Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volcy123

İlk secenegi denedim ama simdi 2.yi deneyecegim

2. seçeneği deneyerek yapmanız gerekir. sonucu bizimle de paylaşın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

İlk secenegi denedim ama simdi 2.yi deneyecegim

2. seçeneği deneyerek yapmanız gerekir. sonucu bizimle de paylaşın lütfen

Az önce denedim sonuç yine olumsuz :(
  • Ios 9.3.3 JB li 6sPlus için "Virtual Home" kurdum ama sürekli gün içi kitlenmeler ve sorunlar oluştu. Benzer durumu yaşayan var mı ?
  • Arkadaslar tsprotector kullanan varmi? Bende ne hikmetse uygulama listesi cikmiyor.

Ayrica noslowanimations tavsiye ederim telefon ucuyor gibi hissediyorum su an 😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegendM -- 24 Aralık 2016; 22:12:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaskakar

ben bu olayi bilmiyorum. cydia impactor ile devoloper gibi gosteriyor zaten. 100dolar olayi nedir?

Jailbreak yapmak icin developer hesabı Laz'ım degilmi hesap açmak icin 99 dolara açılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    İphone u bul ve parmak izi varsa kaldırın hocam mach_portal işleminden sonra cydia gelmiyorsa bir çok sitede gördüğüm çözümleri yazıyım dedim telefonu kapatıp açın tekrar deneyin olmazsa tekrar kapatıp açın tekrar deneyin bir kaç denemeden sonra olan kişiler vardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matherson kullanıcısına yanıt
    hayir hocam. cydia impactor sayesinde bu islem gereklesiyor. gelistirici hesabina falan gerek yok.

• Jb yaptık cydia geldi iyi hoşta tweak yüklüyorum yeniden başlatma istiyor onaylayınca siyah ekranda kalıyor mecbur power+home ile başlatıyorum tweak yüklenmemiş oluyor bu seferde bişi anlamadım valla
  • quote:

hayir hocam. cydia impactor sayesinde bu islem gereklesiyor. gelistirici hesabina falan gerek yok.

Nasıl gerek yok sen jb kullaniyormusun

• quote:

9.1 çıktığında 1 yılık sertifika var sen bilmiyormusun

• Demand it! kullanıcısına yanıt
    83.218.67.215/~ijapija00/cydia Bu repoyu ekleyip içindeki tweaki kur. Springboardı yeniden başlata bas. Yine aynı siyah ekranda kalırsa power ve home tuşuyla cihazı aç. Ana ekrana Substrate diye bi uygulama gelicek. Bundan sonraki tweak yüklemelerinde springboardı yeniden başlat demeden ana ekrana gelip substrateye basıcaksın tweak başarılı bi şekilde yüklenir. Bir siteden alıntı yaptım bu şekilde çözenler var sorunu

• Bu sertifika olayını biri bana aciklayabilirmi şimdi jb yaparsam geliştirici hesaba gerek yok mu para falan gitmiyor mu
  • furkican F kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam dediğin gibi yapınca oldu

Gerek yok hocam geliştirici hesabına para falan vermiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: furkican

Gerek yok hocam geliştirici hesabına para falan vermiyorsun

Sertifika olayı YÖK diyorsun degilmi hocam

Cydia impactor imza olayını hallediyor telefona kurarken daha sonrasında impactor 7 günlük imzalıyor demişler ama birileride imza süresi yok diyor jb aracı yemi olduğundan bunu ilerdeki zamanlar anlıycaz galiba hoş 7 günde olsa jb 7 gün sonra biticek değil jb aracının süresi bitmiş olucak pc yardımıyla ipayı tekrar atmak gerekir ama reddit de hiç süresi falan bir şeye denk gelmedim

• Activator uyumlu değil mı arkadaşlar? Beta'sı dahil kuruyorum ama aktif olmuyor hiçbir şekilde.

Uyumluluk listesinde gözüküyordu "kısmi uyumlu" olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkican

Cydia impactor imza olayını hallediyor telefona kurarken daha sonrasında impactor 7 günlük imzalıyor demişler ama birileride imza süresi yok diyor jb aracı yemi olduğundan bunu ilerdeki zamanlar anlıycaz galiba hoş 7 günde olsa jb 7 gün sonra biticek değil jb aracının süresi bitmiş olucak pc yardımıyla ipayı tekrar atmak gerekir ama reddit de hiç süresi falan bir şeye denk gelmedim

Anladım tskler o zaman final sürümünü bekleyeyim degilmi betadan biraz korkuyorum 7 plus cihaz

• Demand it! kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam birde yüklediğiniz tweaklerde sorun varmı iyi çalışıyorlarmı uyumlu tweakleri kontrol ediyorum giderek artıyor. Bende 5s var beklemedeyim hala 27 sinde gelicek güncelleme ile destek gelirde yaparım jb yi böyle okudukca içim gidiyor 😀

Aynen bekleyin derim 27 sinde luca güncelliycekmiş bakalım ne gibi değişiklikler yapıcak birazdaha stabil sürüm olucağı kesin ful olmasada daha kararlı olucağı için yüklemek isterseniz yüklersiniz en azından içinizde bi şüphe olmaz

• 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.