Şimdi Ara

unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
16.943
Cevap
181
Favori
1.081.599
Tıklama
Popüler Konular listesinde 76. Sırada  bugün en iyi #26
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)
Giriş
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

arkadaşlar kusura bakmayın tekrar tekrar soruyorum şimdi çıkan pangu tools aracı untethered mi tethered mi ve kapanıp açılınca gidiyorsa tekrar basit bi şeniöde geri geliyor mu?
    32 Bit için destek gelmeyecek herhalde desenize tüm umutlar suya düşer
    |
    |

• Yüzbaşı
    525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S.McManaman

Hocam Watusi ile neler yapabiliyoruz ?

Whatsapp'ı neredeyse tamamıyla özelleştirebiliyosunuz hocam mavi tiki kaldırabiliyosunuz son görülmenizi dondurabiliyorsunuz deneyin isterseniz bi

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    868 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Whatsapp'ı neredeyse tamamıyla özelleştirebiliyosunuz hocam mavi tiki kaldırabiliyosunuz son görülmenizi dondurabiliyorsunuz deneyin isterseniz bi

Alıntıları Göster
    pwn store 9.3.3 te çalismiyor galiba alternatif bi tweak bilen var mi ?
    |
    |

quote:

Hocam nasıl kullanıyoruz açıklayabilir misin kısaca neleri aktif etmeliyim ?
    quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

quote:

quote:

Hocam nasıl kullanıyoruz açıklayabilir misin kısaca neleri aktif etmeliyim ?

Eğer dediklerimi yapmak istiyorsan ; Freeze last seen ve disable read receipts seçeneklerini aktif et

|
    |

• Yüzbaşı
    352 Mesaj
    Telefonda bir anda bu resim belirdi. Baya bir şüpeye düştüm birisi erişim sağlayıp yapmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuskahvecioglu -- 31 Temmuz 2016; 2:33:48 >

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Telefonda bir anda bu resim belirdi. Baya bir şüpeye düştüm birisi erişim sağlayıp yapmış olabilir mi?

Bazı tweakler orijinal repolarında parayla satılıyor. Sen farklı bir repo'dan crackli versiyonunu yüklediğin için korsan yazılım ibaresi çıkmış. Endişe edeceğin bir şey yok. :)

CyDown tweak'ini kurarak aynı tweak'i orijinal reposundan (BigBoss) ücretsiz indirebilirsin. O zaman sorun çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    5969 Mesaj
    quote:

en son kurduğunuz tweak'le de alakalı olabilir.

PSN:EmR_07

Game Center:EmR & Pique

iPhone 7 32 GB Jet Black & PlayStation 4
  • Yarbay
    6298 Mesaj
    Biraz önce Twitter'da gördüm. No 7 days no apple id diyor :) pangu ve saurik yöntem geliştirmişler. Hala semi tetheted ama olsun.

http://www.evad3rs.net/2016/07/jailbreak-ios-933932-via-cydia-impactor.html

|
    |
  • Yarbay
    2372 Mesaj
    Pangu jb ile hacklenmiş olabilirsiniz benden söylemesi..

Kaynak: http://9to5mac.com/2016/07/30/pangu-jailbreak-potential-hack/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: FXXK

quote:

Bazı tweakler orijinal repolarında parayla satılıyor. Sen farklı bir repo'dan crackli versiyonunu yüklediğin için korsan yazılım ibaresi çıkmış. Endişe edeceğin bir şey yok. :)

CyDown tweak'ini kurarak aynı tweak'i orijinal reposundan (BigBoss) ücretsiz indirebilirsin. O zaman sorun çıkmaz.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Pangu Tools İle Yaptığım Jailbreak'i Sorunsuz Kullanıyorum.

Az Önce 1 Kaç Tweak Daha Yüklemek İçin Cydia'ya Tıkladım Boş Ekran 1 Dakika Bekledin Otomatik Kapandı.

Cydia Çalışmıyor Ancak Yüklediğim Tweakler Çalışıyor, Sorunlu Bi Tweakte Yüklemedim Sorun Nerden Kaynaklanıyor Olabilir ve Çözümünü Bilen Varsa Yardımcı Olabilirmi?

