Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 50 sefer denedim olmuyor cydia gelmiyor cihazı sıfırlayıp mı yapsam cihaz 6s 16gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan4481 -- 24 Aralık 2016; 18:14:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan4481

50 sefer denedim olmuyor cydia gelmiyor cihazı sıfırlayıp mı yapsam cihaz 6s 16gb

Cihazı sıfırlayıp icloud yedeklemesi falan yüklemeyip deneyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

IOS9.3.5'te kaldım JB bekliyorum. Çıkmayacakta işte bekliyor insan

9.3.5'e çıkacak diye söylenti var ama bakalım
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Oluyor mu öyle kesin olacaksa yapayım

• denedim sıfırladım, yedeklemeyi de yapmadım ama sonuc yıne aynı
    LUCA öldu sanırım :)
  • ben hala 9.1 jb kullaniyom.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Ercüment ÇÖZER-

Nasıl JB'nin durumu, yüklesem mi çok kararsızım. Bide bu Cydia Impactor ile yapıyoruz da 1 hafta sonra tekrar pc den yenilememiz gerekecek mi ?

Herhangi bir sertifikadan bahsedilmiyor yani 1 hafta 1 ay 1 yıl gibi bir durum söz konusu değil. 9.3.2'deki gibi yardımcı app sayesinde jb yapıyorsunuz yani untedhered değil.

Yanı şimdi jb yapsam sertifika gerek yok mu

Profil yüklüyorsun ama bir süre ibaresi görmedim ben. Diğer kaynaklardada buna benzer birşey okumadım hiç.

Profil nasıl yükleniyor kusura bakma 3 sene jb bırakmıştım çok değişmiş

3 sene önceki jb çok çok daha güzeldi. :) ilk mesajda tüm detaylar yazıyor video yu izleyerek yapabilirsin.

Benim devoloper hesabım yok jb yapabilirmiyim diyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Appcake reposunu kullanan var mı arkadaşlar? Veya paid uygulamalar için daha güzel bir alternatifi?
  • Vay be herşey paraya dökülmüş 100 dolar developer hesabı olmazsa jb de yok demek
  • Arkadaşlar hangi konuda sorduysam yardımcı olabilen çıkmadı son umut buraya da yazıyorum.

Eski telefonumda indirdiğim bazı videoları itunes üzerinden iphone telefonuma attım. Videolar kütüphanede gözüküyor fakat instagrama a video yüklemek istediğimde bu videoları göremiyorum. Var mı çözümünü bilen, cevaplayabilen çıkarsa çok sevinirim
  • Matherson kullanıcısına yanıt
    ben bu olayi bilmiyorum. cydia impactor ile devoloper gibi gosteriyor zaten. 100dolar olayi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaşlar hangi konuda sorduysam yardımcı olabilen çıkmadı son umut buraya da yazıyorum.

Eski telefonumda indirdiğim bazı videoları itunes üzerinden iphone telefonuma attım. Videolar kütüphanede gözüküyor fakat instagrama a video yüklemek istediğimde bu videoları göremiyorum. Var mı çözümünü bilen, cevaplayabilen çıkarsa çok sevinirim

kütüphanede dışa aktar seçeneği var ios 9 da. sürüm nedir sizde ki
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    hocam alican'ın dedigi gibi cihaz uzerinden ayarlari sifirlayip yedek yuklemeden yapanlar var. deneyip yazarsaniz sevinirim.

• Hocam videolarım klasörüne girince aşağıdaki gibi aktar seçeneği göremiyorum. İphone 7 telefon güncel ios yüklü 10.2 sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: alaskakar

hocam alican'ın dedigi gibi cihaz uzerinden ayarlari sifirlayip yedek yuklemeden yapanlar var. deneyip yazarsaniz sevinirim.

Cihaz ayarlarini sifirladim.telefonu actim direk denedim yine olmadi hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 24 Aralık 2016; 21:40:40 >
  • Bu jailbreak işlerini yapan programcı arkadasın twitterini atabılır mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

quote:

Orijinalden alıntı: alaskakar

Cihaz ayarlarini sifirladim.telefonu actim direk denedim yine olmadi hocam

tüm içerik ve ayarları sil diyip. iphone u sil diyip denediniz dimi ilk değil ikinci seçenek
    İlk secenegi denedim ama simdi 2.yi deneyecegim

• quote:

Orijinalden alıntı: emretwolf

forumdaki şu iki jailbreak konusunu tek konu yapar mısnız böyle bi ona bak bi buna bak ikisinde de jailbreak hala yok can sıkıyor

Diğer konu bizden sonra açıldı. Artık o konuda bu konuya katılsa daha faydalı olur aslında. Amaç paylaşım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 24 Aralık 2016; 21:46:50 >
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.