Şimdi Ara

unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
16.911
Cevap
182
Favori
1.079.867
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)
Giriş
    6258 Mesaj

Onu açarsam, son görülme olarak Bu seferde ben kimseyi görememiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Adorer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,
    provision.cpp:62 hatasını çözmek için, aşağıdaki adrese gidip, gelen onay kutusunda ilk şıkki işaretleyip oturum açın, daha sonra Impactor'u kullanmaya devam edebilirsiniz.
    https://developer.apple.com/

Bu adresten alıntıdır: https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5tm6d9/tutorial_for_everyone_having_issues_with_cydia/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saki3d -- 15 Şubat 2017; 9:4:0 >
    |
    |
    macarxp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    530 Mesaj
    Bende 10.2.1 yüklü cihazım Iphone 6 Plus yapsam sıkıntı mı çıkar şu an ? İmza kaldırılmış diyor eski sürüme dönemiyorum sanırım. Valla ilk kez yapıcam jailbreak olayını yapmak da istiyorum ama sıkıntı çıkacaksa ellemiyim şimdilik.

10.2.1 için jailbreak yok zaten. İmzalar kapalı olduğu için de 10.2'ye dönemiyorsunuz. Zaten birşey isteseniz de yapamazsınız. Tek yapabileceğiniz şey 10.2.1'e jb çıkmasını beklemek..
    |
    |
    Hwy2hell kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ve muhtemelen de 10.2.1'e jailbreak çıkmayacak. Hatta şimdiki 10.1.1 ve 10.2 bile Beta dan çıkamayacak, yalunun geliştiricisi uğraşmaktan sıkılmış anlaşılan. Diğer hacker gruplarından da ses soluk yok Pangu falan ağzını açıp konuşmuyor. Benim tahminim gelecek iOS sürümleri için Jailbreak olayını filan unutun bu sondu zaten bu da yarı jailbreak olarak çıktı düzgün bir sistem üzerine oturtulmuş bir JB değil. Aksini düşünen varsa yazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Selçuk Üniversitesi
  • Dede Yarbay
    2274 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Ve muhtemelen de 10.2.1'e jailbreak çıkmayacak. Hatta şimdiki 10.1.1 ve 10.2 bile Beta dan çıkamayacak, yalunun geliştiricisi uğraşmaktan sıkılmış anlaşılan. Diğer hacker gruplarından da ses soluk yok Pangu falan ağzını açıp konuşmuyor. Benim tahminim gelecek iOS sürümleri için Jailbreak olayını filan unutun bu sondu zaten bu da yarı jailbreak olarak çıktı düzgün bir sistem üzerine oturtulmuş bir JB değil. Aksini düşünen varsa yazsın.

kesinlikle haklısın. apple açıklar için para ödülü veriyorken kimse millet JB yapsın diye uğraşmaz artık. 10.1.1 beta 3le JB yaptım. tweak yükledikten sonra respring yapmıyor. substrate fix'i yükledik ama sürekli kendiliğinden reboot ediyor. yani hiç akıl karı değil

• Binbaşı
    1700 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

kesinlikle haklısın. apple açıklar için para ödülü veriyorken kimse millet JB yapsın diye uğraşmaz artık. 10.1.1 beta 3le JB yaptım. tweak yükledikten sonra respring yapmıyor. substrate fix'i yükledik ama sürekli kendiliğinden reboot ediyor. yani hiç akıl karı değil

