Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardım olması açısında en güncel bilgileri tekrar yazıyorum. 10 sayfadır bakıyorum bu 7 gün muhabbetini yazmamış.

1 - Bu Jailbreak semi-tethered yani telefonu kapandığında tekrar telefondan aktif hala getirmeniz gerekiyor.

2- untethered kısa bir vadede beklenmiyor zaten üzerine çalışıyor olsalar açığı kullanmaz untethered 'a saklarlardı beklemeyin boşuna.

3- Jailbreak yapacaklar muhakkak çin versiyonu üzerinden yapsınlar ingilizce olanın sertifika süresi 7 gün çin olanın imza süresi 1 yıl. İngilizce olanı yaparsanız her hafta aynı işlemi yapmanız gerekecek.

4- Daha önce çin versiyonu yapan arkadaşlar 1 yıl sorunsuz kullanabilirler.

Benim anladıklarım bunlar varsa farklı bir şey anlayan bizi de aydınlatsın.
  • 32 bit için gelmedimi hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: tahayusuf23

zeppelin , bioprotect , ccsettings o kadar.

En can alıcı tweak'ler bunlar. bence yap derim

Hocam neden BioLockdown yerine Bioprotect?

Şahsen ben BioLockdown'ı istediğiniz parmak izine izin verdiğiniz için kullanıyorum ama
  • xuadrox kullanıcısına yanıt
    Hocam çince versiyon artık yapılmıyor dediler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

şimdi yaptım hatta mevcut 1.2 sürüme güncellemek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Komido72

Arkadaşlar biri şu root şifresini nasıl değiştirecemi açıklayıcı bir şekilde yazabilirmi ltfen.

Cydia'dan MTerminal indir
    Mterminal aç
    passwd yaz geç de
    şifre kısmına alpine yaz geç de (alpine yazarken harfler görünmez)
    istediğin şifreyi yaz geç de
    aynı şifreyi tekrar yaz geç de

mobil şifreni değiştirdin. sıra root şifrende

Mterminal aç
    su yaz geç de
    şifre isteyecek alpine yaz geç de
    passwd yaz geç de
    istediğin şifreyi yaz geç
    tekrar şifreyi yaz geç de..

Cihaza respring atman gerekecek. Cydiadan repower tweaki indir kur. Zaten kurarken respring atmış olacaksın ama dursun lazım olur Bu tweak, power tuşuna basılı tuttuğunda slide to respring, slide to reboot gibi çoklu seçenek sunar. Kullandığımız jailbreak tether versiyon olduğu için reboot yapmamak önemli bu arada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gang Starr -- 30 Temmuz 2016; 13:14:34 >

• Pangu'nun jailbreak'inin ilk çıkan jailbreakten bir farkı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Franz Schubert

Ama ilginç Beijing hong yuan yazmıyor profilde random karakterler oldu 1 yıllık sertifikayı yanlışlıkla 7 günlüklemi değiştirdik anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

İcleaner pro ise yaramıyor mu tweak artıklarını silmede?

Valla sanırım yaramıyor. Çünkü tweakleri silip tekrar yüklediğimde eski ayarlar aynen duruyor.

Önceki tweak ayarlarını silince düzeldi virtual. :)
  • Arkadaşlar şimdi yeni pangu aracıyla untethered mi olmuş oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Arkadaşlar jailbreak hiç yapmadım iphoneda. Genellikle android kullanıyordum. Şimdi 5s var. Yapsam mı? Bana biri kısaca özetleyebilir mi jailbrak yaptığımda ne gibi şeyler yapabileceğimi? Birde android deki gibi spotify'ı full sürüm gibi kullanabiliyor muyuz(android kullanırken yapmıştım. iosda nasıl oluyor bilmiyorum)?

Androiddeki roottan daha da sağlam bi çok tweaki var. Androidin Xposed arayüzüne benziyor daha çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metaxa171

Arkadaşlar şimdi yeni pangu aracıyla untethered mi olmuş oldu?

hayır hocam hala tethered
  • Maçkolik Pro yapabilen ve Mortal Kombatta satın alma yapabilen var mı?
  • Günaydın. Son 3-4 gün içerisinde zeppelin'e güncelleme geldi mi? Sinyal şebekesi sapıtıyordu zeppelin'i etkin yapınca..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar change log kısmında all devices yazıyor ama 32 bitte deneyen oldumu hiç tool'u

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xuadrox

Arkadaşlar yardım olması açısında en güncel bilgileri tekrar yazıyorum. 10 sayfadır bakıyorum bu 7 gün muhabbetini yazmamış.

1 - Bu Jailbreak semi-tethered yani telefonu kapandığında tekrar telefondan aktif hala getirmeniz gerekiyor.

2- untethered kısa bir vadede beklenmiyor zaten üzerine çalışıyor olsalar açığı kullanmaz untethered 'a saklarlardı beklemeyin boşuna.

3- Jailbreak yapacaklar muhakkak çin versiyonu üzerinden yapsınlar ingilizce olanın sertifika süresi 7 gün çin olanın imza süresi 1 yıl. İngilizce olanı yaparsanız her hafta aynı işlemi yapmanız gerekecek.

4- Daha önce çin versiyonu yapan arkadaşlar 1 yıl sorunsuz kullanabilirler.

Benim anladıklarım bunlar varsa farklı bir şey anlayan bizi de aydınlatsın.

Bu 7 gün sonunda cihazı yeniden başlatırsak mı gidiyor ? yoksa açık kalsa da 7 gün sonra durup dururken mi gidiyor ? bu 2 sini iyi anlamamız gerekli, eğer böyle bir durum varsa çoğu kişi bu durumdan sıkılıp JB kullanmaz yani yavaş yavaş bezdirme gibi yapılmış sanki ?

• arkdaslar daha önce hic yapmadim ama kisaca söyle bir sorum olucan ben mac book kullaniyorum ben simdi jb yapmak istesem itunes uzerinden yedekledikten sonra

jb den geri alabilir miym telefonu yani begenmezsem ve kasilmalar baslarsa bu arada telefonum 64 gb iphone 6 ??

Bir sey daha sormak istiyorum bir kere jb yaptiktan sonra kasilmalar basladi diyelim ben geri yükleme yaptiktan sonra kasilmalar dewam eder mi ?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkuler.
  • Virtual Home 'de neden titreşim çalışmıyor? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..Cihaz iPhone 6s Plus..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pocakayte

Virtual Home 'de neden titreşim çalışmıyor? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..Cihaz iPhone 6s Plus..

Override system vibration settings gibi bi şey vardı onu kapatınca çalışıyor
  • Çince jailbreak linki nedir ? Direk pangunun sitesinden indirilebiliyor mu? Pangunun aktif olarak yayınladığı tethered var şuan en.pangu.io da
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.