Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Telefonda bir anda bu resim belirdi. Baya bir şüpeye düştüm birisi erişim sağlayıp yapmış olabilir mi?

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

en son kurduğunuz tweak'le de alakalı olabilir.

• Biraz önce Twitter'da gördüm. No 7 days no apple id diyor :) pangu ve saurik yöntem geliştirmişler. Hala semi tetheted ama olsun.

http://www.evad3rs.net/2016/07/jailbreak-ios-933932-via-cydia-impactor.html

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pangu jb ile hacklenmiş olabilirsiniz benden söylemesi..

Kaynak:http://9to5mac.com/2016/07/30/pangu-jailbreak-potential-hack/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Pangu Tools İle Yaptığım Jailbreak'i Sorunsuz Kullanıyorum.
    Az Önce 1 Kaç Tweak Daha Yüklemek İçin Cydia'ya Tıkladım Boş Ekran 1 Dakika Bekledin Otomatik Kapandı.
    Cydia Çalışmıyor Ancak Yüklediğim Tweakler Çalışıyor, Sorunlu Bi Tweakte Yüklemedim Sorun Nerden Kaynaklanıyor Olabilir ve Çözümünü Bilen Varsa Yardımcı Olabilirmi?
    Saygılarımla.
  • Baya tırsıttı beni hocam :) restore felan yapmak lazım mı şimdi? Birde satın alınmıyor diye uyarı veriyo bende bigbosstaki tweakler. Bu arada pangu ile jailbreak yaptım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Tweak sildim sonrasında oldu. Menüdeki iconları 5er yapan tweaki sildim. Restoremi yapmak lazım acemilik başa bela :)

• bilinmeyen bi numaradan gelen çağrıyıdaki telefon nosunun kime ait oldugunu gösteren bi tweak vardı. ios 8.4 kullanıyordum şimdi aklıma gelmedi ismi apple storeden bi uygulama indirtiyordu hatta 2si beraber çalışıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Tweak sildim sonrasında oldu. Menüdeki iconları 5er yapan tweaki sildim. Restoremi yapmak lazım acemilik başa bela :)

hangi tweak yükledikten sonra olduysa onu kaldırman yeterli,restore gerek yok hocam
  • Arkadaşlar bu "Spring Board" hatasının çözümü var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam iPad Pro cihazımı Pangu Tools ile fake bir Apple ID kullanarak jailbreak yaptım. Tabii bildiğiniz gibi sadece 1 haftalık geçerli sertifikaya sahip bir hesap oluyor bu. Sonrasında Reddit'te araştırdım ve bu 1 haftalık sertifikaların nasıl 1 yıllığa çevrilebileceğini buldum. Denedim ve sonuç mükemmel. Şu an sorunsuz bir şekilde jailbreak'li cihazım çalışmakta ve hesap da 1 yıllık. Cihazı birden çok kez açıp kapadım ve denedim. En ufak bir sorun yok, tek tıkla Cydia yeniden çalışıyor.

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v8o1z/tutorial_how_to_get_the_pangu_pp_1_year/

quote:

1.) Delete any PP or Pangu apps you have
    2.) Downloadhttp://download.25pp.com/ipa/jailbreak/inv_ent_final_0727.ipa and open in filza
    3.) Cut airplane mode on
    4.) open filza find "inv_ent_final_0727.ipa" and install
    5.) Wait for icon to show then open app
    6.) Reboot phone and open app
    7.) go to Settings -> Generel -> Profiles & Device Management and trust the "BEJING" profile

• darkgamer_gs kullanıcısına yanıt
    ++

• Geçen hafta pazar pp25 ile yaptığım jailbreak bu pazar gitmiş durumda. Bu nasıl mümkün oluyor ?

• MysticDesign kullanıcısına yanıt
    PhoneCaller denersen banada mesaj atabilirmisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhn.net

Geçen hafta pazar pp25 ile yaptığım jailbreak bu pazar gitmiş durumda. Bu nasıl mümkün oluyor ?

Bende pazar günü yaptım, şu an bi sıkıntı yok. Cihazi kapatıp açtınız mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır kapatıp açmadım. Direk pp25 uygulamasından yapmaya çalıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Mene

Dün akşam iPad Pro cihazımı Pangu Tools ile fake bir Apple ID kullanarak jailbreak yaptım. Tabii bildiğiniz gibi sadece 1 haftalık geçerli sertifikaya sahip bir hesap oluyor bu. Sonrasında Reddit'te araştırdım ve bu 1 haftalık sertifikaların nasıl 1 yıllığa çevrilebileceğini buldum. Denedim ve sonuç mükemmel. Şu an sorunsuz bir şekilde jailbreak'li cihazım çalışmakta ve hesap da 1 yıllık. Cihazı birden çok kez açıp kapadım ve denedim. En ufak bir sorun yok, tek tıkla Cydia yeniden çalışıyor.

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/4v8o1z/tutorial_how_to_get_the_pangu_pp_1_year/

quote:

1.) Delete any PP or Pangu apps you have
    2.) Downloadhttp://download.25pp.com/ipa/jailbreak/inv_ent_final_0727.ipa and open in filza
    3.) Cut airplane mode on
    4.) open filza find "inv_ent_final_0727.ipa" and install
    5.) Wait for icon to show then open app
    6.) Reboot phone and open app
    7.) go to Settings -> Generel -> Profiles & Device Management and trust the "BEJING" profile

Jbli iken yüklediğim Tweakler felan silinmez değil mi ?

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Kapatıp açmadım. Direk cihazdaki uygulamadan yapmaya çalştım. Cihaz açıldı tekrar ama olmadı

• snapchate galeriden snap yükleyebileceğim bi tweak var mı? snapin kendi film rulosundan şeklindeki paylaşımı gibi istemiyorum o an atılıyormuş gibi lazım bana. snap upload yani ama snap upload artik snapchat yetkilileri tarafindan tespit ediliyor ve hesap kapaniyor

• Burada bi arkadaş önermişti ColorProfiles indirip ayarlardan Bold seçince telefonda muazzam bi renk oluyor. Çok hoşuma gitti. Tweaksiz iPhone ile yan yana getirdiğimde çok soluk kalıyor diğer telefon
  • JuelzII kullanıcısına yanıt
    valla hocam mantıkken gitmemesi lazım. sonuçta Cydia'a dokunmuyorsunuz. Sadece Pangu'yu kaldıracaksınız. Ardından bahsettiği şekilde 1 yıllık sertifikayı yükleyince sorunsuz kullanılmaya devam ediyor. Bende 1 tane tweak yüklüydü o sırada, daha yeni kurulum yapmıştım çünkü. Ona da birşey olmadı
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.