv midir nedir güvenmiyorum bu adamın tweetlerine :/ cünkü daha önceden de benzer bi paylaşımda bulunmuştu bu şahıs yada gurup drek görür görmez paylastım bi umut ama bakcaz artık

• Juno link açılmıyoe haberde tam olarak ne yazıyor hem 9.3 çıkarmazlar hemen benim umudum 9.2 işin çıkıcak olması belki bu akşam bile yayınlanmaz 9.3

• TutanKHamun99 T kullanıcısına yanıt
    http://m.teknokulis.com/?page=1

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.