Şimdi Ara

unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
16.955
Cevap
180
Favori
1.082.773
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> unc0ver - iOS 13 JAILBREAK ÇIKTI !!! - (ANA KONU)
Giriş
    8034 Mesaj

Hocam pc yok pcsiz online jailbreak ile yapmistim. Simdi o dosya indirilemiyor diyor. Siz nasil cozmustunuz?
    |
    |
    Quintus Lentulus Batiatus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Anlattığım şekilde işte sende pc yolsa benimnyaptığımı yapamazsın zaten pc lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Apple Incorporated kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Anlattığım şekilde işte sende pc yolsa benimnyaptığımı yapamazsın zaten pc lazım.

Anladim hocam. Telefondan jailbreak yapma olayi da kalkmis zaten.

|
    |
    şuan jb mecburen tekrar sildim. Umarım şarj problemini hallederler de biz de jb yükleyebilip telefonumuzu hapisten çıkarırız. Ne hoş yapıyordu telefonu güzeli jb ? İnşallah şarj konusu hallolur ileri de ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Ben 6splus kullanıyorum tamam telefon öyle çok donmuyor ama üst barı indirmek direk kitlenme sebebi. Bu jb doğru düzgün çıkmayacak zamanı benim ilk kez jb kullanacağım zamanda mı buldu ?

Yav altı üstü jb yi yapmamın en büyük ve büyük ihtimal tek sebebi de telefonda atari oynamaktı. Canım altı üstü mario contra ne bileyim diğer atari oyunlarını oynamak istiyor. Mickey mouse oynayacaktık altı üstü. Gta açan telefon niye doğru düzgün biçimde atari oyunu açamıyor anlamıyorum.

Ne yapak atari de olmaz olsun ne yapayım elimden geleni yaptım atari için koca bir sene jb bekledim daha ne yapayım ?

Çıkan sürüm stabil değil o yüzden. Bana bi link atarmisin hangi tweak kurmaya calisiyorsun vana bi link atarmisn deneyim 9.1 de çalısıyor mu bakıyım

• Yüzbaşı
    941 Mesaj
    ilk çıkan pp toolsla jb yapan arkadaşlar cihazı yeniden başlatınca cydia tek tuşla açılıyor mu ? Yoksa sorun var mı profilde ? başına gelen varsa yazarsa sevinirim.
    |
    |

valla cydiadan indirdim indirdiğim her şeyi. virtual indirdim. airblue diye bluetooth la ilgili bir şey indiridim. appCake diye bir şey indirdim. Cydown indirdim ama cydia enbale yi indiremedim baktım cydown enablesiz de çalışıyor enableyi kurmadım. Ondan sonra delirdi zaten telefon. Hatırladıklarım bu kadar.
    |
    |
    AlicanNalbat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Arkadaşlar bu hatayı alıyorum çözümü nedir acaba
    |
    |

Ben de aynı hatayı alıyorum
    |
    |
    emir748 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam şarjdan çok şikayetçi olmuşsunuz fakat jb böyle bahsettiğiniz kadar bir fark yaratmıyor şarjda. Şarjın çabuk bitmesi yüklediğiniz tweaklerle alakalı benim jbli 5s'im var fakat en ufak donma/kasma yada şarjda bi sıkıntı yok jb işi tamamen yüklediğiniz tweaklerle alakalı yani kullanımınıza bağlı

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Quintus Lentulus Batiatus
  • Yarbay
    7145 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osnakli

2 yıl oldu iPhone ile tanışmam. Android kullanan biri için kısıtlayıcı bi işletim sistemiyle karşılaşmak biraz sıkıntılıydı benim için hemen jb arayışına geçtim. Ve aldıktan 2 ay sonra 8.1.2 deyken jb yaptım. Ve bir ay öncesine kadar ne sürüm yükselttim ne de jbyi kaldırdım. Sonra 9.2yi yükledim. Ve jbsiz bir aydır Telefonu kullanmaya başladım. Meğer ne rahatmış jbsiz iPhone kullanmak. Meğer jb Telefonu ne kadar ağırlaştırmış. Ccsetting activator ve virtualhome tweklerini arar olsam da asla asla jb yapmam telefonuma. Telefonu kasan yoran ısıtan özgürlük istemiyorum artık. Jb yapanlar tekrar bu yazımı gözden geçirip öyle jb yapsınlar.

Haklısın galiba, bu cihazlar böyle güzel. Sonuçta adamlar kapalı yapıyorlar. Bu cihazların farkı bu.

Farklı düşün.
    |
    |

• Yüzbaşı
    319 Mesaj
    arkadaşlar kusura bakmayın tekrar tekrar soruyorum şimdi çıkan pangu tools aracı untethered mi tethered mi ve kapanıp açılınca gidiyorsa tekrar basit bi şeniöde geri geliyor mu?

Orijinalden alıntı: zeritte

arkadaşlar kusura bakmayın tekrar tekrar soruyorum şimdi çıkan pangu tools aracı untethered mi tethered mi ve kapanıp açılınca gidiyorsa tekrar basit bi şeniöde geri geliyor mu?

tethered, pangu uygulamasına tıklayıp beklemen yeter

Düzenleme : Apple geliştirici server'ı sıkıntılıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rachel Corrie -- 30 Temmuz 2016; 21:55:16 >
    |
    |
    emir748 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dosyalar veriler silinmiyor demi hocam

|
    |
    MuratAtess kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://developer.apple.com/system-status/
    |
    |

PSN:EmR_07
    Game Center:EmR & Pique
    iPhone 7 32 GB Jet Black & PlayStation 4
  • Binbaşı
    1646 Mesaj
    Arkadaşlar yakın zamanda Springsound adlı tweaki yükledim ve ardından herhangi bir programda ses açma kapama sessize alma kilidinde değişiklik yapınca direkt güvenli moda atıyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? Acil cevap verirseniz çok memnun olurum.

iPhone 5S'te iOS 7.2.1 kullanıcısıyım. Cihazımı iOS 9.3.3'e güncelleyeceğim, şuan hali hazırda jailbreakliyim ancak ilerde iOS 7'ye dönmek istersem SHSH kaydımı nasıl alacağım ve nereye taşıyacağım? Yardımcı olursanız sevinirim.
    |
    |

PlayStation dediğin balık etli olmalı!!! {FAT Kasa PS Destekçisi}
    PSN ID: Ozikoo
HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.