Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkaşlar 10.2 jb cydown kurdum bilmiyordum desteklemediğini sazan gibi atladım ama şimdi hiçbir türlü kaldırmıyor. Destek geldi mi bu tweak e acaba gelmediysede komple jb kaldırmak için cydia eraser mı kullanıyorduk ?
  • Arkadaşlar daha önce konuşulmuşdur ama çok şişdim, Allah aşkına yardım;

1. iPhone 6 için untethered jb bu değil mi?
    2. Ben 8 küsürdeyim. Yazılım güncellesem 10.2.1 geliyo ben heralde 10.2 e geçmeliyim, bunu nasıl yapacağım? Sonrası heralde ilk sayfada anlatıldığı gibidir.
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    İmzalar kapatılalı bir ay oldu nerdeyse, hiçbir şekilde 10.2 sürüme geçemezsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldeneyes83

İmzalar kapatılalı bir ay oldu nerdeyse, hiçbir şekilde 10.2 sürüme geçemezsin..

JB li olmama rağmen mi?
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, hiçbir yolu yok. Bence siz hazır jailbreak varken kendi sürümünüzde kalmanızı tavsiye ederim. 10.3 hakkında jb dedikoduları var, o zamana kadar bekleyin derim size..
  • quote:

Orijinalden alıntı: goldeneyes83

Aynen hocam, hiçbir yolu yok. Bence siz hazır jailbreak varken kendi sürümünüzde kalmanızı tavsiye ederim. 10.3 hakkında jb dedikoduları var, o zamana kadar bekleyin derim size..

Ok, teşekkürler dostum.
  • 5s yapabiliyozmu arkadaşlar bir hata ettim whatsap güncelendim geri dönebilirmiyiz jb yapsak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 131murat

5s yapabiliyozmu arkadaşlar bir hata ettim whatsap güncelendim geri dönebilirmiyiz jb yapsak

Dönersin ama 1 ay sonra mecbur güncelleme yapman gerekir whatsappı yoksa açılmaz whatsapp

• Bu gün telefon kendi kendine kapanıyor ve tam pil bitmemesine rağmen sarj edin diyor diye apple store a gittim .. 9.3.3 yazılımda böyle bi sorun vardı dediler yazılım güncellememiz gerekiyor dediler .. güncelledik neyse şimdi 10.2.1 yükledik bu sefer telefon restart atıyor ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu bir süre jailbreakli kullandıktan sonra bu konuya girip (telefondan)https://yalu.qwertyoruiop.com/ bu linke tıkladığımda nedense telefon kapanıp açıldı ve jailbreak gitti, şimdi de impactor ve itunes telefonu görmüyor var mı başına gelen? geliştirici profili de silinmiş cihazdan

edit: önce telefonunuzdan yaluyu silin

sonra windows denetim masasını açıp bonjour adlı programı bulun sağ tıklayıp onar deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın, sonra impactor ile tekrar jb yapın düzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 28 Şubat 2017; 0:51:28 >
  • JB deki bir sorun nedeniyle maalesef Cydia üzerinden indirilen Kodi açılmıyor. Onun yerine Kodi ipa. yı bulun ve cydia impactor ile telefona atın. Ardından Cydiadan immortal uygulamasını yükleyin. Bu şekilde telefon JB'li olduğu müddetçe attığınız Kodi süre kısıtlaması olmadan çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

telefonu bir süre jailbreakli kullandıktan sonra bu konuya girip (telefondan)https://yalu.qwertyoruiop.com/ bu linke tıkladığımda nedense telefon kapanıp açıldı ve jailbreak gitti, şimdi de impactor ve itunes telefonu görmüyor var mı başına gelen? geliştirici profili de silinmiş cihazdan

edit: önce telefonunuzdan yaluyu silin

sonra windows denetim masasını açıp bonjour adlı programı bulun sağ tıklayıp onar deyin ve bilgisayarı yeniden başlatın, sonra impactor ile tekrar jb yapın düzeliyor

Hocam bendede cihazı falan görüyor ama ipa dosyasını yüklemeye çalışıyor ama yüklenmiyor dediğiniz gibi geliştirici profilide yok bu bonjour dediğiniz programı bulamadım tam nerede acaba ?

• Denemediğim yol kalmadı geliştirici profilini geri getiremiyorum yalu siliniyor telefondan ama yeniden başlatınca geri geliyor galiba 10.2.1 e geçeceğim
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum ama,
    meta adı mı ne değiştirilerek ipa dosyasını farklı bir isimle impactor ile yaluyu yükleyebiliyorsunuz,

daha önceki sayfalarda bir kişi yazmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 28 Şubat 2017; 11:56:36 >
  • deli oğlan58 D kullanıcısına yanıt
    bonjour uygulamasını denetim masasında Programlar ve Özellikler (program ekle kaldırda) bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 28 Şubat 2017; 11:58:56 >
  • Jailbreak kaldirmak istiyorum cihazimdan itunesden yazilim yukseltsem silinirmi jailbreak

Yada direk ota ile sürüm yukseltsem jailbreak silinirmi

Hucresel veri agi menusu kayboldu cihazdan birkac yontemle internete giriyorum ama bazen gidiyor internet bu yuzden yazilimi guncelleyecegim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 28 Şubat 2017; 14:45:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Jailbreak kaldirmak istiyorum cihazimdan itunesden yazilim yukseltsem silinirmi jailbreak

Yada direk ota ile sürüm yukseltsem jailbreak silinirmi

Hucresel veri agi menusu kayboldu cihazdan birkac yontemle internete giriyorum ama bazen gidiyor internet bu yuzden yazilimi guncelleyecegim

Silinir
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba, tam olarak nasıl yapılıyor bilmiyorum ama,
    meta adı mı ne değiştirilerek ipa dosyasını farklı bir isimle impactor ile yaluyu yükleyebiliyorsunuz,

daha önceki sayfalarda bir kişi yazmıştı.

Hocam en az 50 sayfa geri gittim ama bulamadım
  • HİDEMEX
    COLORFLOW 3
    COLORBANNERS 2
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.