Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis okulundayim da nete girmeye pek vaktim yok,en son 10.1.1 de kalmis telefon.mezun olunca yapabilir miyim jb

• Emir kullanıcısına yanıt
    Evet yapabileceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • openssh uyumlumu 10.2 icin
  • Jailbreak var 10.1.1 nasıl kaldıracağım eraser çalışmıyor uyumlu değil ?

• sabah icleaner yüzünden respring loop a soktum makinayı. salak gibi hard reset atayım dedim elmada kaldı daha kötü oldu. sakın aynı hatayı yapmayın.

daha önceden shsh2 kaydımdaki generator ı nvram e yazmışım allahtan. virtualbox a macos kurup prometheus la sıfırdan 10.2 kurmayı başarabildim saatler sonra.

valla gözüm ayrıldı yapana kadar.ilk fırsatta gidip macbook alıcam bu nedir arkadaş.
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    Icleaner neden respring e soktu anlamadım?

• mahseer898 kullanıcısına yanıt
    hiç bir fikrim yok 1-2 tweak sildim. temizle dedim geri açılmadı respring te kaldı.

ios 7 zamanındada aynı şeyi yapmıştı bana çok şaşırmadım.
  • Cihaz durduk yere kapandı, açıldığın da jb gitmişti, bende tekrar jb yapmayı denedim olmadı, yalu'yu profili falan hepsini sildim yine olmuyor, Go'ya basınca cihaz yeniden başlıyor ama jb aktif olmuyor. 6s plus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son durumlar 10.3 beta 3 için yalu jailbreak iphone 7'ler için github da kodları yayınlanmış indirilmeye hazır. 7 plus sahipleri benim gibi çaresiz bekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sametsurmeli

Arkadaşlar son durumlar 10.3 beta 3 için yalu jailbreak iphone 7'ler için github da kodları yayınlanmış indirilmeye hazır. 7 plus sahipleri benim gibi çaresiz bekliyor

Bu 10.3 için jb gelecek demek mi ?
  • mephisto1 M kullanıcısına yanıt
    kardesim mac bile olsa elimizde uzun suruyor mu bu islemleri yapmak? ben ios 10.2 deyim restore etmek istiyorum cihazi bir tanidigimda da mac cihaz var ondan isteyip yapmayi dusunuyordum ama cihaz biraz da eski o problem yapar mi?
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Görünen o gibi beta jb yapılıp paylaşıldıysa apple illa o açığı kapatan betayı yayınlayacaktır diye olumsuz da düşünüyorum. Umarım bir an önce bize de gelir imrenerek girmem jb forumlarına

• Cihaz durduk yere kapandı, açıldığın da jb gitmişti, bende tekrar jb yapmayı denedim olmadı, yalu'yu profili falan hepsini sildim yine olmuyor, Go'ya basınca cihaz yeniden başlıyor ama jb aktif olmuyor. 6s plus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elinizde mac varsa uzun sürmez gibime geliyor ama 10.2 shsh2 kaydınız olması lazım

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, şu an Yalu kurulu ise onu kaldırın
    telefonu kapatıp açın, impactordan tekrar yaluyu kurun.
    dun bende de ilk denemede hata verdi ikincide çalıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba, şu an Yalu kurulu ise onu kaldırın
    telefonu kapatıp açın, impactordan tekrar yaluyu kurun.
    dun bende de ilk denemede hata verdi ikincide çalıştı.

Hocam hem size hem genel olarak bir soru sorayım. Iphone 6 son güncellemeye sahibim. Telefona jailbreak kurmak istiyorum. 10.2yi direk kursam kullanabilir miyim?

• VIKINGS kullanıcısına yanıt
    10.2 kuramazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

10.2 kuramazsınız.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: mephisto1

10.2 kuramazsınız.

Önceki sayfalara baktım ama sorunu çözemedim. 10.2.1 yüklü bende. Jailbreak kuramıyor muyum? Kurabiliyorsam hangisini kurabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VIKINGS -- 6 Mart 2017; 15:57:26 >
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.