Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: technical death metal

Cydia'dan LibLocation tweakini yükleyip cihazı yeniden başlatır mısınız?

Teşekkür ederim hocam sağolun düzeldi
  • ilk defa jb yapacağım umarım başarılı olurum cihazı ''elime alma'' ihtimalim yok değil mi
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başlıkta jb nin semi yada unted olduğu açıklanmıyor neden ? bari düzgün bi başlık yazın da insanlar da sormasın unted mi semi mi diye .. ne kadar çok uğraştırmayı seviyorsunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiCCky -- 30 Temmuz 2016; 13:17:40 >
  • Arkadaşlar 9.1jb kullanıyorum 9.3 olayına gireyim mi yoksa hiç kurcalamadan bu şekilde mi devam edeyim çok karışık geldi gözüme

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

ilk defa jb yapacağım umarım başarılı olurum cihazı ''elime alma'' ihtimalim yok değil mi

"Eline Alma" ihtimalin bence çok düşük.

• quote:

Orijinalden alıntı: seyt1903

Arkadaşlar 9.1jb kullanıyorum 9.3 olayına gireyim mi yoksa hiç kurcalamadan bu şekilde mi devam edeyim çok karışık geldi gözüme

9.1 çok daha stabil aksiyona gerek yok :)

• Komido72 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam ben sıralamayı karıştırmışım. O satır root satırı oluyor o satıra geldikten sonra passwd yazın

• Teli kaptıp açınca cydia çalışmıyor. Nedenini bilen var mı?

• untethered oldu mu hiç bir açıklama yok başlıkta semi yada unted yazılmıyor ..
  • bu 25pp olayı nedir ? konu içi arama kapanmış o yüzden araştıramadım.
  • Flipcontrol 'daki simgeleri renklendiren bir tweak var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 25pp'Yi pc'den mi yapayım telden mi ? Ayrıca Apple bu pp ve pangu'nun yüklediği profilleri öldürüyormuş. Cihaz ölmez mi ?
  • Merhaba. İpad mini 2 var ios 8.4 jailbreakli. 9.3.3 e gecmemi tavsiye edermisiniz?
  • Semi jb halen değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse pangu'nun yaptığı buna kötü felan demesin. teli kapadım açtım cydia ve tweakler duruyr fakat aktif değil onun içinde panguya tıkıyorsun start diyorsun 5 saniyede işlem tamam başka herşeyi full ile aynı
  • Control Center'ı iOS10 gibi yapacak tweak var mıdır?

• Bu hatanın çözümü nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tècnics

quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Arkadaşlar yardım olması açısında en güncel bilgileri tekrar yazıyorum. 10 sayfadır bakıyorum bu 7 gün muhabbetini yazmamış.

1 - Bu Jailbreak semi-tethered yani telefonu kapandığında tekrar telefondan aktif hala getirmeniz gerekiyor.

2- untethered kısa bir vadede beklenmiyor zaten üzerine çalışıyor olsalar açığı kullanmaz untethered 'a saklarlardı beklemeyin boşuna.

3- Jailbreak yapacaklar muhakkak çin versiyonu üzerinden yapsınlar ingilizce olanın sertifika süresi 7 gün çin olanın imza süresi 1 yıl. İngilizce olanı yaparsanız her hafta aynı işlemi yapmanız gerekecek.

4- Daha önce çin versiyonu yapan arkadaşlar 1 yıl sorunsuz kullanabilirler.

Benim anladıklarım bunlar varsa farklı bir şey anlayan bizi de aydınlatsın.

Bu 7 gün sonunda cihazı yeniden başlatırsak mı gidiyor ? yoksa açık kalsa da 7 gün sonra durup dururken mi gidiyor ? bu 2 sini iyi anlamamız gerekli, eğer böyle bir durum varsa çoğu kişi bu durumdan sıkılıp JB kullanmaz yani yavaş yavaş bezdirme gibi yapılmış sanki ?

Bahsedilen şey bu işlemi 7 günde bir yapmak zorunda olmak. Yani sertifika iptal olunca jailbreak'de iptal .

Fakat hala 1 yıllık sertifika için çözüm var.

Ayarlar > Genel > Cihaz yönetimi - Beijing 'se 1 yıllık fakat dev cert 'se 7 gunluk. Yani sorunsuz kullanmak için profilde Beijing sertifikası olması gerekiyor. Eğer Beijing değilse ve apple id yazıyorsa bu 7 günlük.

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.