Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zombitch

quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

arkadaşlar biri nolduğunu yazsın lütfen
    jb iptal mi oldu kapattılarmı açığı anlamadım.
    şuan telefonum kapanmasın diye dualar ediyorum :(

Sanırım serfitika iptal edilmiş. Bundan dolayı tekrar jb yapılamıyor. Şuan cihazım kapanmadığı halde repo ekleyemiyorum. Böyle bir repo yok diyor 2-3 tane denedim.

EVET HAKLISIN REPO EKLENMİYOR ÇOK KÖTÜ OLDU BU YA :(
    ŞUAN TEKRAR DENEDİM EKLENDİ GARİP Bİ DURUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canobeg -- 28 Temmuz 2016; 23:08:37 >
  • Ekranı ikiye bölme ve killbackground'un çalıştığı repo var mı bildiğiniz? Birde jbden sonra şarj hızlı tükenmeye başladı iphone 6s+ herkes olan bişey mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RowneSM R kullanıcısına yanıt
    Hocam şu appsync ve appcake kullanımını açıklarsanız çok büyük bir amme hizmeti yapmış olursunuz. Gerçekten araştırdım birkaç yerden ama bulamadım düzgün bir şey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güncelleme ile iPod 6 ya jb yapılıyor mu arkadaşlar pc den denedim güvenlik kodunu girdikten sonra baya bi bekliyor bisey olmuyor hata veriyor.

• Franz Schubert kullanıcısına yanıt
    Appsync tweakı appcake yüklemeleri yapabilmeniz için kurulmalıdır. İkisinide yüklediyseniz appcake i açıp istediğiniz uygulamayı aratın ve girin. Download diyin ve istediğiniz linkten indirin. Daha sonra aşağıda tekrar downloads sekmesine gelin ve orda indiğini göreceksiniz. İndirme bittikten sonra üstüne tıklayın ve install diyin. Bu kadar.

• Bende hiçbir respring işleminde jb silinmedi. Rebootlarda mı siliniyor sadece?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mevzuyu anlayamadım bende telefonu şu an kapattım yeniden açtım ve jb işlemi sorunsuz oldu ??? burda neden bahsediliyor anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Bende hiçbir respring işleminde jb silinmedi. Rebootlarda mı siliniyor sadece?

aynen usta reboota siliniyor
  • beyler kulaklık sesini yükseltebilceğim tweak arıyorum
    volume amplifier kurdum ama sadece telefon hoparlör sesini yükseltiyor kulaklığa bi faydası olmuyor
  • Güvenlik kodu giriliyor, apple id ve şifre giriliyor. Sonra böyle kalıyor. Öğlenden beri böyle, bir ton şey denedim, olmuyor.:( (ipad air)

[simage]
    [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 28 Temmuz 2016; 23:30:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omondoles

Lanet olası call recorder yüzünden jb gitti ☹

Benim de upscale :/ kaldiramadim restore attim

• restore attım yine of

• merhaba şuan ios 9.2 ye jb yaptım tweak kurabiliyorum sizce bu gece 9.3.3 e geçip jb yapmalımıyım hangisinde tweak sayısı fazla acaba ? teşekkürler.
  • Its Payne kullanıcısına yanıt
    şuan bende çalışıyor gibi
  • Hala jb sorunu var mı arkadaşlar? Telefonu kapatıp açsak bir daha yapamaz mıyız?

Biraz önce yeni güncelleme gelmişti Cydia içinde güncelle dedim gayet sorunsuz bir şekilde indirdi kurdu.

Bir kaç saat önce aynı güncellemeyi kuramamıştı hata vermişti.

• şimdi telefonu kapatıp açtım tekrar jb yaptım her şey normal görünüyor.

Safari üzerinden jb yapanlar yapamıyor sanırım. Uygulama ile 0'dan yapılamıyorsa sıkıntı var demektir yoksa telefonu kapatıp açma ile alakası yok şu an çalışıyor.
  • Hep içime doğmuştu semi-JB kullanmamak, 9.0.2 versiyonumu halen update yapmadım... ve hislerim doğru çıktı hiç bir zaman semi-JB geleceği yok ne zaman untethered çıkar ozaman yaparım gereksiz yere az kalsın update yapacaktım bugün ucuz kurtuldum...
  • canobeg kullanıcısına yanıt
    Tweak bilmiyorum ama birde şu konuya bak alternatif olabilir
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91485082&p=1&anchorToGo=91485082#91485082

• seran kullanıcısına yanıt
    Bir de Google dns kullanarak deneyin
    8.8.8.8
    8.8.4.4

• telefonu kapatıp açtım çalıştı
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.