En son beta 7 çıkmıştı istersen sertifikayı sil bilgisayara bağla tekrardan beta 7 ile JB yap, ben de 10.1.1 kullanıyorum beta 7 ile JB yaptım. Ama JB kesinlikle olmazsa olmaz ya resmen şart olmuş kısıtlamaları açmak çok hoşuma gidiyor. Bir de untethered sürümü çıksa tadından yenmez asla sürüm yükseltmem bir daha. Eğer zaten Apple bu kafada giderse hem satışları daha da fazla düşecek hem de çok kullanıcı kaybedecek. Eğer untethered çıkarsa yükler 2 sene kullanırım bu elimdeki i6S'i, sonrasında satarım bir daha da geri dönmem Apple'a. JB artık bir gelenek haline gelmiş ki hem kendileri de kazanıyorlar Jailbreak'ten, yani telefonlarını alınabilir yapıyorlar, Androidden geçecekler biraz daha rahatlıyorlar. Ama senin de dediğin gibi her açık bulana ödül verirseler, hackerlar da sistemi kıracak exploit ler bulamazsalar işimiz yaş.

Selçuk Üniversitesi

• Teğmen
    120 Mesaj
    Şu gözelliğe bakarmsnz 😈

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubilay2012 -- 15 Şubat 2017; 13:4:5 >

Orijinalden alıntı: Saki3d

Merhaba,
    provision.cpp:62 hatasını çözmek için, aşağıdaki adrese gidip, gelen onay kutusunda ilk şıkki işaretleyip oturum açın, daha sonra Impactor'u kullanmaya devam edebilirsiniz.
    https://developer.apple.com/

Bu adresten alıntıdır: https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/5tm6d9/tutorial_for_everyone_having_issues_with_cydia/

malesef hocam bunu daha önce denemiştim, şimdi tekrar baktım yine olmadı. başka bir hesap açtım oda olmadı.

• Dede Yarbay
    2274 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amonRa

quote:

En son beta 7 çıkmıştı istersen sertifikayı sil bilgisayara bağla tekrardan beta 7 ile JB yap, ben de 10.1.1 kullanıyorum beta 7 ile JB yaptım. Ama JB kesinlikle olmazsa olmaz ya resmen şart olmuş kısıtlamaları açmak çok hoşuma gidiyor. Bir de untethered sürümü çıksa tadından yenmez asla sürüm yükseltmem bir daha. Eğer zaten Apple bu kafada giderse hem satışları daha da fazla düşecek hem de çok kullanıcı kaybedecek. Eğer untethered çıkarsa yükler 2 sene kullanırım bu elimdeki i6S'i, sonrasında satarım bir daha da geri dönmem Apple'a. JB artık bir gelenek haline gelmiş ki hem kendileri de kazanıyorlar Jailbreak'ten, yani telefonlarını alınabilir yapıyorlar, Androidden geçecekler biraz daha rahatlıyorlar. Ama senin de dediğin gibi her açık bulana ödül verirseler, hackerlar da sistemi kıracak exploit ler bulamazsalar işimiz yaş.

benim telefon i7+. o yüzden bişey yapamıyorum beklemedeyim.

|
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj
    10.2.1 için Jailbreak net olarak çıkmayacak...

Orijinalden alıntı: Cankat Toprak 97

10.2.1 için Jailbreak net olarak çıkmayacak...

+1
    |
    |

Tema'nın ismi nedir dostum ?
    |
    |
    kubilay2012 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    murat1407 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Bende hata alıyordum, araştırırken reddite bu yöntemi yazmışlar denedim oldu.
    Başka yol bilmiyorum maalesef, bağlı olduğunuz internet hattı kısıtlamalarıyla alakalı olabilir belki, provision.cpp:62 hatası developerların test sunucusuna erişimin hata vermesi gibi bir yazı okumuştum veya buna benzer bir şeydi.
    |
    |
    macarxp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1308 Mesaj

Appcake sorunsuz çalışıyor bende ilk başta açılıp kapanıyordu sonra kaldırıp yeniden kurdum, bir çok uygulama denedim sorunsuz yükleniyor :)
    |
    |
    ozgur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2221 Mesaj

Evet bende yükledim sıkıntı yok

|
    |
    Saki3d kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Hocam hangi repodan yükleyebiliriz appcake uygulamasını ?

|
    |
    ozgur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

cydia.iphonecake.com

|
    |
    @[email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.