Saygılarımla.
    |
    |

• Yüzbaşı
    352 Mesaj

Baya tırsıttı beni hocam :) restore felan yapmak lazım mı şimdi? Birde satın alınmıyor diye uyarı veriyo bende bigbosstaki tweakler. Bu arada pangu ile jailbreak yaptım

|
    |
    FXXK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tweak sildim sonrasında oldu. Menüdeki iconları 5er yapan tweaki sildim. Restoremi yapmak lazım acemilik başa bela :)

|
    |
    Emir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

quote:

Orijinalden alıntı: osnakli

2 yıl oldu iPhone ile tanışmam. Android kullanan biri için kısıtlayıcı bi işletim sistemiyle karşılaşmak biraz sıkıntılıydı benim için hemen jb arayışına geçtim. Ve aldıktan 2 ay sonra 8.1.2 deyken jb yaptım. Ve bir ay öncesine kadar ne sürüm yükselttim ne de jbyi kaldırdım. Sonra 9.2yi yükledim. Ve jbsiz bir aydır Telefonu kullanmaya başladım. Meğer ne rahatmış jbsiz iPhone kullanmak. Meğer jb Telefonu ne kadar ağırlaştırmış. Ccsetting activator ve virtualhome tweklerini arar olsam da asla asla jb yapmam telefonuma. Telefonu kasan yoran ısıtan özgürlük istemiyorum artık. Jb yapanlar tekrar bu yazımı gözden geçirip öyle jb yapsınlar.

Haklısın galiba, bu cihazlar böyle güzel. Sonuçta adamlar kapalı yapıyorlar. Bu cihazların farkı bu.

Farklı düşün.

Alıntıları Göster
    bilinmeyen bi numaradan gelen çağrıyıdaki telefon nosunun kime ait oldugunu gösteren bi tweak vardı. ios 8.4 kullanıyordum şimdi aklıma gelmedi ismi apple storeden bi uygulama indirtiyordu hatta 2si beraber çalışıyodu

Apple iPhone 11 64GB

İntel Core i7 4790K 4.9Ghz - MSI Z97A Gaming 6 - EVGA GeForce GTX 980 Ti ACX SC+ ACX 2.0+ - Kingston HyperX FURY 4x8 1866Mhz - EVGA SuperNOVA 750 G2 80+ GOLD - Samsung 850 Evo 250x2 RAID0 - NOCTUA NH-D15 - Zalman Z11 Neo Acer K272HULBMIIDP - 27" 2560x1440 LED IPS Monitör

• Yarbay
    5969 Mesaj
    quote:

Tweak sildim sonrasında oldu. Menüdeki iconları 5er yapan tweaki sildim. Restoremi yapmak lazım acemilik başa bela :)

hangi tweak yükledikten sonra olduysa onu kaldırman yeterli,restore gerek yok hocam
    |
    |

PSN:EmR_07

Game Center:EmR & Pique

iPhone 7 32 GB Jet Black & PlayStation 4
  • Yüzbaşı
    621 Mesaj
    Arkadaşlar bu "Spring Board" hatasının çözümü var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dün akşam iPad Pro cihazımı Pangu Tools ile fake bir Apple ID kullanarak jailbreak yaptım. Tabii bildiğiniz gibi sadece 1 haftalık geçerli sertifikaya sahip bir hesap oluyor bu. Sonrasında Reddit'te araştırdım ve bu 1 haftalık sertifikaların nasıl 1 yıllığa çevrilebileceğini buldum. Denedim ve sonuç mükemmel. Şu an sorunsuz bir şekilde jailbreak'li cihazım çalışmakta ve hesap da 1 yıllık. Cihazı birden çok kez açıp kapadım ve denedim. En ufak bir sorun yok, tek tıkla Cydia yeniden çalışıyor.

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v8o1z/tutorial_how_to_get_the_pangu_pp_1_year/

quote:

1.) Delete any PP or Pangu apps you have

2.) Download http://download.25pp.com/ipa/jailbreak/inv_ent_final_0727.ipa and open in filza

3.) Cut airplane mode on

4.) open filza find "inv_ent_final_0727.ipa" and install

5.) Wait for icon to show then open app

6.) Reboot phone and open app

7.) go to Settings -> Generel -> Profiles & Device Management and trust the "BEJING" profile
    MSI GT75 Titan 8SG Gaming Laptop / Intel Core i7 8750H (2.2GHz, 6 Core, 9MB L3 Cache) / G.Skill 64GB DDR4-3200MHz Ram / 8GB nVidia GeForce RTX 2080 / 17.3" FullHD 144Hz G-Sync IPS Panel LED Monitor / 500 GB Samsung 970 Evo Plus SSD / 2 TB Intel 760P SSD / 1.92 TB Corsair MP510 SSD / 1 TB Intel 660P SSD / 500 GB Samsung 960 Evo SSD / 2 TB Seagate Firecuda SSHD / Razer Naga Trinity / Razer Mamba Chroma + Razer Firefly

• Binbaşı
    1646 Mesaj

++

|
    |
    darkgamer_gs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Geçen hafta pazar pp25 ile yaptığım jailbreak bu pazar gitmiş durumda. Bu nasıl mümkün oluyor ?

PhoneCaller denersen banada mesaj atabilirmisin?

|
    |
    MysticDesign kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.