Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 6s'teki gibi hey siri olayını yapabiliyoruz mu ?
  • redline25 kullanıcısına yanıt
    9.2 de kalım 9.3 için gecikir yine ios 9.3.1 felan olur açıklar kapanmasın diye jb aracını çıkarmazlar ortada kalırız en iyisi beklemek 21 martta çıkıcak diyorlar ama fazlada ümiylenmemek gereek kaç aydır bekliyoruz hemen hemen her sürümde jb kullandım hiç bu kadar beklemedim şanslızlık işte aldıgım telefon 9.2 li geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet tweak var onun için youtubeden bakarsan bulursun kardeşim @tahayusuf23

• O tweakin ismi untetheredsiri olmasi lazım.

• Artık bende tweak yüklemek istiyorum telefonum bildiğin taş oldu hiç bişe yok ah bir çıksa bizede ne tweaklar yükleyecem ben imreniyorum şimdi 9.1 lilere

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Sadece var hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

Sadece var hocam :)

6s 64gb siyah 6s 64 plus silver 9.1 jb hocam :) sadece var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 17 Mart 2016; 21:08:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TutanKHamun99

9.2 de kalım 9.3 için gecikir yine ios 9.3.1 felan olur açıklar kapanmasın diye jb aracını çıkarmazlar ortada kalırız en iyisi beklemek 21 martta çıkıcak diyorlar ama fazlada ümiylenmemek gereek kaç aydır bekliyoruz hemen hemen her sürümde jb kullandım hiç bu kadar beklemedim şanslızlık işte aldıgım telefon 9.2 li geldi

Siz aldığınızda 9.2 denk gelmiş arkadaşım dün aldı 9.0.2 geldi şans meselesi :) burada millete 9.1 de bekleyin diye diye dilimde tüy bitti resmen sonra 9.1 e jb geldi. 21 martta 9.3 final yayinlanacak ondan sonra kısmetse cıkacak deniliyor yabancı forumlarda. Bakalim hayirlisi. Stabil düzgün jb ye kadar 9.1 de devam.

• Kardeşim telefonumu satmak zorunda kaldım ya :) yenisini alınca böyle oldu :) ama şu bir gerçek jb siz iphone kullanılmıyor hiç jb kullanmayanlar da gerek yok bir kullandalar bırakamazlar inş 21 marttan sonraki gün hemen çıkar kardeşim tek umudum bu :)

• quote:

Kardeşim telefonumu satmak zorunda kaldım ya :) yenisini alınca böyle oldu :) ama şu bir gerçek jb siz iphone kullanılmıyor hiç jb kullanmayanlar da gerek yok bir kullandalar bırakamazlar inş 21 marttan sonraki gün hemen çıkar kardeşim tek umudum bu :)

Valla ciktiğinda bu forumu yikacaz. Sabirla bekliyoruz :) geçmişten beri hep jb li kullandım. Sadece color profiles tweak i için bile jb yaparim :) o derece :)

• Bende sadece uygulamalar için parmak izi kilidi için yapabilirim tabi tweakları saymakla bitmez ama şart ya jb bir çıksa şahlanacak telefon böyle tuğla gibi o bana bakıyoe ben ona bide mutlaka yapacağım tweak live photo iphone 5s ede şart :)

• quote:

Bende sadece uygulamalar için parmak izi kilidi için yapabilirim tabi tweakları saymakla bitmez ama şart ya jb bir çıksa şahlanacak telefon böyle tuğla gibi o bana bakıyoe ben ona bide mutlaka yapacağım tweak live photo iphone 5s ede şart :)

3-4 ay çektim o işkenceyi şimdi coştu cihaz. :)

• Jb sürekli kullanan birisi için jbsizlik çok zor ya bir daha ne telefonumu satarım nede jb çıkmadan sürüm yükseltirim bune ya böyle :)

• bridge calismiyor dimi hala

• quote:

Orijinalden alıntı: redline25

9.3 için de çıkar mı jb? 9.3 çıktığında 9.2 imzaları kapanır bu sefer 9.2 ye geçiş yapamayız ortada kalmayalım :)

Maleaef :)

• Suan iphone 5s ile birkac tweak kullaninca telefon cok takilmaya basliyor mu ? Zaten heralde ios 9 baya canini okudu cihazin, 3-5 tweak yapsak sorun cikartir mi ?

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullan hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ata350

Suan iphone 5s ile birkac tweak kullaninca telefon cok takilmaya basliyor mu ? Zaten heralde ios 9 baya canini okudu cihazin, 3-5 tweak yapsak sorun cikartir mi ?

6s ile kullanıyorum şuan 32 tweak yüklü. Sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

Güle güle kullan hocam :)

Eyvallah sende güle güle kullan kardeşim :) :)

• Beyler sağlam bi reklam engelleyici önerin ya :) yok mu kullanan

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.